Sauga Jõuluturniir a seeriavõistluse 3. etapp - Round 7
Paremusjärjestus
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr. Edetabelisse/noortearvestus
1 Lepist, Mihkel Tirts 23 110.0 357.00 96.0 35
2 Uustulnd, Andrea N Tirts 18 120.0 288.00 74.0 35
3 Trees, Guido Peningi 18 116.0 281.00 80.0 34
4 Talts, Viire N Ring 18 109.0 272.00 69.0 34
5 Kink, Ahmet Kehra 18 105.0 270.00 68.0 33
6 Merilaine, Heino Ring 18 102.0 233.00 73.0 32
7 Tiik, Harri Ring 17 116.0 266.00 70.0 31
8 Udusaar, Aarne Ring 17 105.0 243.00 60.0 30
9 Vaho, Gunnar Saare Mäng 17 102.0 233.00 70.0 29
10 Konts, Kalev Ring 16 104.0 216.00 65.0 28
11 Vinkel, Aadu Saare Mäng 15 107.0 227.00 61.0 27
12 Stimmer, Vello Vaablane 15 105.0 208.00 63.0 26
13 Haav, Elmo Ring 15 104.0 200.00 69.0 25
14 Verk, Ants Kehra 15 102.0 200.00 55.0 24
15 Rits, Oole Ring 15 97.0 204.00 55.0 23
16 Reetamm, Urve N Peningi 15 92.0 189.00 59.0 33
17 Vaupere, Allan Kehra 14 114.0 205.00 70.0 32
18 Saartok, Jaan Saare Mäng 14 110.0 208.00 68.0 22
19 Leemet, Karli Saare Mäng 14 101.0 194.00 58.0 21
20 Kuntson, Styven Ring 14 99.0 192.00 60.0 20
21 Vaho, Aurika N Saare Mäng 14 99.0 190.00 64.0 32
22 Vinkel, Mihkel Saare Mäng 14 97.0 183.00 54.0 19
23 Kupper, Jaak Ring 14 93.0 170.00 56.0 18
24 Raid, Johannes nm Sookuninga 14 84.0 158.00 43.0 17/25
25 Bakhoff, Vambola Vaablane 13 107.0 195.00 57.0 16
26 Jõgis, Vladimir Ring 13 105.0 179.00 48.0 15
27 Humal, Raivo Saare Mäng 13 101.0 182.00 57.0 14
28 Sillasoo, Vello Rapla 13 99.0 174.00 57.0 13
29 Pruul, Enn Vaablane 13 98.0 166.00 50.0 12
30 Vainsalu, Ilmar Rapla 13 90.0 155.00 51.0 11
31 Lepist, Marek nm Tirts 13 86.0 147.00 43.0 10/23
32 Vaino, Eugen Ring 12 98.0 144.00 49.0 9
33 Parv, Mare N Ring 12 84.0 130.00 35.0 31
34 Raid, Hans nm Sookuninga 12 79.0 100.00 39.0 8/22
35 Seeder, Piia-Liis nN Peningi 10 84.0 86.00 37.0 30/25
36 Viies, Margit nN Ring 10 77.0 78.00 34.0 29/23
37 Raid, Jaan nm Sookuninga 10 73.0 84.00 32.0 7/21
38 Sarapuu, Meelis Saare Mäng 9 88.0 92.00 36.0 6
39 Kalde, Rico nm Sookuninga 9 80.0 77.00 40.0 5/20
40 Kore, Ingeliina nN Sookuninga 3 78.0 28.00 15.0 28/22
Sauga Valla Spordikeskuses 17. detsembril 2016 a. Peakohtunik Heino Merilaine, sekretär Guido Trees.
