Pärnu 2019. a seeriavõistluse 2. etapp - Round 9
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr. Etapil Edetabelisse
1 Uustulnd, Andrea N Tirts 19 133.0 279.00 99.0 35 40
2 Aver, Gerli N KiiSport 17.5 143.0 277.00 101.5 32 39
3 Kalda, Janno KiiSport 17 134.5 234.25 78.0 30 38
4 Kuntson, Styven KiiSport 16.5 127.5 236.50 70.5 28 37
5 Michelis, Aleksander KiiSport 16 122.5 188.50 81.5 26 36
6 Lepist, Mihkel Tirts 15.5 144.5 240.50 87.0 25 35
7 Udusaar, Aarne KiiSport 15.5 126.5 206.25 79.5 24 34
8 Sillaots, Aigor KiiSport 15.5 106.0 171.00 67.5 23 33
9 Trees, Guido Peningi 15 132.0 207.25 77.0 22 32
10 Remmel, Raavo MulgiNovus 14 111.5 141.25 64.0 21 31
11 Bakhoff, Vambola Sookuninga 13.5 118.5 151.00 61.5 20 30
12 Laks, Tõnis KiiSport 13.5 111.0 134.25 65.5 19 29
13 Mererand, Urmas Tirts 13 139.0 192.00 75.0 18 28
14 Jõgis, Vladimir KiiSport 13 110.0 123.50 57.0 17 27
15 Põshnõi, Jevgeni Peningi 12.5 134.5 184.25 70.5 16 26
16 Pari, Tiit MulgiNovus 12.5 102.0 110.00 51.0 15 25
17 Rits, Oole KiiSport 12 108.5 120.00 60.5 14 24
18 Lepist, Marek nm Tirts 10 106.5 91.25 52.5 13 23
19 Saar, Ando litsentsita 5 107.5 35.50 27.5 12 22
20 Laks, Ave N KiiSport 3.5 111.5 44.25 23.5 11 21
Juhendist: Võit annab vastavalt mängu tulemusele: 4:0 võitjale 3 punkti ja kaotaja 0; 4:1 korral võitjale
2,5 punkti ja kaotaja 0,5; 4:2 korral võitjale 2 ja kaotajale 1, viigi 3:3 korral kummalegi 1,5
punkti.
Etapi punktiarvestuses annab 1.koht 35, 2.-32, 3.-30, 4.-28, 5.-26, 6.-25, 7.-24, jne, iga
osaleja saab vähemalt 1 p.
Peakorraldaja MTÜ KiiSport ja Tõnis Laks, peakohtunik Guido Trees
18. mail 2019. aastal Surju Põhikooli Spordisaalis
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Uustulnd, Andrea 19.0 13:1.5 11:2.5 17:3.0 3:3.0 2:1.5 6:2.0 5:2.0 9:1.5 12:2.0
2 Aver, Gerli 17.5 5:3.0 9:2.0 3:3.0 6:2.0 1:1.5 7:2.5 13:2.0 4:.5 8:1.0
3 Kalda, Janno 17.0 10:2.5 12:3.0 2:0.0 1:0.0 4:2.0 14:2.0 6:1.5 13:3.0 15:3.0
4 Kuntson, Styven 16.5 17:1.5 15:.5 16:2.5 12:1.5 3:1.0 10:1.5 14:2.5 2:2.5 6:3.0
5 Michelis, Aleksander 16.0 2:0.0 18:2.5 20:3.0 13:2.5 7:1.5 11:3.0 1:1.0 6:.5 9:2.0
6 Lepist, Mihkel 15.5 7:1.5 8:3.0 15:2.5 2:1.0 9:2.5 1:1.0 3:1.5 5:2.5 4:0.0
7 Udusaar, Aarne 15.5 6:1.5 14:3.0 13:1.0 10:3.0 5:1.5 2:.5 9:.5 15:1.5 18:3.0
8 Sillaots, Aigor 15.5 20:1.5 6:0.0 14:1.5 11:2.0 16:3.0 13:1.0 15:1.5 19:3.0 2:2.0
9 Trees, Guido 15.0 18:3.0 2:1.0 10:1.0 15:1.5 6:.5 17:3.0 7:2.5 1:1.5 5:1.0
10 Remmel, Raavo 14.0 3:.5 19:3.0 9:2.0 7:0.0 17:1.0 4:1.5 12:1.5 11:1.5 20:3.0
11 Bakhoff, Vambola 13.5 16:1.5 1:.5 12:1.5 8:1.0 19:3.0 5:0.0 18:2.5 10:1.5 13:2.0
12 Laks, Tõnis 13.5 19:2.5 3:0.0 11:1.5 4:1.5 18:2.0 15:.5 10:1.5 20:3.0 1:1.0
13 Mererand, Urmas 13.0 1:1.5 16:2.5 7:2.0 5:.5 15:2.5 8:2.0 2:1.0 3:0.0 11:1.0
14 Jõgis, Vladimir 13.0 15:1.0 7:0.0 8:1.5 16:2.0 20:3.0 3:1.0 4:.5 17:1.0 19:3.0
15 Põshnõi, Jevgeni 12.5 14:2.0 4:2.5 6:.5 9:1.5 13:.5 12:2.5 8:1.5 7:1.5 3:0.0
16 Pari, Tiit 12.5 11:1.5 13:.5 4:.5 14:1.0 8:0.0 19:2.5 20:3.0 18:1.5 17:2.0
17 Rits, Oole 12.0 4:1.5 20:2.5 1:0.0 18:1.0 10:2.0 9:0.0 19:2.0 14:2.0 16:1.0
18 Lepist, Marek 10.0 9:0.0 5:.5 19:3.0 17:2.0 12:1.0 20:1.5 11:.5 16:1.5 7:0.0
19 Saar, Ando 5.0 12:.5 10:0.0 18:0.0 20:3.0 11:0.0 16:.5 17:1.0 8:0.0 14:0.0
20 Laks, Ave 3.5 8:1.5 17:.5 5:0.0 19:0.0 14:0.0 18:1.5 16:0.0 12:0.0 10:0.0
Koondarvestus
Võistleja Summa I etapp II etapp
Gerli Aver 60 28 32
Andrea Uustulnd 59 24 35
Guido Trees 57 35 22
Aleksander Michelis56 30 26
Mihkel Lepist 51 26 25
Tõnis Laks 38 19 19
Janno Kalda 38 8 30
Vladimir Jõgis 35 18 17
Raavo Remmel 34 13 21
Kaupo Helm-Rosin32 32
Marek Lepist 30 17 13
Oole Rits 28 14 14
Styven Kuntson 28 28
Helena Tann 25 25
Jevgeni Põshnõi 25 9 16
Vambola Bakhoff 25 5 20
Aarne Udusaar 24 24
Gunnar Vaho 23 23
Olav Karu 22 22
Tiit Pari 22 7 15
Viljar Mehik 21 21
Piia-Liis Seeder20 20
Urmas Mererand 18 18
Kaido Pung 16 16
Tatjana Osokina 15 15
Raivo Humal 12 12
Ando Saar 12 12
Aurika Vaho 11 11
Ave Laks 11 11
Õie Malmberg 10 10
Jaan Saartok 6 6
Urmas Talistu 4 4
Hanna Mehik 3 3