Pärnu seeriavõistluse 2. etapp - Round 7
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr. M-Buch.
1 Helm-Rosin, Kaupo m2 Kehra 21 115.0 332.00 87.0 81.0
2 Udusaar, Aarne m3 Ring 20 109.0 295.00 85.0 82.0
3 Saartok, Andrus Saare Mäng 18 120.0 301.00 79.0 85.0
4 Tiik, Harri m3 Ring 18 100.0 258.00 62.0 72.0
5 Aksiim, Janis m1 Saare Mäng 17 115.0 255.00 74.0 83.0
6 Vaupere, Allan m1 Kehra 17 114.0 262.00 72.0 81.0
7 Verk, Ants m2 Kehra 17 106.0 247.00 73.0 74.0
8 Vaho, Aurika n1 Saare Mäng 17 104.0 251.00 69.0 76.0
9 Saartok, Jaan m1 Saare Mäng 17 89.0 197.00 60.0 70.0
10 Bakhoff, Vambola m2 Vaablane 16 100.0 213.00 66.0 72.0
11 Vinkel, Mihkel m1 Saare Mäng 16 95.0 207.00 59.0 68.0
12 Trees, Guido m1 Peningi 15 112.0 224.00 63.0 81.0
13 Kuntson, Styven m1 Ring 15 106.0 222.00 64.0 76.0
14 Jõgis, Vladimir m2 Ring 15 106.0 210.00 60.0 73.0
15 Merilaine, Heino m3 Ring 15 102.0 215.00 55.0 72.0
16 Haav, Elmo m3 Ring 15 99.0 192.00 63.0 72.0
17 Vaho, Gunnar m1 Saare Mäng 15 98.0 198.00 63.0 70.0
18 Vinkel, Aadu m3 Saare Mäng 14 109.0 219.00 61.0 77.0
19 Viisut, Valter m2 Rapla 14 101.0 191.00 58.0 71.0
20 Pruul, Enn m2 Vaablane 14 99.0 197.00 58.0 71.0
21 Liblik, Ülo m2 Vaablane 14 98.0 192.00 57.0 70.0
22 Rand, Saima n2 Ring 14 97.0 172.00 54.0 73.0
23 Hunt, Ene n1 Ring 14 95.0 146.00 53.0 71.0
24 Lepp, Jaan m3 Rapla 14 93.0 146.00 62.0 68.0
25 Vaino, Eugen m3 Ring 14 90.0 146.00 46.0 65.0
26 Stimmer, Vello m3 Vaablane 14 88.0 126.00 46.0 61.0
27 Sillasoo, Vello m1 Rapla 14 85.0 149.00 48.0 62.0
28 Rits, Oole m1 Ring 14 83.0 151.00 46.0 61.0
29 Humal, Raivo m1 Saare Mäng 13 98.0 180.00 57.0 70.0
30 Parv, Mare n2 Ring 13 90.0 161.00 57.0 65.0
31 Lehemets, Eiki m1 Vaablane 13 90.0 153.00 49.0 70.0
32 Tapo, Mati m1 Rapla 12 110.0 187.00 53.0 78.0
33 Talistu, Urmas m2 Saare Mäng 12 100.0 162.00 47.0 71.0
34 Talts, Viire n1 Ring 12 97.0 129.00 49.0 69.0
35 Laks, Tõnis m1 Ring 12 90.0 112.00 47.0 67.0
36 Kermik, Enno m1 Saare Mäng 11 94.0 150.00 47.0 67.0
37 Raid, Johannes nm Sookuninga 11 86.0 87.00 41.0 65.0
38 Kink, Ahmet m1 Kehra 10 104.0 148.00 45.0 74.0
39 Vainsalu, Ilmar m3 Rapla 7 84.0 28.00 21.0 65.0
40 Tamm, Rasmus nm Sookuninga 6 94.0 26.00 26.0 70.0
41 Kore, Ingeliina nn Sookuninga 4 82.0 19.00 14.0 59.0
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Helm-Rosin, Kaupo m2 21.0 26:4.0 5:3.0 24:4.0 3:1.0 6:3.0 2:2.0 14:4.0
2 Udusaar, Aarne m3 20.0 40:4.0 16:3.0 12:3.0 5:2.0 3:3.0 1:2.0 7:3.0
3 Saartok, Andrus 18.0 15:2.0 23:4.0 10:4.0 1:3.0 2:1.0 6:2.0 8:2.0
4 Tiik, Harri m3 18.0 18:1.0 15:2.0 22:3.0 32:2.0 12:4.0 10:2.0 19:4.0
5 Aksiim, Janis m1 17.0 37:4.0 1:1.0 34:4.0 2:2.0 7:2.0 8:2.0 6:2.0
6 Vaupere, Allan m1 17.0 11:3.0 12:1.0 33:4.0 17:4.0 1:1.0 3:2.0 5:2.0
