Raasiku 2011 aasta lahtise karikavõistluse meeste üksikmängus juhend
   
Eesmärk Populariseerida koroonamängu, tihendada koroonavõistluste kalendrit, anda meestele võimalus hooaja algul jõudu proovida.
Aeg ja koht Võistlus toimub laupäeval, 24. septembril 2011. a. Raasiku Rahvamajas, algus k 10.00.
Registreerimine võistluspaigas kell 9.15 - 9.45. Oma tulekust-teelolekust võib teatada ka telefonil 52 78 829.
Juhtimine Võistluse korraldab PENINGI Koroonamänguklubi.
Osavõtjad Osa võivad võtta koroonamängijad, kes järgivad Eestis kehtivaid (1995a. välja antud) koroonamängureegleid.
Võistluse läbiviimise kord

Võistlussüsteem sõltub osalejate arvust, kuid vähemalt 9 mängu, kas ring (alagruppidega) või šveitsi süsteemis. Mängitakse "parem 6-st" geimist, võidu eest 2, viigi eest 1 punkt. Võrdsete punktide korral otsustab šveitsi süsteemis 1. Bucholz-m, 2. Berger, 3. progresseeruv koefitsient.

Inventar Igal võistlejal kaasa võtta kii ja vahetusjalanõud.
Mängitakse läti laual, laua määrimiseks kasutatakse boorhapet.
Löögikettad ja mänguseibid on korraldaja poolt.
Autasustamine Karikavõitja saab mälestuskarika. PENINGI KMK poolt väljapandud rändavale karikale graveeritakse võitja nimi . Eriauhinnad on parimale noormängijale (sünd 1993 ja hiljem), parimale võistlejale Raasiku vallast ning võistluse noorimale osalejale, samuti võistlejale, kes lööb rohkem kordi 8 nuppu auku ühe löögikorraga.
Majandamine

Iga võistleja osavõtumaks on 3 eurot, noormängijatel (sünd 1993 -1995) 1 euro ning noortel 1996 ja hiljem sündinud tasuta.
Võistluspäeval on avatud Raasiku toidupood (ca 100 m)

Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu, eesotsas peakohtunik Guido Trees, tuginedes kehtivatele võistlusmäärustele.

Koostas:
G. Trees, tel. 52 78 829). E-mail: peningi@hot.ee,
Kaart kohale jõudmiseks
Peale Raasiku karikavõistluse autasustamist toimub Eesti I 24-tunni-turniir, mis algas Raasiku karikavõistlusega ja jätkub kõigi soovijate vahelise ringsüsteemis turniiriga, mis lõppeb 25. septembril kell 10.00 autasustamisega. Osalustasu on jätkuturniiril 2 eurot. Kõigi (võimalik, et korduvalt) läbimängitud ringsüsteemide punktid liidetakse ning selgitatakse Eesti I 24- tunni turniiri võitja, kes saab karika ja 25 % osalustasust, II koht saab 20 %, III koht 15 %, 4. koht 10 %, 5. koht 5 % osalustasust (ümmardatult). Parim naismängija saab karika ja vähemalt 5 % osalustasust (1-5 koha saavutamise korral summad liituvad). Parim noormees ja neiu (sündinud 1993 ja hiljem) saavad kumbki 5 %. Korralduskuludeks 10 %. Võistluse vaheaegadel on võistlejatele minibaar (alkoholivaba).