Eestimaa SL Jõud 2013 aasta meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses - Round 5
Paremusjärjestus
Naised
Koht Nimi grupp Maakond Tulemus Berger Võite Punkte (Jõud/Eesti karikaarvestus)
1 Talts, Viire Pärnu 11.5 70.50 2 15/33
2 Müürisepp, Tiia Saare 9 51.50 1 14/30
3 Joosepson, Lille-Õie n2 Pärnu 3.5 36.50 0 15/33
Mehed
Koht Nimi vanusegrupp Maakond Tulemus Buch-m Berger progress Punkte (Jõud/Eesti karikaarvestus)
1 Viisut, Valter m2 Rapla 38 186.0 1149.50 162.5 15/33
2 Kirst, Rein m2 Saare 35 181.5 1014.50 135.0 14/30
3 Purde, Märt m2 Tallinn 31 178.0 871.50 127.0 13/28
4 Mägi, Kalju Järva 30.5 181.5 867.50 119.5 15/33
5 Virves, Urmas m2 Järva 30.5 173.0 812.00 117.5 12/27
6 Lukk, Tarmo Rapla 30 187.0 914.00 127.0 14/30
7 Tomingas, Väino m2 Pärnu 29 186.0 844.00 122.0 11/26
8 Kallas, Villu m2 Saare 28 162.5 720.25 105.0 10/25
9 Kure, Mati m3 Tartu 27.5 176.5 722.25 107.0 15/33
10 Parts, Tiit Tartu 27.5 174.5 773.75 112.0 13/28
11 Sulg, Jaan m3 Rapla 27.5 165.5 748.00 105.0 14/30
12 Tobre, Andres Valga 27 171.5 630.50 103.0 12/27
13 Merilaine, Heino m3 Pärnu 27 170.0 760.50 109.0 13/28
14 Lehemets, Eiki Pärnu 27 169.0 737.00 110.0 11/26
15 Tiik, Harri m3 Pärnu 26.5 182.0 624.25 117.5 12/27
16 Pruul, Enn m2 Pärnu 26.5 165.5 703.00 105.5 9/24
17 Sirp, Ivar Tallinn 25.5 165.5 534.25 97.0 10/25
18 Lemetti, Erkki Pärnu 25 165.0 558.00 97.5 9/24
19 Maiste, Tõnu m3 Järva 24.5 167.0 522.25 90.5 11/26
20 Rohtsalu, Jaan m3 Järva 24 164.0 538.25 99.0 10/25
21 Rits, Oole Pärnu 20.5 164.5 443.25 83.5 8/23
Neiud
Koht Nimi Maakond Tulemus Bergeri koef Võite Punkte (Jõud/Eesti karikaarvestus)
1 Tann, Helena Pärnu 24.5 435.25 3 omavaheline mäng 15/33
2 Vinter, Kätlin Saare 24.5 463.75 4 14/30
3 Lemets, Andra Pärnu 23 380.50 2 13/28
4 Talvik, Kristel Pärnu 21 364.50 2 omavaheline mäng 12/27
5 Ansi, Christi Pärnu 21 368.50 1 11/26
6 Lillemägi, Merike Pärnu 6 140.00 0 10/25
Noormehed
Koht Nimi Maakond Tulemus Berger Võite (Jõud/Eesti karikaarvestus)
1 Tamm, Hendrik Pärnu 35 790.50 6 15/33
2 Hansson, Markus Pärnu 27.5 691.00 4 14/30
3 Paan, Karel Pärnu 27 623.00 4 13/28
4 Herman, Marec Järva 26 590.50 2 12/27
5 Daum, Väino Pärnu 24 562.00 1 11/26
6 Laasme, Arvi Pärnu 23 498.50 3 10/25
7 Laansalu, Asko Järva 22.5 539.50 2 9/24
8 Pool, Stein- Marten Pärnu 21.5 431.50 2 8/23
9 Raid, Hendrik Pärnu 20.5 420.00 1 7/22
10 Tann, Armo Pärnu 13 324.50 0 6/21
VÕISTKONDLIK Eestimaa Spordiliit JÕUD
1 Pärnu maakond 4x15+14+13= 87 p(22 võistlejat)
2 Järva maakond 15+2x12+11+10+9=69 p(6 võistlejat)
3 Saare maakond 3x14+10= 52 p(4 võistlejat)
4 Rapla maakond 15+2x14= 43 p(3 võistlejat)
5 Tartu maakond 15+13= 28 p(2 võistlejat)
6 Tallinn 13 + 10 = 23 p(2 võistlejat)
7 Valga maakond 12= 12 p(1 võistleja)
> Punktiarvestuse väljavõtted juhendist:
1. Eestimaa Spordiliit Jõud punktiarvestus:
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamisel liidetakse 6 parema võistleja tulemuse kohapunktid, kusjuures igas võistlusklassis annab I koht 15 punkti, II koht 14 punkti, III koht 13 punkti jne.
Alates 16.kohast arvestatakse igale osavõtjale 1 punkt.
VÕISTKONDLIK 2013 a karikasari
1 Pärnu maakond 3N: 3x33=99+3M:33+30+28=91=>190p
2 Saare maakond 3N: 2x30=60+3M: 30+25=55 =>115p
3 Rapla maakond 3N: ----+3M: 33+2x30=93 =>93p
4 Järva maakond 3N: ----+3M: 33+2x27=87 =>87p
5 Tartu maakond 3N: ----+3M: 33+28=61 =>61p
6 Tallinn 3N: ----+3M: 28+25=53 =>53p
7 Valga maakond 3N: ----+3M: 27 = 27 =>27p
>Karikasarja juhendist: võistkonna arvestusse 3M + 3N parema tulemused:
igas vanuseklassis I koht saab 33 punkti, II koht – 30, III – 28, 4.-27 jne, alates 30-st kohast 1 punkt
Peakohtunik: Heino Merilaine (Pärnu)
Sekretär : Guido Trees (Harju)