Eesti 2004.a. (X) ind.-võistkondlike lauamängude
(male,kabe,koroona,lauatennis) MV tulemused
Pärnumaal,Sauga VSK 17.apr.2004.a.
Naised kuni 54.a. (peale 1950.a. sünd.)
1.Tiia Müürisepp 1970 M
Kuressaare LTK Tops
2.Siisike Lehtsi
1970 mk -
#
-
3.Viire
Talts
1968 M Pärnumaa KMK Ring
4.Annele Lello
1959 M L.-Virumaa MSK
5.Riive Tamm
1974 I Koeru Spordiklubi(SK)
6.Krista
Lepik 1964
I -
#
-
7.Saima Rand
1954 mk Pärnumaa KMK Ring
Naised üle 55.a.
(1949.a. ja varem sünd.)
1.Ellen Aljas
1940 M Kuressaare LTK Tops
2.Lille-Õie Joosepson
1931 mk Pärnumaa KMK Ring
3.Ilme
Rand
1948 mk -
# -
Mehed kuni 59.a. (peale
1945.a. sünd.)
1.Valter Viisut
1952 M Raplamaa
2.Urmas
Virves 1950 M
Koeru Spordiklubi
3.Rein
Kirst
1946 M Kuressaare LTK Tops
4.Tanel
Kuldsepp 1972 mk Viljandi mk.
5.Tarmo
Lukk 1958
M Raplamaa
6.Kalev
Raidlepp 1959 M Viljandi mk.
7.Uno Ainsoo
1952 mk Tartumaa
8.Villu
Kallas
1946 mk Kuressaare LTK Tops
9.Andres Bahovski
1963 I Tallinn
10.Meelis
Vaher 1972
I Kuressaare LTK Tops
11.Gert Elmaste
1971 I Viljandi mk.
12.Hain
Vaher
1949 I Kuressaare LTK Tops
13.Mati Suun
1957 I Koeru SK
14.Gunnar Veberson
1975 I Tartumaa
15.Gunnar
Usin 1966 mk
Kuressaare LTK Tops
16.Märt
Purde
1947 I Tallinn
17.Albert Rjabtsov
1966 I Pärnumaa KMK Ring
18.Kalev
Konts
1954 I Pärnumaa KMK Ring
19.Eiki
Lehemets 1962
I -
# -
20.Jaak
Turja
1947 I Kuressaare LTK Tops
21.Väino Tomingas
1945 mk Pärnumaa KMK Ring
22.Valdo
Purde
1987 I Tabasalu
23.Enno Kermik
1963 I Kuressaare LTK Tops
24.Enn Vi
25.Margus Juhtend
1949 I Tallinn
26.Kuuno Konetski
1974 I Pärnumaa KMK Ring
27.Jaan
Seljamäe 1953
I -
# -
28.Andres Bõkarev
1987 I Tartumaa
29.Gunnar
Kasesalu 1951 I Kuressaare LTK Tops
Mehed üle 60.a. (1944.
ja varem sünd.)
1.Hubert Järvan
1941 M Tallinn
2.Heino
Merilaine 1936 M Pärnumaa
KMK Ring
3.Martin Linder
1944 mk Viljandi mk.
4.Tõnu
Maiste
1940 mk Koeru Spordiklubi
5.Guido
Õismaa 1942
mk Tallinn
6.Harri Tiik
1942 mk Pärnumaa KMK Ring
7.Haljand
Rüütel 1938
I Kuressaare LTK Tops
8.Henn
Rattur
1935 mk Pärnumaa KMK Ring
Eesti 2004.a. lauamängude võistkondlikud tulemused
Koht
Võistkond
Nimi
Punktid
1.
Kuressaare LTK Tops Tiia
Müürisepp
15
Ellen Aljas
15
Siisike Lehtsi
14
Rein
Kirst
13
Haljand
Rüütel
9
Villu Kallas
8
K
o k k
u 74
2.
Pärnumaa KMK Ring Heino
Merilaine 14
Lille-Õie Joosepson 14
Viire
Talts
13
Ilme
Rand
13
Harri
Tiik
10
Saima
Rand
9
K o k k
u
3.
Koeru
Spordiklubi
Urmas
Virves
14
Tõnu Maiste
12
Riive
Tamm
11
Krista
Lepik
10
Mati Suun
3
K o k k
u 50
4.
Viljandi
mk.
Martin Linder
13
Tanel Kuldsepp 12
Kalev Raidlepp 10
Gert Elmaste
5
K o k k
u 40
5.
Tallinn
Hubert Järvan
15
Guido
Õismaa
11
Andres Bahovski
7
K o k k
u 33
6.
Raplamaa
Valter Viisut
15
Tarmo
Lukk
11
K o k k
u 26
7.
Tartumaa
Uno Ainsoo
9
Gunnar Veberson
2
K
o k k
u 11
Võistluste peakohtunik Arne Juurikas