Koroonamänguklubi "PENINGI" lahtise XVI karikavõistluse koroona paarismängus juhend
  
EesmärkPopulariseerida koroona paarismängu, tihendada paarismängude koroonavõistluste kalendrit, anda nais- ja segapaaridele võimalus võimeid meespaaridega võrrelda.
Aeg ja koht Võistlus toimub laupäeval, 18. novembril 2000. a. Aruküla Rahvamajas.
Registreerimine võistluspaigas kell 9.00 - 9.30.
Juhtimine Võistluse korraldab PENINGI koroonamänguklubi.
Osavõtjad Osa võivad võtta koroonamängijad, kes järgivad Eestis kehtivaid koroonamängureegleid.
Võistluse läbiviimise kord Eelturniir mängitakse šveitsi süsteemis sõltuvalt osavõtjate arvust 5-7 vooru, et selgitada 4 paremat paari, kellevahelistes matšides selgitatakse 1999. a. karikavõitja. Kõigis eelturniiri kohtumistes mängitakse kõik 4 geimi, kusjuures iga geimivõit annab 1 punkti. Punktide võrdsuse korral määrab paremuse võistleja punktisummade liitmine voorude kaupa, võrdsuse korral jäetakse esmalt ära esimese vooru tulemus, siis teise jne. (vajaduse korral järgnevad Bucholtzi koefitsent (vastasmängijate punktide summa), selle võrdsuse korral Bergeri koefitsent ja omavaheline mäng). Eelturniiri 1. ja 4. ning 2. ja 3. paar selgitavad omavahelistes matšides finaalipääsejad, kusjuures poolfinaalides mängitakse "parem viiest"(s.t. 3 võiduni) ning finaalis on võiduks vaja min. 2-geimine edu ning min. 3 geimivõitu.
Inventar Igal võistlejal kaasa võtta kii ja vahetusjalanõud.
Laua määrimiseks kasutatakse boorhapet.
Autasustamine Karikavõitja-paar saab mälestuskarikad. PENINGI KMK poolt väljapandud rändavale karikale graveeritakse võitjate nimed . Eriauhinnad on parimale segapaarile, parimale naispaarile, parimale paarile Raasiku vallast ning võistluse noorimale paarile.
Majandamine Iga paari osavõtumaks on 50 krooni. Võistluspäeval on avatud Aruküla toidupoed (ca 100 m) ning kohapeal minibaar.

Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu, eesotsas peakohtunik Guido Trees, tuginedes kehtivatele võistlusmäärustele.

KMK "PENINGI" karika võitjad:
1993. a. MAIRE KORV - DIMITRI SOKOLOV
1994. a. MATI TOROP - ALLAN VAUPERE
1995. a. LAURI VERK - ALLAN VAUPERE
1996. a. TARMO TARBE - DIMITRI SOKOLOV
1997. a. TARMO TARBE - DIMITRI SOKOLOV
1998. a. TARMO TARBE - DIMITRI SOKOLOV
1999. a. TARMO TARBE - DIMITRI SOKOLOV

Koostas:
G. Trees,
tel.k.6073-861(taskus 052 78 829).
Pargi 1-2, Peningi küla, Harjumaa. 75 202.
E-mail: kodus: peningi@hot.ee,tööl: guido.trees@sa.ee


Kaart kohale jõudmiseks