Eesti 2007.a. Noorte Meistrivõistlused
Lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluse
J U H E N D
EESMÄRK
- anda noortele võimalus harrastada lauamänge, võistlusvõimalusi ja arendada spordisidemeid koolide vahel
- selgitada välja Eestimaa parimad individuaalselt kui ka võistkondlikult maakondade vahel
AEG ja KOHT
- MV toimuvad 20. oktoobril 2007.a. kell 10.oo Pärnumaal, Sauga Valla SK võimlas.
OSAVÕTJAD
- MV võivad osa võtta kõikide üldharidus- ja ametikoolide õpilased, individuaalselt kui ka võistkondlikult, vastavalt vanuseklassidele:
a) 1989 – 1991.a. sündinud; b) 1992 – 1994.a. sünd.; c) 1995.a. sünd. ja nooremad
- igal õpilasel (tüdrukul, poisil) on õigus võistelda ainult oma vanuseklassis
- igal võistlejal peab kaasas olema õpilaspilet
REGISTREERIMINE
- võistkondadel registreerida hiljemalt 17.oktoobriks 2006.a. tel.52-06092 H.Merilaine
- MV korraldajale tuleb esitada vähemalt pool tundi enne võistluste algust:
a) tehniline ülesandmisleht (võistleja perekonna ja eesnimi, täpne sünniaeg)
b) võistkonna esindaja tasub osavõtumaksu, mis on igalt võistlejalt 30.-krooni.
KORRALDUS, LÄBIVIIMINE ja TULEMUSTE ARVESTAMINE
- MV korraldab Eesti Koroonamänguliit ja tehniliseks läbiviijaks on peakohtunik Heino Merilaine koos kohtunikekoguga.
- rakendatakse Eestis kehtivaid male, kabe, koroona, lauatennise võistlusmäärusi,
vastavalt tehnilistele tingimustele.
- mängitakse vähemalt 7 vooru `sveitsi süsteemis, males a`5 min. ja kabes a`3min.
mõtlemisaega mõlemale ja 2 partiid; koroonas 2 geimi ja lauatennises 2 setti 11punktini.
- paremusjärjestus määratakse punktide kogusummaga, kusjuures võit annab igas män-
guliigis 2 punkti, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Võrdsete punktide korral liidetakse kokku
punktide arv mis mängijatel oli iga vooru järel. Kui ka see ei selgita paremusjärjestust, siis jäetakse ära I voor, II voor, jne. vooru järgsed punktid.
- ringsüsteemi võrdsete punktide korral määrab paremuse:
a) omavaheline mat`s (matside suhe), b) võitude arv, c) Bergeri koefitsient.
- võistkondlikku arvestusse läheb 6 parema võistleja tulemused, kusjuures võistlejate
paigutamine võistlusklassidesse on vaba.
- esikoht igas võistlusklassis annab 15 punkti, II koht 14 p., III – 13 jne.
- võistkondliku arvestuse võrdsuse korral saab parema koha võistkond, kellel on rohkem esikohti võistlusklassides, teisi kohti jne.
INVENTAR
- igal võistlejal kaasa võtta koroona kii, lauatennise reket ja pall, vahetusjalatsid ning
sportlik riietus.
AUTASUSTAMINE
- iga vanuseklassi kolme paremat (tüdrukut ja poissi) autasustatakse Eesti MV medali ja diplomiga. Võitja võistkonda autasustatakse rändkarika ja diplomi, II ja III kohta diplomiga.
ÜLDISELT
- kõik võistlusega seotud kulud tasub lähetav klubi või üksikisik, koos eelpoolmainitud
osavõtumaksuga
- kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab korraldaja, koos võistkondade esindajatega, tuginedes võistlusmäärustele.
Koostaja-korraldaja
Heino Merilaine
Eesti Koroonamänguliidu president
Eesti Koroonakohtunike kogu juhatuse liige
Tel.52-06092, laual 44-61201
Eesti 2006.a. Noorte Meistrivõistlused Lauamängude (male, kabe, koroona, lauatennis) mitmevõistluses, Pärnumaal Saugas 21.okt.2006.
Tütarlaste noorem vanusegrupp – sündinud 1994.a. ja hiljem
1.Mary-Heleen Lillemäe 13.12.94 mk Pärnumaa 27 punkti
2.Pille-Riin Saarpere 22.11.94 mk Pärnumaa 25,5 „
3.Mari-Liis Talts 20.04.94 I Pärnumaa 24 „
4.Merilin Ivask 10.06.95 I Järvamaa 23 „
5.Marleyn-Cristin Kallas 03.02.94 I Pärnumaa 17,5 „
6.Liisa Kaju 20.06.94 I Saaremaa 17 „
7.Häli Kont 03.05.94 I Pärnumaa 17 „
8.Teini Noormann 14.09.94 I Järvamaa 16 „
9.Sigrid Jõgi 12.07.95 I Saaremaa 13 „
Tütarlaste keskmine vanusegrupp – sündinud 1991-1993.a.
