Kuup. |
Võistluse nimetus, (viitena) juhend
| Toimumiskoht, (viitena) tulemused |
Läbiviija, (viitena) kommentaar |
|
Jaanuar
| |
|
06.Jaan |
Jõgevamaa ind + Segapaaride MV |
Laiuse PK |
Paul Uiboleht |
14.Jaan |
Pärnumaa ind mv V etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
20.Jaan |
Eesti 2001 aasta ind mv |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
27.Jaan |
Harju Jõud mv paarismängus MP&NP |
Kehra Keskkool |
Kalju Tiik & Ants Verk |
28.Jaan |
Harju Jõud mv segapaarismängus SP |
Kehra Keskkool |
Kalju Tiik & Ants Verk |
|
Veebruar |
|
|
03.Veebr |
Jõgevamaa mv paarismängus MP & NP |
Laiuse PK |
Paul Uiboleht |
11.Veebr |
Pärnumaa mv paarismängudes |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
17.Veebr |
Eesti 2001 aasta mv paarismängudes |
Kehra Keskkool |
Kalju Tiik & Ants Verk |
18.Veebr |
Eesti 2001 aasta mv segapaarismängus |
Kehra Keskkool |
Kalju Tiik & Ants Verk |
25.Veebr |
Pärnumaa mv segapaarismängus |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
|
Märts |
|
|
10.Märts |
Raasiku valla 2001 aasta meistrivõistlused |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
10.Märts |
Pärnumaa mv lauamängude mitmevõistl. |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
11.Märts |
Pärnumaa ind mv VI etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
17.Märts |
Eesti 2001 aasta võistkondlik mv (8+2) |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
24.Märts |
Eesti SVL 2001 a lauamängude m/võistl |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
31.Märts |
Saku segapaarismängud |
Saku KK |
Jaan Lindström |
|
Aprill |
|
|
01.Apr |
Pärnumaa ind mv VII etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
07.Apr |
Eesti 2001 aasta lauamängude mitm/v |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
13.Apr |
Jaak Kaldaru Ind+segapaarid |
Loo Spordihoone |
Jüri Paavel & Kalju Tiik |
14.Apr |
Jaak Kaldaru paarismängud |
Loo Spordihoone |
Jüri Paavel & Kalju Tiik |
22.Apr |
Pärnumaa ind mv VIII etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
29.Apr |
Pärnumaa ind mv IX etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
|
Mai |
|
|
05.Mai |
Viljandi Estonian Masters (kutsetega) |
Viljandi AB |
Leo Lukka |
19.Mai |
Eesti -Läti XII maavõistlus (koondis 20m+ 10n) |
Pärnu Kalurihall |
Janis Piebalgs & Heino Merilaine |
|
Juuni Juuli |
|
|
30.Juuni |
Kalev 100 juubeliturniirid koroona |
Pärnu Kalurihall |
H. Jeret & Heino Merilaine |
01.Juuli |
Kalev 100 juubeliturniirid koroona |
Pärnu Kalurihall |
H. Jeret & Heino Merilaine |
30.Juuni |
Eesti SVL ind mv koroonas |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
|
September |
|
|
15.Sept |
Eesti TSÜ Naiste Koroonaturniir |
Pirita TOP spordihall |
Eha Pesur |
16.Sept |
Raasiku karikavõistlus (meesüksikmäng) |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
22.Sept |
Pärnumaa ind mv (XVII sv) I etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
|
Oktoober |
|
|
06.Okt |
Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus I etapp |
Kehra Keskkool |
Ants Verk |
14.Okt |
Pärnumaa ind mv II etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
27.Okt |
Kehra Cup 2001 (võistkondlik 5m+1n) |
Kehra Keskkool |
Ants Verk |
|
November |
|
|
4.okt-01.Nov |
Viljandi karikavõistlus 5 etappi |
Viljandi |
Leo Lukka |
03.Nov |
Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus II etapp |
Kehra Keskkool |
Ants Verk |
10.Nov |
Peningi XVII karikavõistlus paarismängus |
Raasiku Rahvamaja |
Guido Trees |
11.Nov |
Pärnumaa ind mv III etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
24.Nov |
Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused |
Kehra KK -> Naised ja Mehed |
Kalju Tiik & Ants Verk |
|
Detsember |
|
|
01.Dets |
Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus III etapp |
Pärnu Kalurihall |
Heino Merilaine |
15.Dets |
Anija valla karikavõistlus üksikmängus |
Kehra Keskkoool |
Ants Verk |
22.Dets |
Väikeklubide võistkondlik |
Viljandi |
Gert Müil |
Selle värviga kaldkirjas võistlused ei lähe edetabeli arvestusse