Surju 2023. aasta seeriavõistlusee 1. etapp - Round 11
Paremusjärjestus
Koht Nimi N/M Klubi Punkte Buch. Berger M-Buch. Progr. Punkte Edetabelisse
seeriavöistluses
1 Gerli Aver, N Kiisport 24 207.0 453.75 190.5 140.5 35 40
2 Marek Lepist, Tirts 22 205.5 399.50 191.0 131.0 32 39
3 Margus Saareoja, Tirts 21.5 199.0 378.50 187.0 131.0 30 38
4 Andrea Uustulnd, N Tirts 20 199.0 324.50 192.0 138.5 28 37
5 Jüri Mironjuk, Visad 20 192.5 326.25 183.5 112.5 26 36
6 Jevgeni Põshnõi, Peningi 19.5 202.5 307.50 187.5 123.0 25 35
7 Arvo Püvi, Kadrina 19 214.5 340.50 198.0 125.5 24 34
8 Tõnis Laks, Kiisport 19 183.5 311.25 170.5 104.0 23 33
9 Tauno Jõgiste, Kadrina 19 182.5 314.75 168.0 105.0 22 32
10 Styven Kuntson, Kiisport 18.5 197.0 326.25 182.0 110.5 21 31
11 Piia-Liis Seeder, N Peningi 18.5 196.5 315.25 181.0 110.5 20 30
12 Gunnar Vaho, Saare Mäng 18.5 187.5 297.00 174.5 99.5 19 29
13 Marek Poltrago, Kadrina 18 199.0 320.50 183.5 108.0 18 28
14 Kaupo Helm-Rosin, Kiisport 17.5 191.5 299.25 177.0 114.5 17 27
15 Olav Karu, Peningi 17 190.5 275.25 176.0 106.5 16 26
16 Aleksander Michelis, Kiisport 16.5 198.0 283.75 183.5 108.0 15 25
17 Mihkel Lepist, Tirts 16.5 190.5 272.00 181.5 110.0 14 24
18 Õie Malmberg, N Kadrina 16.5 180.0 252.75 171.0 100.0 13 23
19 Guido Trees, Peningi 16.5 168.0 245.00 155.0 89.0 12 22
20 Aarne Ruuto, Kadrina 16 181.5 258.00 169.5 99.0 11 21
21 Tatjana Osokina, N Kadrina 16 158.0 192.00 151.0 88.0 10 20
22 Vallo Heina, Saare Mäng 15.5 181.5 238.75 169.0 95.0 9 19
23 Tiit Pari, Kiisport 15.5 180.5 234.25 168.5 99.0 8 18
24 Priit Matiisen, Peningi 15.5 177.5 235.75 165.0 98.0 7 17
25 Alar Liimer, Peningi 15.5 169.0 235.50 156.0 83.0 6 16
26 Meeli Ruuto, N Kadrina 15.5 160.0 195.25 153.0 87.5 5 15
27 Raavo Remmel, Kiisport 15 164.5 207.00 155.5 97.0 4 14
28 Kaido Pung, Kiisport 15 160.0 222.25 147.5 78.5 3 13
29 Kevin Tiit, Kiisport 14.5 175.0 214.50 163.0 85.0 2 12
30 Eiki Lehemets, Kiisport 14.5 171.0 168.00 164.0 82.0 1 11
31 Kristel Talvik, N Sookuninga 14.5 165.5 182.25 156.5 83.5 1 10
32 Urmas Talistu, Saare Mäng 14.5 162.0 202.50 153.0 85.0 1 9
33 Taivo Raid, Kiisport 14.5 160.0 182.75 153.0 84.5 1 8
34 Aurika Vaho, N Saare Mäng 13 170.5 202.50 158.5 81.5 1 7
35 Ago Laanet, Saare Mäng 12.5 157.5 143.25 150.5 79.0 1 6
36 Saima Rand, N Kiisport 12 166.0 144.00 157.0 81.5 1 5
37 Ave Laks, N Kiisport 9 162.5 66.75 155.5 56.0 1 4
38 Olev Lillemets, Kiisport? 1 114.0 15.50 105.0 7.0 1 3?
Etapi punktiarvestuses 1.koht 35, 2.-32, 3.-30, 4.-28, 5.-26, 6.-25, 7.-24, jne, iga osaleja vähmalt 1 p.
