Apstiprinu:
LNF prezident J.PIEBALGS
RĪKOJUMS Nr.1.
Pamatojoties uz sasniegtajiem rezultātiem novusa sacensībās no 2007gada 1.janvāra līdz 1.jūlijam un atbilstoši pastāvošai novusa sporta klasifikācijai piešķirt:
|
|
|
|
SPORTA MEISTARA NOSAUKUMU
|
|||
|
GROSENAM |
JURIM |
BABĪTE |
|
|||
|
|||
|
UUSTULND |
ANDREA |
IGAUNIJA (Saku KMK “Tirts”) |
MEISTARKANDIDĀTA NOSAUKUMU
AVER |
GEDI |
IGAUNIJA (Peningi KMK) |
|
PIRMO SPORTA KLASI
|
CIRVELIM |
TOMAM |
RĪGA |
|
PĒTERIM |
SALDUS |
|
|
AIVARAM |
KULDĪGA |
|
|
HELM-ROSIN |
KAUPO |
IGAUNIJA (Kehra KMK) |
|
IVARAM |
BABĪTE |
|
|
KOLK |
IRINAI |
IGAUNIJA (Kehra KMK) |
|
KŪMAI |
LĪGAI |
KULDĪGA |
|
MAIJAI |
JELGAVAS raj. |
|
|
LEPP |
ANDRES |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
IVANAM |
RĒZEKNE |
|
|
MIKALJŪNAM |
EDIJAM |
RĪGA |
|
PLATONOVAI |
KRISTĪNEI |
RĪGA |
|
PROHOROVAM |
BORISAM |
RĪGA |
|
RENGARTAM |
VILIM |
SIGULDA |
|
ALVIM |
SALDUS |
|
|
VASARAI |
LĪGAI |
LIEPĀJA |
OTRO SPORTA KLASI
|
JAŠKOVAM |
JANEKAM |
IGAUNIJA (Peningi KMK) |
|
KIINAM |
KARLI |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
LAKS |
JAANIKA |
IGAUNIJA (Kaarli NK) |
|
PUNGAM |
KAIDO |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
SCHMIDT |
OLEV |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
TREESAM |
GUIDO |
IGAUNIJA (Peningi KMK) |
|
TALI |
EROL |
IGAUNIJA (Peningi KMK) |
|
KINK |
AHMET |
IGAUNIJA (Kehra KMK) |
|
ANDREJEVAM |
KONSTANTĪNAM |
RĪGA |
|
BOLEM |
ARNIM |
SMILTENE |
|
BORISOVAM |
VLADIMIRAM |
|
|
FOGELIM |
VILNIM |
RĪGA |
|
KUCINAM |
GUNĀRAM |
RĪGA |
|
RUDZĪTEI |
REGĪNAI |
MADONAS raj. |
|
SAULĪTIM |
JĀNIM |
VALMIERA |
|
ULMANIM |
HARIJAM |
|
|
VIMBAI |
LĪGAI |
VALMIERA |
|
ZĒBERGAM |
MĀRCIM |
KULDĪGA |
TREŠO SPORTA KLASI
|
AUSĒJAM |
EDVĪNAM |
OLAINE |
|
BRAKMANIM |
OSKARAM |
LIEPĀJA |
|
BRĒMANIM |
ANDRIM |
TUKUMS |
|
GRANTAM |
ANDREJAM |
TUKUMS |
|
HIŽŅAKAM |
VJAČESLAVAM |
RĪGA |
|
JANSONAM |
||
|
MASLAVAM |
RAIVIM |
BAUSKAS raj. |
|
PRIKAZAM |
JURIM |
RĪGA |
|
SMILTNIEKAM |
GUNTIM |
LIEPĀJAS raj. |
|
STRELĒVICAM |
ARMANDAM |
LIEPĀJAS raj. |
|
TRANKALIM |
EDGARAM |
LIEPĀJAS raj. |
|
TRUŠINSKIM |
BROŅISLAVAM |
BAUSKA |
|
ULBINAM |
MIKUM |
JELGAVAS raj. |
|
VALTIŅAI |
INGAI |
VALMIERA |
|
VANAGAI |
DAINAI |
RĪGA |
|
VĪGANTEI |
VITAI |
KULDĪGA |
|
ZĀLĪTIM |
AIVARAM |
LIEPĀJAS raj. |
|
ZEPAI |
ANITAI |
JELGAVAS raj. |
|
KOIKSAAR |
KALLE |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
LAKS |
JAANIKAI |
IGAUNIJA (Kaarli NK) |
|
LEPIK |
ERKI |
IGAUNIJA (Kehra KMK) |
|
LISOVENKO |
IVANAM |
UKRAINA |
|
MAE |
NOOU |
IGAUNIJA (Saaremaa ) |
|
MEEL |
TAIMI |
IGAUNIJA (Kaarli NK) |
|
MUIL |
VIKTOR |
IGAUNIJA (Viljandi MG SK) |
|
TALI |
EROL |
IGAUNIJA (Peningi KMK) |
|
BALABANOV |
VIKTOR |
KRIEVIJA |
|
ĻESŅIK |
ALEKSANDR |
KRIEVIJA |
|
GROZNIJ |
ALEKSANDR |
VĀCIJA |
|
ŠIFFNER |
ROBERT |
VĀCIJA |
Klasifikācijas komisijas pr-js:……………………..J.Markevics