Noorte 2004 aasta seeriavõistluse paremusjärjestus. | |||||||||||
Neiud | aasta | Klubi | Maakond | I etapp Raasiku | II etapp Raasiku | III etapp Raasiku | IV etapp Vaida | Summa | Koht | ||
1 | Regina Piikmann | 1988 | Purekkari | Harju maakond | - | 10 | 10 | 12 | 32 | I | |
2 | Kaisa Kaldoja | 1987 | Purekkari | Harju maakond | - | 5 | 15 | 10 | 30 | II | |
3 | Nele Maaniit | 1991 | Purekkari | Harju maakond | - | 6 | 6 | 15 | 27 | III | |
4 | Daisi Part | 1988 | Purekkari | Harju maakond | - | 12 | 12 | - | 24 | 4 | |
5 | Kristiina Piikmann | 1990 | Purekkari | Harju maakond | - | 7 | 5 | 6 | 18 | 5 | |
6 | Lii Vahtras | 1987 | Purekkari | Harju maakond | - | 8 | 8 | 16 | 6 | ||
7 | Janne Juksaar | 1987 | Peningi | Harju maakond | - | 15 | - | - | 15 | 7 | |
8 | Raili Rebas | 1988 | Purekkari | Harju maakond | - | 4 | 8 | - | 12 | 8 | |
9 | Maili Trees | 1989 | Peningi | Harju maakond | - | - | 4 | - | 4 | 9 | |
Noormehed | aasta | Klubi | Maakond | I etapp Raasiku | II etapp Raasiku | III etapp Raasiku | IV etapp Vaida | Summa | Koht | ||
1 | Jaanus Helm- Rosin | 1989 | Kehra | Harju maakond | 15 | 12 | 12 | 12. | 39 | I | |
2 | Allan Traks | 1987 | Peningi | Harju maakond | 8 | 7. | 8 | 15 | 31 | II | |
3 | Andre Ilves | 1990 | Peningi | Harju maakond | 5 | 1. | 15 | 5 | 25 | III | |
4 | Janek Jakov | 1990 | Peningi | Harju maakond | 6 | 4. | 5 | 8 | 19 | 4 | |
5 | Hardi Juksaar | 1990 | Peningi | Harju maakond | 2 | 1. | 10 | 6 | 18 | 5 | |
6 | Madis Uibomäe | 1987 | Haiba SK | Harju maakond | 10 | 6 | - | - | 16 | 6 | |
7 | Kaspar Raidlepp | 1987 | Viimsi | Harju maakond | - | 15 | - | - | 15 | 7 | |
8 | Erol Tali | 1985 | Peningi | Harju maakond | 12 | - | - | - | 12 | 8 | |
9 | Vitali Timofejev | 1987 | Haiba SK | Harju maakond | 7 | 5 | - | - | 12 | 9 | |
10 | Timmo Laks | 1988 | Ring | Pärnu maakond | - | 10 | - | - | 10 | 10 | |
11 | Karri Tamme | 1987 | Ring | Pärnu maakond | - | 8 | - | - | 8 | 11 | |
12 | Mart Manitski | 1990 | Purekkari | Harju maakond | - | 1 | 6 | 7 | 12 | ||
13 | Toomas Kink | 1990 | Peningi | Harju maakond | 1 | 1 | - | 4 | 6 | 13 | |
14 | Erik Talik | 1988 | Haiba SK | Harju maakond | 4 | - | - | - | 4 | 14 | |
15 | Rauno Pruuli | 1987 | Peningi | Harju maakond | - | - | 4 | - | 4 | 14 | |
16 | Rando Ilves | 1985 | Peningi | Harju maakond | 3 | - | - | - | 3 | 16 | |
17 | Tarmo Meel | 1988 | Viljandi MG SK | Viljandi maakond | - | 3 | - | - | 3 | 16 | |
18 | Pavel Semjakin | 1986 | Peningi | Harju maakond | - | - | 3 | - | 3 | 18 | |
19 | Alar Adalberg | 1988 | Viljandi MG SK | Viljandi maakond | - | 2 | - | - | 2 | 19 | |
20 | Priit Bertholman | 1988 | KeSa | Harju maakond | 1 | - | - | - | 1 | 20 | |
21 | Artur Lihhatov | 1986 | Haiba SK | Harju maakond | - | 1 | - | - | 1 | 20 | |
22 | Oliver Ojaste | 1989 | Viljandi MG SK | Viljandi maakond | - | 1 | - | - | 1 | 20 | |
23 | Indrek Sõmer | 1988 | Peningi | Harju maakond | - | 1 | - | - | 1 | 20 | |