Eesti Maaspordiliidu JÕUD 2012 aasta meistrivõistlused
Lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluses
Maakondlik arvestus (arvestusse 6 paremat individuaaltulemust).
1. Pärnumaa 89 punkti
2. Harjumaa 47 punkti
3. Raplamaa 40 punkti
4. Tartumaa 38 punkti
5. Järvamaa 37 punkti
6. Saaremaa 33 punkti
7. Põlvamaa 8 punkti
8. Viljandimaa 6 punkti
9. Valgamaa 3 punkti
Neiud
1 Lillemäe, Mary-Heleen 34 561.00 5 Pärnu
2 Ansi, Christi 30 427.00 4 Pärnu
3 Mesilane, Anne-Grete 21 297.00 2 Harju
4 Tann, Helena 17 253.00 1 Pärnu
5 Talvik, Kristel 16 183.00 2 Pärnu
6 Lillemägi, Merike 2 33.00 0 Pärnu
Noormehed, kõik Pärnu.
1 Paan, Karel 11.5 72.75 2
2 Hansson, Markus 8 50.00 1
3 Daum, Väino 4.5 44.75 0
Naised, kõik Pärnu.
1 Rand, Saima n2 15.5 161.25 2
2 Talts, Viire n1 15 159.50 2
3 Pool, Silvi n1 10 106.00 1
4 Joosepson, Lille-Õie n2 7.5 103.75 0
Mehed
1 Kuusk, Andres 39 193.5 1196.00 164.0 220.0 Saare
2 Viisut, Valter m2 36.5 199.0 1154.25 151.5 225.0 Rapla
3 Joa, Mark 34.5 192.5 1063.75 135.5 220.0 Harju
4 Lukk, Tarmo 34 195.0 1037.00 139.5 221.5 Rapla
5 Tiik, Harri m3 31.5 181.5 857.25 129.5 200.5 Pärnu
6 Merilaine, Heino m3 30.5 178.5 848.25 123.5 200.0 Pärnu
7 Maiste, Tõnu m3 30.5 174.0 869.75 118.0 200.5 Järva
8 Tätte, Meelis 30 200.5 943.00 131.5 228.0 Tartu
9 Komissarov, Rando 30 193.5 932.50 130.0 221.0 Harju
10 Virves, Urmas m2 30 171.5 822.50 114.5 195.5 Järva
11 Mägi, Kalju 29.5 184.5 866.00 114.0 212.0 Järva
12 Bahovski, Andres 29.5 176.0 843.25 116.0 202.0 Harju
13 Sulg, Jaan m3 29 186.5 691.25 124.5 198.5 Rapla
14 Tomingas, Väino m2 29 177.0 837.00 119.0 203.5 Pärnu
15 Kure, Mati m3 29 172.5 817.50 117.5 198.5 Tartu
16 Vesi, Harri 29 171.0 802.00 115.0 195.0 Põlva
17 Lehemets, Eiki 29 157.5 642.50 99.5 169.5 Pärnu
18 Pesti, Hillar 28.5 174.5 740.75 115.5 193.5 Viljandi
19 Rjabtsov, Eerik 28.5 161.0 642.50 102.5 173.0 Pärnu
20 Viitkar, Enn 28 161.5 682.25 106.5 180.5 Rapla
21 Tobre, Andres 27.5 181.0 751.50 120.0 200.0 Valga
22 Konts, Kalev 27.5 168.5 752.25 103.0 192.5 Pärnu
23 Rohtsalu, Jaan m3 27.5 166.0 746.25 110.5 190.0 Järva
24 Lääts, Margo 27.5 164.5 681.00 108.5 183.5 Pärnu
25 Rjabtsov, Albert 27 176.0 757.00 111.5 201.0 Pärnu
26 Lemetti, Erkki 26.5 179.5 714.25 100.5 201.0 Pärnu
27 Parts, Tiit 26.5 176.0 745.00 104.5 202.0 Tartu?
28 Pruul, Enn m2 26 176.0 606.25 101.0 188.0 Pärnu
29 Stimmer, Vello m2 25 141.5 480.50 90.0 153.5 Pärnu
30 Suun, Mati 24 172.0 677.75 103.5 199.5 Järva
31 Rits, Oole 21.5 166.5 552.50 88.5 185.5 Pärnu
32 Sillaots, Aigor 19 157.0 433.50 79.0 169.0 Pärnu
33 Trees, Guido 19 153.0 391.50 79.0 165.0 Harju
34 Virves, Jaak 12 156.5 263.50 41.0 175.5 Järva
Võistluse peakohtunik Heino Merilaine, sekretär Guido Trees.