12. veebruaril 2023. aastal Surju Põhikooli Spordisaalis.
Peakorraldaja ja peakohtuniku asetäitja Tõnis Laks, sekretär Ave Laks, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Marek Poltrago, 18.0 19:2.0 25:1.0 8:1.5 11:1.5 10:1.5 9:2.5 35:1.5 13:2.0 20:1.0 22:3.0 38:.5
2. Eiki Lehemets, 14.5 20:.5 32:0.0 18:3.0 31:1.5 28:1.5 4:1.0 6:2.5 10:0.0 21:1.0 23:2.0 15:1.5
3. Kevin Tiit, 14.5 21:2.5 36:0.0 9:0.0 24:2.5 31:2.0 27:1.5 30:1.5 4:0.0 16:.5 15:1.5 6:2.5
4. Gunnar Vaho, 18.5 22:2.0 20:.5 29:1.5 17:.5 5:1.5 2:2.0 28:1.5 3:3.0 35:2.0 9:3.0 19:1.0
5. Kristel Talvik, 14.5 23:2.5 13:.5 11:1.5 8:.5 4:1.5 22:.5 16:1.0 34:2.0 28:.5 :1.5 26:2.5
6. Saima Rand, 12.0 24:1.5 28:3.0 34:1.5 32:0.0 11:1.0 12:0.0 2:.5 21:1.0 :1.5 26:1.5 3:.5
7. Jüri Mironjuk, 20.0 25:1.0 19:.5 26:3.0 15:2.0 22:2.5 20:1.5 17:1.5 35:2.5 37:.5 14:3.0 36:2.0
8. Mihkel Lepist, 16.5 26:2.0 27:1.0 1:1.5 5:2.5 38:1.5 17:1.5 29:2.5 14:2.0 19:.5 13:1.5 10:0.0
9. Priit Matiisen, 15.5 27:1.0 22:1.5 3:3.0 34:1.5 17:.5 1:.5 23:2.0 31:2.0 30:2.5 4:0.0 35:1.0
10. Tõnis Laks, 19.0 28:1.5 37:.5 35:1.5 30:2.5 1:1.5 25:2.0 12:1.0 2:3.0 14:1.5 32:1.0 8:3.0
11. Aarne Ruuto, 16.0 29:2.0 33:1.0 5:1.5 1:1.5 6:2.0 35:.5 27:2.5 25:1.5 13:.5 30:1.5 14:1.5
12. Tiit Pari, 15.5 30:3.0 34:1.5 38:.5 33:.5 25:1.5 6:3.0 10:2.0 17:0.0 29:0.0 16:.5 23:3.0
13. Kaupo Helm-Rosin, 17.5 31:2.5 5:2.5 36:.5 25:2.5 37:1.5 33:1.5 38:.5 1:1.0 11:2.5 8:1.5 29:1.0
14. Aleksander Michelis, 16.5 32:2.0 35:3.0 20:.5 37:0.0 21:2.5 29:1.5 22:3.0 8:1.0 10:1.5 7:0.0 11:1.5
15. Taivo Raid, 14.5 33:1.0 26:2.0 21:1.5 7:1.0 29:0.0 16:1.5 18:2.0 23:1.0 31:1.5 3:1.5 2:1.5
16. Alar Liimer, 15.5 34:0.0 31:1.5 24:1.5 28:1.0 30:1.5 15:1.5 5:2.0 22:1.0 3:2.5 12:2.5 17:.5
17. Piia-Liis Seeder, 18.5 35:1.0 29:1.5 22:1.5 4:2.5 9:2.5 8:1.5 7:1.5 12:3.0 36:.5 19:.5 16:2.5
18. Olev Lillemets, 1.0 36:0.0 30:1.0 2:0.0 26:0.0 24:0.0 23:0.0 15:0.0 : : : :
19. Gerli Aver, 24.0 1:1.0 7:2.5 27:3.0 38:3.0 36:1.5 37:1.0 32:2.5 20:2.5 8:2.5 17:2.5 4:2.0
