Tulemused > Tulemused 2002
Kuupäev Võistluse nimetus Tulemused Fotograafia
 
05. jaanuar Pärnumaa ind MV V etapp, LAHTINE    
19. jaanuar Eesti 2002 aasta ind mv tulemused  
 
02. veebruar Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP tulemused  
03. veebruar Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid tulemused  
10. veebruar Pärnumaa mv paarismängudes MP ja NP  
16. veebruar Eesti 2002 aasta mv paarismängudes MP ja NP    
17. veebruar Eesti 2002 aasta mv segapaarismängus    
23. veebruar
Mati Kiiveti mälestusvõistlus
   
23. veebruar
Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistlus
   
 
02. märts Pärnumaa mv segapaarismängus tulemused  
09. märts
Raasiku valla 2002 aasta meistrivõistlused(M,N,NP,MP,SP)
tulemused  
10. märts
Viljandimaa 2002 aasta individuaalsed meistrivõistlused
   
16. märts
Eesti 2001 aasta võistkondlik mv (8+2)
   
17. märts
koroona paarismänguvõistlus
   
23. märts
Lauamängude mitmevõistlus
   
23. märts Saku segapaarismängud tulemused  
24. märts
Peterburi karikavõistlus
individuaal, võistkondlik
29. märts Jaak Kaldaru Ind+segapaarid    
30. märts Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP    
 
06. aprill
Eesti SVL 2002 mv lauamängude mitmevõistlus
   
13. aprill
5. Estonian Masters
   
20. aprill
Eesti 2002 mv lauamängude mitmevõistlus
   
27. aprill
Jüripäevamängud Jüris
  pildid1, pildid2
 
4. mai
Ida-Virumaa "Peace" klubi esivõistlus
tulemused  
11. mai
Kuni 18-aastaste noorte Peningi ja Jõhvi "Peace" klubi (8m+2n) sõpruskohtumine
tulemused  
18. mai
Eesti -Läti XIII maavõistlus (koondis 20m+ 10n)
   
 
14. september Naiste (IV) sügisene MISTRA-AUTEX Koroonaturniir tulemused  
14. september Raasiku III karikavõistlus (meesüksikmäng) tulemused  
21. september
Pärnumaa 2003.a ind mv (XVIII sv) I etapp
   
27. september
Kohtunike teoreetiline seminar
   
28. september
Kuni 18-aastaste noorte võistlus (tütarlapsed ja poisid), kohtunike praktiline seminar
   
 
5. oktoober Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus I etapp    
26. oktoober
Kehra Cup 2002 (võistkondlik 5m+1n)
tulemused  
 
02. november Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus II etapp tulemused  
10. november
Pärnumaa ind mv III etapp (lahtine)
   
16. november
Peningi XVIII karikavõistlus paarismängus
tulemused  
23. november Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused naised, mehed  
 
07. detsember Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus III etapp    
09. detsember
Eesti SLV IND./Võistkondlikud MV koroonas
   
14. detsember Anija valla karikavõistlus üksikmängus    
28. detsember
Saarde valla karikad ind koroonas
   
Selle värviga kaldkirjas võistlused ei lähe edetabeli arvestusse