EESTI NOVUSE LIIT

EESTI 2010 a MEISTRIVÕISTLUSED

 Võistkondadele.

 

JUHEND

 

I AEG JA KOHT:

Võistlused toimuvad laupäeval, 13. novembril 2010 a Raasiku Rahvamajas; loosimise algus k 10.00.

 

II REGISTREERIMINE ja OSAVÕTJAD:

Registreerimine toimub kell 9.30-9.45.

Võistlusteks osalemiseks peab olema tasutud Eesti Novuse Liidu liikmesklubil aastamaks ja võistlejatel 2010 aasta litsentsitasu.

Võistlejate ülesandmiseks peab olema ülesandmisleht , millele on alla kirjutanud klubi esindaja ning kus on ära toodud võistlejate sünniaastad ning klubiline kuuluvus.


III VÕISTLUSE LÄBIVIIMISE KORD:

Võistlused toimuvad 10-liikmelistele võistkondadele, kus 8 mängijat on mehed ja 2 naised. Naised võivad asendada meestelaual mängijaid kui naiste laual on naistega kohad täidetud. Mängitakse parem 6-st geimist 4:0, 4:1, 4:2 või 3:3 seisuni, kusjuures võit annab võistkonnale 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Mängitakse kahe võistkonna vahel kaks ringi "laud lauaga", st 1.-1., 2.-2. jne, teine ring samade võistkondade vahel 1.-2., 2.-1., 3.-4., 4.-3 jne. (I ringi alustab üks, teises teine võistkond)

Võistkondadevahelise paremusjärjestuse määrab kohtumistes kogutud võidupunktide summa, võrdsuse korral on tähtsaim omavaheline mäng.

Selle võrdsuse korral loetakse kokku kõigi mängijate poolt kogutud punktide summa ja selle võrdsuse korral Bergeri koefitsient.

 

IV INVETAR:

Igal võistlejal kaasa võtta kii ja vahetusjalanõud. Mängitakse boorhappel, läti mänguseibidega, korraldaja poolt antavate löögiketastega.

 

V MAJANDAMINE ja AUTASUSTANINE:

Osalemise tasu ei ole, osalemisõiguse annab Eesti Novuse Liidu 2010 aasta litsentsi ostmine.

I-III võistkonda autasustatakse Eesti meistrivõistluste medalite ja diplomitega.

 

KÕIK JUHENDIS MÄÄRATLEMATA KÜSIMUSED LAHENDAB KOHTUNIKEKOGU, TUGINEDES KEHTIVATELE VÕISTLUSMÄÄRUSTELE.

Peakorraldaja Guido Trees.

KOOSTAS: Novuse Liidu juhatuse otsuse alusel Guido Trees tel: 52 78 829 (alus: 2009 a juhend ja juhatuse P R O T O K O L L nr 07/2009, ning 2010 aasta litsentsi kord).