Pärnumaa 2019. aasta novuse seeriavõistluse 3. etapp - Round 9
Standings
Place Name Score Buch. Berg. Progr.
1 Kaupo Helm-Rosin, 18 132.0 257.50 93.0
2 Andrea Uustulnd, 17.5 134.0 255.25 90.5
3 Hillar Elva, 17 131.5 246.00 82.5
4 Styven Kuntson, 16.5 135.0 240.25 87.0
5 Olav Karu, 16.5 118.0 190.50 65.0
6 Helena Tann, 16 140.0 239.75 93.5
7 Aleksander Michelis, 14.5 130.0 204.00 78.5
8 Janno Kalda, 14.5 123.5 183.00 68.0
9 Aigor Sillaots, 14 135.5 170.75 69.5
10 Mihkel Lepist, 14 134.5 200.75 76.5
11 Raavo Remmel, 13.5 125.0 160.00 72.5
12 Tõnis Laks, 13.5 122.0 145.50 60.0
13 Guido Trees, 13.5 119.0 170.50 73.0
14 Marek Lepist, 12.5 118.5 111.50 71.0
15 Andrus Aas, 12 110.5 101.25 57.0
16 Piia-Liis Seeder, 12 109.5 123.75 59.5
17 Vambola Bakhoff, 12 107.5 122.75 57.0
18 Vladimir Jõgis, 12 101.0 94.50 48.0
19 Urve Reetamm, 12 100.5 101.00 52.5
20 Oole Rits, 9 119.0 92.50 48.0
21 Ave Laks, 2.5 114.0 12.00 15.5
Surju Põhikooli Spordisaalis 14. septembril 2019. aastal.
Võistluse peakorraldaja Tõnis Laks, kohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Kaupo Helm-Rosin, 18.0 11:2.5 8:1.5 12:3.0 6:1.5 14:2.5 4:1.5 2:1.0 9:2.5 7:2.0
2 Andrea Uustulnd, 17.5 16:2.5 10:2.5 6:1.0 7:2.0 11:1.0 14:3.0 1:2.0 4:2.5 3:1.0
3 Hillar Elva, 17.0 4:1.5 17:3.0 7:.5 8:2.0 9:2.0 11:1.5 13:2.5 6:2.0 2:2.0
4 Styven Kuntson, 16.5 3:1.5 15:2.5 8:2.0 14:2.0 6:2.0 1:1.5 10:3.0 2:.5 9:1.5
5 Olav Karu, 16.5 8:.5 11:1.5 10:.5 0:1.5 20:3.0 9:1.5 17:2.0 15:3.0 6:3.0
6 Helena Tann, 16.0 12:2.5 9:3.0 2:2.0 1:1.5 4:1.0 10:2.0 11:3.0 3:1.0 5:0.0
7 Aleksander Michelis, 14.5 18:3.0 14:1.0 3:2.5 2:1.0 10:.5 13:1.5 16:2.5 11:1.5 1:1.0
8 Janno Kalda, 14.5 5:2.5 1:1.5 4:1.0 3:1.0 13:1.0 17:1.0 12:1.5 10:2.0 21:3.0
9 Aigor Sillaots, 14.0 0:2.0 6:0.0 16:2.0 12:2.5 3:1.0 5:1.5 14:3.0 1:.5 4:1.5
10 Mihkel Lepist, 14.0 19:2.5 2:.5 5:2.5 13:2.0 7:2.5 6:1.0 4:0.0 8:1.0 11:2.0
11 Raavo Remmel, 13.5 1:.5 5:1.5 21:3.0 20:2.5 2:2.0 3:1.5 6:0.0 7:1.5 10:1.0
12 Tõnis Laks, 13.5 6:.5 18:3.0 1:0.0 9:.5 0:1.5 19:2.5 8:1.5 20:2.5 13:1.5
13 Guido Trees, 13.5 15:2.0 20:2.5 14:1.0 10:1.0 8:2.0 7:1.5 3:.5 16:1.5 12:1.5
14 Marek Lepist, 12.5 21:3.0 7:2.0 13:2.0 4:1.0 1:.5 2:0.0 9:0.0 0:1.5 20:2.5
15 Andrus Aas, 12.0 13:1.0 4:.5 17:1.5 19:2.0 16:1.0 18:1.5 21:3.0 5:0.0 0:1.5
16 Piia-Liis Seeder, 12.0 2:.5 19:1.5 9:1.0 17:1.5 15:2.0 21:3.0 7:.5 13:1.5 18:.5
17 Vambola Bakhoff, 12.0 20:1.5 3:0.0 15:1.5 16:1.5 21:2.5 8:1.0 5:1.0 18:1.5 19:1.5
18 Vladimir Jõgis, 12.0 7:0.0 12:0.0 0:1.5 21:3.0 19:1.0 15:1.5 20:1.0 17:1.5 16:2.5
19 Urve Reetamm, 12.0 10:.5 16:1.5 20:1.0 15:1.0 18:2.0 12:.5 0:1.5 21:2.5 17:1.5
20 Oole Rits, 9.0 17:1.5 13:.5 19:2.0 11:.5 5:0.0 0:1.5 18:2.0 12:.5 14:.5
21 Ave Laks, 2.5 14:0.0 0:1.5 11:0.0 18:0.0 17:.5 16:0.0 15:0.0 19:.5 8:0.0