Eesti karikavõistluste I etapp lauamängudes
Raplamaal, Valtu Spordihoones 18. novembril 2007 a
Naised kuni 54 a (sündinud peale 1953 a) Punkte Koef. VKP
1. Müürisepp Tiia 06.02.70 M Saaremaa 36 15
2. Lehtsi Siisike 08.08.70 M Saaremaa 34 14
3. Pool Silvi 22.03.64 M Pärnumaa 32,5 13
4. Talts Viire 23.02.68 M Pärnumaa 32 12
5. Rand Saima 29.09.54 M Pärnumaa 29,5 126,5 11
6. Gluśakova Natalja 1973 I Tallinn 29,5 112 10
7. Kolk Annela 1967 I Harjumaa 28,5 9
8. Suun Daana 07.03.90 mk Järvamaa 28 130 8
10. Laur Ene 15.06.63 I Raplamaa 27,5 7
11. Melis Heli 1993 I Harjumaa 26 6
Naised üle 55.a.(1952.a. ja varem sündinud)
9. Vasemägi Helga 29.05.48 M Järvamaa 28 116 15
12. Lille-Õie Joosepson 02.12.31 mk Pärnumaa 25 14
13. Tomingas Helle 1945 I Tallinn 24,5 13
14. Tulp Heli 18.01.31 I Raplamaa 19,5 82 12
15. Sard Helgi 1940 I Tallinn 19,5 79,5 11
Mehed kuni 59.a. (sündinud peale 1948.a.)
2. Kuusk Andres 05.07.81 M Saaremaa 37,5 15
3. Lukk Tarmo 26.02.58 M Raplamaa 35 14
4. Viisut Valter 03.12.52 M Raplamaa 34 13
5. Vassiljev Sergei 1964 I Harjumaa 33 152,5 12
8. Bahovski Andres 19.12.63 I Harjumaa 32,5 128 11
9. Virves Urmas 08.07.50 M Järvamaa 32 138,5 10
14. Semitskin Sergei 1960 I Tallinn 30 9
15. Tätte Meelis 1976 I Tartumaa 29,5 129,5 8
16. Komissarov Rando 22.06.90 I Harjumaa 29,5 118,5 7
17. Konts Kalev 23.01.54 I Pärnumaa 29,5 111 6
19. Suun Mati 23.09.57 I Järvamaa 29 117 5
21. Lehemets Eiki 08.05.62 I SK Vaablane 29 113,5 4
22. Kasela Sten 11.06.90 I SK Vaablane 29 112,5 3
25. Tobre Andres 14.07.51 I Valgamaa 28,5 119,5 2
26. Joa Mark 1990 I Harjumaa 28 116 1
27. Kalda Kalju 1953 I Raplamaa 28 107,5 1
28. Viitkar Enn 24.11.56 I Raplamaa 27 117 1
29. Pruul Enn 27.02.50 I SK Vaablane 27 105 1
30. Tiivel Riho 1978 I Tartumaa 27 96 1
34. Laidma Aimir 1965 I Raplamaa 25 100 1
35. Tukk Rein 1954 I Raplamaa 25 98 1
36. Melis Ullo 1993 I Harjumaa 25 95 1
37. Ivanov Stepan 03.08.52 I Tallinn 24,5 95 1
38. Melis Urmo 1996 I Harjumaa 24,5 78,5 1
41. Soa Tiit I Raplamaa 23,5 74 1
42. Palm Helmet I Raplamaa 21,5 1
43. Kuljus Karl-Kalev 1992 I Raplamaa 20,5 1
45. Pukk Henri 1993 I Raplamaa 12,5 1
Mehed 60.-69.a. (1938.-1947.a. sündinud)
1. Kirst Rein 19.05.46 M Saaremaa 38 15
7. Purde Märt 07.02.47 mk Tallinn 32,5 128 14
10. Rohtsalu Jaan 15.06.40 mk Järvamaa 32 128,5 13
11. Tiik Harri 28.03.42 mk Pärnumaa 32 126,5 12
12. Järvan Hubert 12.04.41 M Tallinn 31,5 11
18. Aasa Rein 1947 mk Raplamaa 29 129,5 10
20. Maiste Tõnu 10.06.40 mk Järvamaa 29 115,5 9
23. Linder Martin 30.09.44 I Viljandim. 28,5 120 8
31. Antsaar Paul 12.01.45 I Saaremaa 26,5 7
32. Pailk Aimur 1944 I Raplamaa 26 6
40. Leinpere Kalev 1948 I Raplamaa 23,5 5
44. Palm Aavo 1946 I Raplamaa 17 4
Mehed üle 70.a. (1937.a. ja varem sündinud)
6. Luik Peeter 09.03.37 M Viljandim. 33 144,5 15
13. Merilaine Heino 28.09.36 M Pärnumaa 30,5 14
24. Sulg Jaan 27.05.36 M Raplamaa 28,5 119,5 13
33. Gross Heino 1937 I Raplamaa 25,5 12
39. Vara Paavo 04.09.35 I Saaremaa 24 11
Eesti KV I etapi võistkondlik paremusjärjestus:
1. Saaremaa
(Tiia Müürisepp 15, Siisike Lehtsi 14, Andres Kuusk 15, Rein Kirst 15, Paavo Vara 11 punkti) Kokku 70 punkti.
2. Pärnumaa KMK „Ring“
(Lille-Õie Joosepson 14, Silvi Pool 13, Heino Merilaine 14, Harri Tiik 12, Kalev Konts 6) Kokku 59 punkti.
3. Raplamaa
(Heli Tulp 12, Ene Laur 7, Tarmo Lukk 14, Valter Viisut 13, Jaan Sulg 13)
Kokku 59 punkti.
4. Tallinn
(Helle Tomingas 13, Helgi Sard 11, Märt Purde 14, Hubert Järvan 11, Sergei Semitskin 9)
Kokku 58 punkti.
5. Järvamaa Koeru SK
(Helga Vasemägi 15, Daana Suun 8, Jaan Rohtsalu 13, Urmas Virves 10, Tõnu Maiste 9) Kokku 55 punkti.
6. Harjumaa
(Annela Kolk 9, Heli Melis 6, Sergei Vassiljev 12, Andres Bahovski 11, Rando Komissarov 7) Kokku 45 punkti.
7. Viljandimaa
(Peeter Luik 15, Martin Linder 8)
Kokku 23 punkti.
8. Tartumaa
(Meelis Tätte 8, Riho Tiivel 1)
Kokku 9 punkti.
9. Pärnumaa SK Vaablane
(Eiki Lehemets 4, Sten Kasela 3, Enn Pruul 1)
Kokku 8 punkti.
10. Valgamaa
(Andres Tobre 2.)
Kokku 2 punkti.
Võistluste protokolli koostas Heino Merilaine – tel.52-06092