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Lepist, Mihkel 23.0 26:3.0 32:4.0 2:4.0 6:3.0 3:3.0 17:4.0 7:2.0
2 Uustulnd, Andrea N 18.0 14:4.0 10:3.0 1:0.0 28:3.0 7:3.0 4:2.0 3:3.0
3 Trees, Guido 18.0 38:3.0 8:3.0 7:3.0 13:4.0 1:1.0 9:3.0 2:1.0
4 Talts, Viire N 18.0 20:3.0 19:3.0 6:1.0 11:2.0 10:3.0 2:2.0 18:4.0
5 Kink, Ahmet 18.0 25:2.0 11:2.0 8:3.0 27:3.0 9:2.0 12:3.0 14:3.0
6 Merilaine, Heino 18.0 40:4.0 13:2.0 4:3.0 1:1.0 12:2.0 18:2.0 17:4.0
7 Tiik, Harri 17.0 22:4.0 18:2.0 3:1.0 10:3.0 2:1.0 25:4.0 1:2.0
8 Udusaar, Aarne 17.0 12:3.0 3:1.0 5:1.0 29:3.0 23:2.0 30:3.0 21:4.0
9 Vaho, Gunnar 17.0 17:1.0 35:4.0 29:4.0 18:2.0 5:2.0 3:1.0 13:3.0
10 Konts, Kalev 16.0 36:4.0 2:1.0 16:3.0 7:1.0 4:1.0 28:3.0 26:3.0
11 Vinkel, Aadu 15.0 15:2.0 5:2.0 30:3.0 4:2.0 28:2.0 13:2.0 16:2.0
12 Stimmer, Vello 15.0 8:1.0 38:4.0 28:2.0 14:3.0 6:2.0 5:1.0 15:2.0
13 Haav, Elmo 15.0 39:4.0 6:2.0 25:3.0 3:0.0 22:3.0 11:2.0 9:1.0
14 Verk, Ants 15.0 2:0.0 36:3.0 15:3.0 12:1.0 32:3.0 23:4.0 5:1.0
15 Rits, Oole 15.0 11:2.0 25:1.0 14:1.0 34:4.0 27:2.0 19:3.0 12:2.0
16 Reetamm, Urve N 15.0 34:3.0 21:2.0 10:1.0 25:1.0 38:3.0 27:3.0 11:2.0
17 Vaupere, Allan 14.0 9:3.0 23:3.0 18:2.0 21:3.0 20:3.0 1:0.0 6:0.0
18 Saartok, Jaan 14.0 33:4.0 7:2.0 17:2.0 9:2.0 19:2.0 6:2.0 4:0.0
19 Leemet, Karli 14.0 31:3.0 4:1.0 23:1.0 26:4.0 18:2.0 15:1.0 22:2.0
20 Kuntson, Styven 14.0 4:1.0 31:4.0 27:2.0 23:3.0 17:1.0 21:1.0 30:2.0
21 Vaho, Aurika N 14.0 30:3.0 16:2.0 26:3.0 17:1.0 25:2.0 20:3.0 8:0.0
22 Vinkel, Mihkel 14.0 7:0.0 33:3.0 24:3.0 32:3.0 13:1.0 29:2.0 19:2.0
23 Kupper, Jaak 14.0 35:3.0 17:1.0 19:3.0 20:1.0 8:2.0 14:0.0 39:4.0
24 Raid, Johannes nm 14.0 32:1.0 26:1.0 22:1.0 31:3.0 29:1.0 38:3.0 35:4.0
25 Bakhoff, Vambola 13.0 5:2.0 15:3.0 13:1.0 16:3.0 21:2.0 7:0.0 29:2.0
26 Jõgis, Vladimir 13.0 1:1.0 24:3.0 21:1.0 19:0.0 33:3.0 34:4.0 10:1.0
27 Humal, Raivo 13.0 29:3.0 28:2.0 20:2.0 5:1.0 15:2.0 16:1.0 31:2.0
28 Sillasoo, Vello 13.0 37:3.0 27:2.0 12:2.0 2:1.0 11:2.0 10:1.0 32:2.0
29 Pruul, Enn 13.0 27:1.0 37:4.0 9:0.0 8:1.0 24:3.0 22:2.0 25:2.0
30 Vainsalu, Ilmar 13.0 21:1.0 34:3.0 11:1.0 38:2.0 39:3.0 8:1.0 20:2.0
31 Lepist, Marek nm 13.0 19:1.0 20:0.0 33:3.0 24:1.0 37:3.0 39:3.0 27:2.0
32 Vaino, Eugen 12.0 24:3.0 1:0.0 39:3.0 22:1.0 14:1.0 35:2.0 28:2.0
33 Parv, Mare N 12.0 18:0.0 22:1.0 31:1.0 35:3.0 26:1.0 37:3.0 36:3.0
34 Raid, Hans nm 12.0 16:1.0 30:1.0 35:2.0 15:0.0 36:4.0 26:0.0 40:4.0
35 Seeder, Piia-Liis nN 10.0 23:1.0 9:0.0 34:2.0 33:1.0 40:4.0 32:2.0 24:0.0
36 Viies, Margit nN 10.0 10:0.0 14:1.0 37:3.0 39:1.0 34:0.0 40:4.0 33:1.0
37 Raid, Jaan nm 10.0 28:1.0 29:0.0 36:1.0 40:3.0 31:1.0 33:1.0 38:3.0
38 Sarapuu, Meelis 9.0 3:1.0 12:0.0 40:3.0 30:2.0 16:1.0 24:1.0 37:1.0
39 Kalde, Rico nm 9.0 13:0.0 40:3.0 32:1.0 36:3.0 30:1.0 31:1.0 23:0.0
40 Kore, Ingeliina nN 3.0 6:0.0 39:1.0 38:1.0 37:1.0 35:0.0 36:0.0 34:0.0
Club Standings
Place Name Score
1 RING 191
2 SAARE MÄNG 110
3 TIRTS 54
4 SOOKUNINGA 48
5 KEHRA 47
6 PENINGI 43
7 VAABLANE 41
8 RAPLA 26