Meeste järjestus Maakond Punkte Klass Buch. Berger Maakondlikke punkte
mehed veteranid noormehed
1 Jevgeni Põshnõi Harju 8.5 mv 47.5 44.5 25
2 Andreas Linkvist Harju 7.0 48.5 34.5 25
3 Margus Saareoja Harju 6.0 51.0 31.75 22
4 Guido Trees Harju 5.5 para mv 50.0 28.25 22
5 Tarmo Karon Lääne Viru 5.5 46.5 25.0 20
6 Mihkel Lepist Harju 5.5 mv 45.0 22.25 20
7 Taivo Raid Pärnu 5.5 44.5 24.5 18
8 Urmas Mererand Harju 5.0 mv 46.5 23.25 18
9 Kristo Vainumäe Lääne Viru 5.0 41.5 21.0 17
10 Gunnar Vaho Saare 5.0 41.5 17.75 16
11 Alar Liimer Harju 4.5 46.5 19.25 15
12 Tõnis Laks Pärnu 4.5 44.0 17.75 14
13 Vallo Heina Saare 4.5 para mv 40.0 16.75 17
14 Oole Rits Pärnu 4.5 mv 40.0 13.25 16
15 Jaan Saartok Saare 4.5 para i 39.5 15.0 13
16 Raivo Humal Saare 4.5 38.0 11.0 12
17 Urmas Talistu Saare 4.5 mv 35.0 9.25 15
18 Tiit Toomik Harju 4.0 para mv 34.5 8.5 14
19 Ivo Saul Harju 4.0 32.0 8.75 11
20 Riho Kore Pärnu 3.5 p.i 33.0 6.25 10
21 Eiki Lehemets Pärnu 2.5 mv 30.0 3.0 13
22 Kuldar Vreiman Pärnu 2.5 nm 29.0 3.0 25
23 Georg-Rasmus Nugis Harju 1.5 nm 27.5 2.25 22
Maakondlik arvestus.
1. Harju maakond 119 punkti.
Andrea Uustulnd 25, Jevgeni Põshnõi 25, Andreas Linkvist 25, Urve Reetamm 22,
Margus Saareoja 22, (Guido Trees 22, Georg-Rasmus Nugis 22).
2. Pärnu maakond 102 punkti.
Ingeliina Kore 25, Kuldar Vreimann 25, Taivo Raid 18, Ave Laks 18, Oole Rits 16.
3. Saare maakond 83 punkti.
Aurika Vaho 22, Vallo Heina 17, Gunnar Vaho 16, Urmas Talistu 15, Jaan Saartok 13.
4. Lääne- Viru maakond 82 punkti.
Tatjana Osokina 25, Õie Malmberg 20, Tarmo Karon 20, Kristo Vainumäe 17.
Eestimaa Spordiliit JÕUD 2022. aasta meistrivõistlused novuse paarismängus
1 Karlis Strazdin, Aivar Strazdin Lääne- Viru 5.0
2 Arvo Püvi, Joonas Kikerpill Lääne- Viru 5.0
3 Gerli Aver, Aleksander Michelis Viljandi 4.5 sp
4 Meeli Ruuto, Aarne Ruuto Lääne- Viru 4.5 sp
5 Urmas Talistu, Janis Aksiim Saare 4.5
6 Urve Reetamm, Guido Trees Harju 4.5 sp
7 Tatjana Osokina, Jevgeni Põshnõi Lääne- Viru, Harju 4.0 sp
8 Aurika Vaho, Gunnar Vaho Saare 3.5 sp
9 Andre Ilves, Andreas Linkvist Harju 3.5
10 Ivo Saul, Raivo Humal Harju, Saare 3.0
11 Oole Rits, Ahmet Kink Pärnu, Harju 3.0
12 Ave Laks, Tõnis Laks Pärnu 2.5 sp
13 Vallo Heina, Jaan Saartok Saare 1.5
Parasportlaste paarismäng
1. koht segapaar Urve Reetamm- Guido Trees Harjumaa
2. koht meespaar Jaan Saartok- Vallo Heina Saaremaa
26. ja 27. veebruaril 2022. aastal Raasiku Spordisaalis
Peakohtunik ja -korraldaja Guido Trees.
Tehniline korraldus, inventar: Andreas Linkvist ja Andre Ilves (Peningi Koroonamänguklubi).