20. Marek Lepist, 22.0 2:2.5 4:2.5 14:2.5 36:1.5 32:.5 7:1.5 33:3.0 19:.5 1:2.0 38:3.0 37:2.5
21. Urmas Talistu, 14.5 3:.5 23:2.0 15:1.5 29:1.5 14:.5 31:.5 26:2.0 6:2.0 2:2.0 24:1.5 33:.5
22. Vallo Heina, 15.5 4:1.0 9:1.5 17:1.5 27:2.5 7:.5 5:2.5 14:0.0 16:2.0 23:2.5 1:0.0 30:1.5
23. Ago Laanet, 12.5 5:.5 21:1.0 28:1.5 35:1.5 27:.5 18:3.0 9:1.0 15:2.0 22:.5 2:1.0 12:0.0
24. Tatjana Osokina, 16.0 6:1.5 38:0.0 16:1.5 3:.5 18:3.0 28:2.0 31:1.5 30:1.0 27:1.5 21:1.5 34:2.0
25. Styven Kuntson, 18.5 7:2.0 1:2.0 37:1.5 13:.5 12:1.5 10:1.0 34:3.0 11:1.5 33:3.0 36:2.0 32:.5
26. Ave Laks, 9.0 8:1.0 15:1.0 7:0.0 18:3.0 35:0.0 30:0.0 21:0.0 :1.5 34:.5 6:1.5 5:.5
27. Kaido Pung, 15.0 9:2.0 8:2.0 19:0.0 22:.5 23:2.5 3:1.5 11:.5 28:2.5 24:1.5 35:2.0 :
28. Aurika Vaho, 13.0 10:1.5 6:0.0 23:1.5 16:2.0 2:1.5 24:1.0 4:1.5 27:.5 5:2.5 34:1.0 31:0.0
29. Tauno Jõgiste, 19.0 11:1.0 17:1.5 4:1.5 21:1.5 15:3.0 14:1.5 8:.5 33:1.5 12:3.0 37:2.0 13:2.0
30. Meeli Ruuto, 15.5 12:0.0 18:2.0 31:1.5 10:.5 16:1.5 26:3.0 3:1.5 24:2.0 9:.5 11:1.5 22:1.5
31. Guido Trees, 16.5 13:.5 16:1.5 30:1.5 2:1.5 3:1.0 21:2.5 24:1.5 9:1.0 15:1.5 33:1.0 28:3.0
32. Margus Saareoja, 21.5 14:1.0 2:3.0 33:2.0 6:3.0 20:2.5 36:1.5 19:.5 37:2.0 38:1.5 10:2.0 25:2.5
33. Olav Karu, 17.0 15:2.0 11:2.0 32:1.0 12:2.5 34:2.0 13:1.5 20:0.0 29:1.5 25:0.0 31:2.0 21:2.5
34. Raavo Remmel, 15.0 16:3.0 12:1.5 6:1.5 9:1.5 33:1.0 38:0.0 25:0.0 5:1.0 26:2.5 28:2.0 24:1.0
35. Õie Malmberg, 16.5 17:2.0 14:0.0 10:1.5 23:1.5 26:3.0 11:2.5 1:1.5 7:.5 4:1.0 27:1.0 9:2.0
36. Andrea Uustulnd, 20.0 18:3.0 3:3.0 13:2.5 20:1.5 19:1.5 32:1.5 37:1.0 38:1.5 17:2.5 25:1.0 7:1.0
37. Arvo Püvi, 19.0 38:1.5 10:2.5 25:1.5 14:3.0 13:1.5 19:2.0 36:2.0 32:1.0 7:2.5 29:1.0 20:.5
38. Jevgeni Põshnõi, 19.5 37:1.5 24:3.0 12:2.5 19:0.0 8:1.5 34:3.0 13:2.5 36:1.5 32:1.5 20:0.0 1:2.5
Club Standings
Place Name Score
1 KIISPORT 206.5
2 KADRINA 120
3 PENINGI 102.5
4 TIRTS 80
5 SAARE MÄNG 74
6 VISAD 20
7 SOOKUNINGA 14.5