Loo auhinnavõistluse võitjad
Meeste üksikmäng Naiste üksikmäng Naiste paarismäng Meeste paarismäng Segapaarismäng
1971 Kalju Tiik (Vaida) Maie Kuldsaar (MEK) Maimu Viik - Maie Kuldsaar Kalju Tiik - Arvi Tiigi Anne Treufeldt - Kalju Tiik
1972 Jaak Kaldaru (Loo) Anne Treufeldt (Vaida) Anne Treufeldt - Viiu Rebane Arne Aas - Ilmar Siimon Taimi Villak -Ülo Vosmi
1973 Tiit Vahur (Loo) Anne Treufeldt (Vaida) Riina Kaugerand - Anne Treufeldt Arnold Kotsar - Tiit Vahur Anne Treufeldt - Arnold Kutsar
1974 Ants Verk (Kehra) Anne Treufeldt (Vaida) Eha Ellermaa - Laine Kiison Ants Verk - Kalju Leoke Elfriide Bürkland - Jaagup Kiigske
1975 Arne Udusaar (Ranna) Linda Virma (Saku) Viiu Rebane - Juta Junolainen Arne Udusaar - Ants Suurlaht Viiu Rebane -.Kalju Tiik
1976 Olev Schmidt (Kose) Anne Treufeldt (Vaida) Anne Treufeldt - Viiu Rebane Allan Vaupere - Aivo Janter Leida Junmann - Endel Seen
1977 Kaljo Lomp (Loo) Leida Junmann (Kuusalu) Maila Tamm - Riika Eesalu Raul Ojasalu - Mati Murumägi Maila Tamm - Aksel Jõgi
1978 Anatoli Rjabov (Viimsi) Linda Virma (Saku) Heldi Tamberg - Juta Leesment Martti Tiitus - Enn Rohtla Leida Junmann - Endel Seen
1979 Enn Paadik (Saue) Ilme Rootare ((Rae) Hilda Valgi - Leida Junmann Tiit Vahur - Janis Ribenis Leida Junmann - Endel Seen
1980 Voldemar Salin (Viimsi) Valve Nurmepuu (Kose) Hilda Valgi - Leida Junmann Kaljo Lomp - Lembit Randmeri Leida Junmann - Endel Seen
1981 Ants Verk (Kehra) Urve Reetamm (Raasiku) Urve Reetamm - Leida Junmann Avo Kütt - Vambola Nahkur Leida Junmann - Endel Seen
1982 Ants Jõesaar - Endel Seen Leida Junmann - Endel Seen
1983 Kaljo Lomp (Loo) Urve Reetamm (Raasiku) Urve Reetamm - Leida Junmann Janis Ribenis - Valdu Ristmägi Mare Nyholm - Sven Nyholm
1984 Tiit Vahur (Loo) Margot Laul (Keila) Reet Kütt - Mare Nyholm Nikolai Eranurm - Rein Räni Urve Reetamm - Kaljo Lomp
1985 Andres Luuken (Saue) Urve Reetamm (Raasiku) Virge Karu - Urve Ross Ants Verk  - Kaljo Lomp Heldi Tamberg - Kaljo Lomp
1986 Tiit Vahur (Loo) Mare Nyholm (Saue) Maarika Samberg - Mare Nyholm Olev Schmidt - Eduard Viira Virge Karu - Ants Verk
1987 Rein Hinrikus (Rae) Urve Reetamm (Raasiku) Eha Palm - Urve Reetamm Rein Hinrikus - Jaan Ojakivi Eha Palm - Tiit Saar
1988 Aksel Jõgi (Saku) Hella Õis (Kiili) Tatjana Sooberg - Hella Õis Ants Verk  - Kalju Leoke Viive Hinrikus - Rein Hinrikus
1989 Ants Verk (Kehra) Valve Nurmepuu (Kose) Eha Palm - Mare Nyholm Enn Paadik - Jüri Pajo Talvi Tarbe - Allan Vaupere
1990 Leonid Šakovitš (Loo) Valve Nurmepuu (Kose) Valve Nurmepuu - Elle Adrat Harri Pihelgas - Urmas Roosna Talvi Tarbe - Allan Vaupere
1991 Olev Schmidt (Kose) Maarika Samberg (Keila) Maarika Samberg - Mare Nyholm Aivar Viide - Allan Vaupere Elle Adrat - Olev Schmidt
1992 Allan Vaupere (Kuusalu) Anne Treufeldt (Vaida) Liina Raudla - Taimi Laanela Tarmo Tarbe - Jaak Luukas Linda Virma - August Virma
1993 Allan Vaupere (Kuusalu) Mare Nyholm (Saue) Kiira Tarassova - Rimma Viirlaid Ants Verk - Andrus Jürimaa Taimi Laanela - Allan Vaupere
1994 Tarmo Tarbe (Kehra) Kiira Tarassova (Lookii) Irina Kolk - Urve Reetamm Leonid Zjabrikov - Olev Schmidt Taimi Laanela - Allan Vaupere