7 Verk, Ants m2 17.0 27:3.0 18:2.0 32:3.0 12:3.0 5:2.0 21:3.0 2:1.0
8 Vaho, Aurika n1 17.0 14:2.0 38:2.0 26:4.0 16:2.0 13:3.0 5:2.0 3:2.0
9 Saartok, Jaan m1 17.0 12:0.0 41:4.0 19:2.0 14:2.0 32:3.0 18:3.0 13:3.0
10 Bakhoff, Vambola m2 16.0 31:3.0 33:3.0 3:0.0 38:3.0 24:3.0 4:2.0 17:2.0
11 Vinkel, Mihkel m1 16.0 6:1.0 35:3.0 38:3.0 13:1.0 23:2.0 31:3.0 21:3.0
12 Trees, Guido m1 15.0 9:4.0 6:3.0 2:1.0 7:1.0 4:0.0 32:2.0 37:4.0
13 Kuntson, Styven m1 15.0 29:2.0 22:3.0 17:2.0 11:3.0 8:1.0 20:3.0 9:1.0
14 Jõgis, Vladimir m2 15.0 8:2.0 32:1.0 25:3.0 9:2.0 35:3.0 30:4.0 1:0.0
15 Merilaine, Heino m3 15.0 3:2.0 4:2.0 20:2.0 21:1.0 31:2.0 35:3.0 29:3.0
16 Haav, Elmo m3 15.0 39:4.0 2:1.0 18:2.0 8:2.0 30:2.0 19:1.0 22:3.0
17 Vaho, Gunnar m1 15.0 28:3.0 36:3.0 13:2.0 6:0.0 22:2.0 37:3.0 10:2.0
18 Vinkel, Aadu m3 14.0 4:3.0 7:2.0 16:2.0 24:2.0 20:2.0 9:1.0 23:2.0
19 Viisut, Valter m2 14.0 32:2.0 30:2.0 9:2.0 20:1.0 34:4.0 16:3.0 4:0.0
20 Pruul, Enn m2 14.0 22:2.0 29:2.0 15:2.0 19:3.0 18:2.0 13:1.0 27:2.0
21 Liblik, Ülo m2 14.0 34:0.0 37:3.0 28:3.0 15:3.0 29:3.0 7:1.0 11:1.0
22 Rand, Saima n2 14.0 20:2.0 13:1.0 4:1.0 40:4.0 17:2.0 24:3.0 16:1.0
23 Hunt, Ene n1 14.0 0:2.0 3:0.0 40:3.0 27:3.0 11:2.0 29:2.0 18:2.0
24 Lepp, Jaan m3 14.0 41:4.0 34:3.0 1:0.0 18:2.0 10:1.0 22:1.0 32:3.0
25 Vaino, Eugen m3 14.0 36:1.0 28:2.0 14:1.0 26:2.0 0:2.0 33:2.0 38:4.0
26 Stimmer, Vello m3 14.0 1:0.0 39:4.0 8:0.0 25:2.0 33:2.0 36:2.0 40:4.0
27 Sillasoo, Vello m1 14.0 7:1.0 31:1.0 37:3.0 23:1.0 38:2.0 40:4.0 20:2.0
28 Rits, Oole m1 14.0 17:1.0 25:2.0 21:1.0 33:2.0 36:2.0 38:2.0 39:4.0
29 Humal, Raivo m1 13.0 13:2.0 20:2.0 31:3.0 30:2.0 21:1.0 23:2.0 15:1.0
30 Parv, Mare n2 13.0 38:2.0 19:2.0 36:3.0 29:2.0 16:2.0 14:0.0 33:2.0
31 Lehemets, Eiki m1 13.0 10:1.0 27:3.0 29:1.0 34:2.0 15:2.0 11:1.0 41:3.0
32 Tapo, Mati m1 12.0 19:2.0 14:3.0 7:1.0 4:2.0 9:1.0 12:2.0 24:1.0
33 Talistu, Urmas m2 12.0 35:3.0 10:1.0 6:0.0 28:2.0 26:2.0 25:2.0 30:2.0
34 Talts, Viire n1 12.0 21:4.0 24:1.0 5:0.0 31:2.0 19:0.0 0:2.0 36:3.0
35 Laks, Tõnis m1 12.0 33:1.0 11:1.0 39:3.0 36:3.0 14:1.0 15:1.0 0:2.0
36 Kermik, Enno m1 11.0 25:3.0 17:1.0 30:1.0 35:1.0 28:2.0 26:2.0 34:1.0
37 Raid, Johannes nm 11.0 5:0.0 21:1.0 27:1.0 41:4.0 39:4.0 17:1.0 12:0.0
38 Kink, Ahmet m1 10.0 30:2.0 8:2.0 11:1.0 10:1.0 27:2.0 28:2.0 25:0.0
39 Vainsalu, Ilmar m3 7.0 16:0.0 26:0.0 35:1.0 0:2.0 37:0.0 41:4.0 28:0.0
40 Tamm, Rasmus nm 6.0 2:0.0 0:2.0 23:1.0 22:0.0 41:3.0 27:0.0 26:0.0
41 Kore, Ingeliina nn 4.0 24:0.0 9:0.0 0:2.0 37:0.0 40:1.0 39:0.0 31:1.0
Võistkondlikult arvesse 6 paremat tulemust
Place Name Score
1 PÄRNU 85 p
2 SAARE 75 p
3 HARJU 55 p
4 Rapla 42 p
Club Standings
Place Name Score
1 RING 191
2 SAARE MÄNG 150
3 VAABLANE 71
4 KEHRA 65
5 RAPLA 61
6 SOOKUNINGA 21
7 PENINGI 15