1.Mari-Liis Mölter 13.12.92 mk Järvamaa 14 punkti
2.Kätriin Rei 30.11.93 I Saaremaa 13 „
3.Pille Viies 22.04.91 I Pärnumaa 11 „
4.Julia Aleknavitsjute 22.08.92 I Järvamaa 10 „
Tütarlaste vanem vanusegrupp – sündinud 1988-1990.a.
1.Liis Lõhmus 20.10.90 mk Saaremaa 12 punkti
2.Geiu Luiga 18.06.90 I Saaremaa 7 „
3.Daana Suun 07.03.90 mk Järvamaa 5 „
Poiste noorem vanusegrupp – sündinud 1994.a. ja hiljem
1.Matis Rüütel 16.07.94 mk Saaremaa 38 punkti
2.Reivo Vinter 02.02.97 mk Saaremaa 31,5 „
3.Silver Kruusalu 05.08.95 I Järvamaa 31,5 „
4.Aare Kartau 04.04.94 M Pärnumaa 27,5 „
5.Rannar Remmelgas 31.03.94 I Järvamaa 25,5 „
6.Marten Jaanimets 05.10.94 I Pärnumaa 25 „
7.Hendrik Laas 28.02.95 I Pärnumaa 25 „
8.Andre-Kristopher Toomjõe 13.09.94 I Pärnumaa 20 „
Poiste keskmine vanusegrupp – sündinud 1991- 1993.a.
1.Dinis Suun 12.10.91 mk Järvamaa 38 punkti
2.Jarmo Liiva 30.12.92 mk Järvamaa 36,5 „
3.Silver Kiviselg 11.09.92 mk Pärnumaa 31,5 „
4.Raul Kolk 26.04.92 I Saaremaa 28 „
5.Timo Tamm 24.12.93 I Pärnumaa 26 „
6.Ken-Kristjan Toomjõe 30.04.93 I Pärnumaa 24 „
7.Janar Oks 10.05.93 I Pärnumaa 22 „
8.Toomas Lednei 08.12.91 I Järvamaa 18 „
Poiste vanem vanusegrupp – sündinud 1988-1990.a.
1.Sten Kasela 11.06.90 mk Pärnumaa 25,5 punkti
2.Karlo Kivi 12.08.89 mk Saaremaa 24,5 „
3.Rene Mägi 18.03.88 mk Saaremaa 22 „
4.Ariko Kielas 05.02.90 I Pärnumaa 22 „
5.Madis Alevi 21.07.90 I Saaremaa 20 „
6.Taimo Jullinen 30.09.88 I Järvamaa 20 „
7.Jaak Talts 15.02.90 I Pärnumaa 20 „
8.Janek Jaúkov 05.02.90 I Harjumaa 16 „
9.Toomas Kink 05.09.89 I Harjumaa 11 „
Eesti 2006.a. Noorte MV lauamängude mitmevõistluse võistkondlik paremusjärjestus Pärnumaal, Saugas 21.okt. 2006.a.
1.Saaremaa Valdade Spordiliit: (koosseisus) Liis Lõhmus 15, Matis Rüütel 15,
Kätriin Rei 14, Geiu Luiga 14, Reivo Vinter 14,
Karlo Kivi 14 punkti.
K o k k u : 86 punkti
2.Pärnumaa Koroonamänguklubi „RING“: Mary-Heleen Lillemäe 15,Sten Kasela 15
Pille-Riin Saarpere 14,Mari-Liis Talts 13,
Pille Viies 13, Silver Kiviselg 13 punkti.
K o k k u : 83 punkti
3.Järvamaa Koeru Spordiklubi: Mari-Liis Mölter 15, Dinis Suun 15, Jarmo Liiva 14,
Daana Suun 13, Silver Kruusalu 13,Merilin Ivask 12.
K o k k u : 82 punkti
4.Harjumaa Peningi Koroonamänguklubi: Janek Jaúkov 8, Toomas Kink 7 punkti.
K o k k u : 15 punkti
Võistluse korraldaja-peakohtunik
Heino Merilaine
Eesti Koroonamänguliidu president
Eesti Koroonakohtunikekogu juhatuse liige
Tel.52-06092, laual 44-61201