Eesti 2022. a meistrivõistlused
lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluses
Paremusjärjestus
Koht Naised klass maakond Punkte Berger Võite
1 Talvi Ainsar, Rapla 25 345.50 4 1. naised kuni 59 a.
2 Ülle Laasner, Rapla 16.5 234.75 3 2. naised kuni 59 a.
3 Karin Lähker, Harju 15.5 210.75 2 3. naised kuni 59 a.
4 Margit Brokko, Rapla 13 190.50 1
5 Saima Rand, nv Pärnu 10 172.00 0 1. naised 60+ a.
Paremusjärjestus
Koht Nimi klass.maakond.Punkte.Bucholz.Berger.Progress. medal
1 Valter Viisut, m70 Rapla 33.5 153.5 841.25 110.0 1. meeste 70+ a
2 Meelis Tätte, Tartu 30 157.0 773.25 104.5 1. meeste kuni 59 a
3 Marek Poltrago, Tartu 28 153.0 664.25 104.0 2. meeste kuni 59 a
4 Alar Liimer, Harju 25.5 143.5 585.25 87.0 3. meeste kuni 59 a
5 Tambet Siemer, Harju 25 162.0 651.50 88.0
6 Eiki Lehemets, m60 Pärnu 24.5 150.0 609.00 85.0 1. meeste 60 kuni 69 a
7 Enn Pruul, m70 Pärnu 24.5 134.0 523.25 75.5 2. meeste 70+ a
8 Enn Viitkar, m60 Rapla 23.5 140.0 502.00 79.0 2. meeste 60 kuni 69 a
9 Heiki Sassian, m60 Rapla 22.5 131.0 487.75 75.5 3. meeste 60 kuni 69 a
10 Olavi Pajumets, Rapla 21.5 156.5 519.50 82.5
11 Kalju Kalda, m60 Rapla 21.5 133.5 462.00 78.5
12 Riho Rüüson, Rapla 21 134.5 438.50 82.0
13 Ivar Sirp, m60 Rapla 19 135.5 392.00 63.5
14 Taivo Raid, Pärnu 16 132.0 355.50 61.0
Paremusjärjestus
Koht Noored klass maakond punkte Berger võite
1 Rondo Mikko, nm Pärnu 28.5 508.75 4 1. noormeeste
2 Jaagup Pajumets, nm Rapla 25 448.50 3 2. noormeeste
3 Markus Sooväli, nm Pärnu 21.5 392.75 4 3. noormeeste
4 Anette Einmann, nn Pärnu 20 333.50 2 1. neiud
5 Kuldar Vreimann, nm Pärnu 13 276.00 0
6 Dagne Oriehov, nn Pärnu 12 228.00 1 2. neiud
Maakondade paremusjärjestus
1. Pärnumaa 88 punkti.
Saima Rand 15, Anette Einmann 15, Eiki Lehemets 15, Rondo Mikko 15, Enn Pruul 14, Dagne Oriehov 14.
2. Raplamaa 85 punkti.
Talvi Ainsar 15, Valter Viisut 15, Ülle Laasner 14, Jaagup Pajumets 14, Enn Viitkar 14, Margit Brokko 13.
3. Harjumaa 38 punkti.
Karin Lähker 13, Alar Liimer 13, Tambet Siemer 12.
4. Tartumaa 29 punkti.
Meelis Tätte 15, Marek Poltrago 14.
12. novembril 2022. aastal Valtu Spordimajas
Korraldajad Kalju Kalda ja Ülle Laasner, peakohtunik Guido Trees.