1995 Olev Schmidt (Kose) Valve Nurmepuu (Kose) Valve Nurmepuu - Irina Kolk Leonid Zjabrikov - Olev Schmidt Maarika Samberg - Leonid Zjabrikov
1996 Raivo Eriks (Viimsi) Valve Nurmepuu (Kose) Kai Mererand - Mari- Liis Muulmann Dimitri Sokolov- Tarmo Tarbe Rama Põllumäe- Eugen Põllumäe
1997 Urmas Mererand (Viimsi) Andrea Uustulnd (Tallinn) Kai Mererand - Mari- Liis Muulmann Tarmo Laanela - Ragnar Piibemann Talvi Tarbe - Olev Schmidt
1998 Erki Lepik (Laiuse) Tiina Sõmer (Saku) Eha Pesur - Eha Muulmann Marek Poltrago - Erki Lepik Kai Mererand - Urmas Mererand ja        Taimi Vaupere - Allan Vaupere
1999 Ants Verk (Kehra) Mari- Liis Muulmann (Viimsi) Ave Piikmann - Birgit Kägu Allan Vaupere - Lauri Verk Kai Mererand - Allan Vaupere
2000 Olev Schmidt (Kose) Annele Lello (Lääne- Virumaa) Andrea Uustulnd - Annele Lello Rein Sarapik - Kaupo Helm- Rosin Kai Mererand - Ragnar Piibemann
2001 Tevo Ummik (Viimsi) Tiina Sõmer (Saku) Kai Mererand - Mari- Liis Muulmann Margus Saareoja - Urmas Mererand Evelyn Kleidov _Margus Saareoja
2002 Ants Verk (Kehra) Tiina Sõmer (Saku) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Ants Oopkaup -Indrek Oopkaup Vivian Rehi -Allan Vaupere
2003 Heino Merilaine (Pärnu) ja Ants Oopkaup (Viimsi) Gedi Oopkaup (Viljandi) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Tarmo Laanela - Al-der Michelis Andrea Uustulnd - Mihkel Lepist
2004 Gennadi Terri (Pärnu) Andrea Uustulnd (Viimsi) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Mihkel Lepist - Allan Vaupere Meri Arro - Heino Merilaine
2005 Margus Saareoja (Saku) Andrea Uustulnd (Saku) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Kaupo Helm-Rosin - Ants Verk Irina Kolk - Kaupo Helm-Rosin
2006 Allan Vaupere (Kehra) Valve Nurmepuu (Kehra) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Allan Vaupere- Erki Lepik Rimma Viirlaid - Kaupo Helm-Rosin
2007 Janek Jashkov (Peningi) Julija Lobanova (Peningi) Eha Pesur - Andrea Uustulnd Margus Saareoja - Kaupo Helm-Rosin Andrea Uustulnd - Mihkel Lepist
2008 Urmas Mererand (Tirts) Andrea Uustulnd (Tirts) Rimma Viirlaid- Kiira Tarassova Allan Vaupere- Olav Karu Gerli Aver - Aleksander Michelis
2009 Margus Saareoja (Saku) Liis Adler- Laanela (Purekkari) Taimi Vaupere- Andrea Uustulnd Allan Vaupere- Tarmo Laanela Andrea Uustulnd- Mihkel Lepist
2010 Aleksander Michelis Rimma Viirlaid Taimi Vaupere- Andrea Uustulnd Margus Saareoja - Kaupo Helm-Rosin Liis Laanela- Tarmo Laanela
2011 Margus Saareoja Svetlana Milevskaja Gedi Aver- Gerli Aver Allan Vaupere- Mihkel Lepist Kai Mererand- Kaupo Helm-Rosin
2012 Nikolai Morozov Andrea Uustulnd Gedi Aver- Gerli Aver Allan Vaupere- Mihkel Lepist Andrea Uustulnd-Mihkel Lepist
2013 Heino Merilaine Kai Mererand Kai Mererand- Andrea Uustulnd Tarmo Laanela- Ragnar Piibemann Andrea Uustulnd- Mihkel Lepist
2014 Margus Saareoja Gerli Aver Kai Mererand- Andrea Uustulnd Elmo Haav- Harri Tiik Andrea Uustulnd- Mihkel Lepist
2015 Urmas Mererand Andrea Uustulnd Gerli Aver- Gedi Aver Tarmo Laanela- Ragnar Piibemann Gerli Aver- Aleksander Michelis
2016 Tõnis Laks Andrea Uustulnd Andrea Uustulnd- Kai Kõmmus Kaupo Helm-Rosin- Urmas Mererand Gerli Aver- Urmas Mererand
2017 Janno Kalda Gerli Aver Andrea Uustulnd- Aurika Vaho Mikk Lepist- Ants Verk Andrea Uustulnd- Mikk Lepist
2018