Kalju Tiigi V võistkondlik mälestusvõistlus - 7 vooru, võistkonnnad
Kalju Tiigi V mälestusvõistlus koroona kõigis mänguliikides Vaida Põhikooli Spordisaal 30.01.2010
Võistkondade tulemused loosijärjekorras
Koht Nimi Voorude kaupa tulemused Kokku koef Koht
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
1 Peningi I 7 8 6 11 3 4 12 kokku Prog III
1 M Michelis Aleksander 1 0 0 2 1 0 2 6 20 11
2 M Trees Guido 2 2 0 2 0 1 2 9 38 3
3 M Aver Gedi 1 2 1 0 1 2 0 7 31 7
4 N Aver Gerli 2 2 1 2 0 2 2 11 45 2
5 MP Gedi Aver- Trees 1 2 0 1 0 1 2 7 27 7
6 SP Gerli Aver-Michelis 2 2 1 2 0 1 2 10 43 2
KOKKU 9 10 3 9 2 7 10 50 204
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
2 Kehra II 8 6 - 7 9 5 10 kokku 13
1 M Kink Ahmet 1 0 1 2 0 2 1 7 25 7
2 M Jõesaar Ants 0 0 1 1 2 1 0 5 17 11
3 M Paulus Koit 1 0 1 1 2 0 1 6 23 11
4 N 0 0
5 MP Kink- Jõesaar 1 0 1 1 1 1 1 6 22 9
6 SP 0 0
KOKKU 3 0 4 5 5 4 3 24 87
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
3 Tirts I 9 11 12 6 1 13 4 kokku I
1 M Mererand Urmas 1 0 1 1 1 2 2 8 25 6
2 M Saareoja Margus 2 1 2 0 2 2 2 11 42 2
3 M Lepist Mihkel 1 2 1 2 1 2 2 11 41 1
4 N Uustulnd Andrea 2 2 2 2 2 2 2 14 56 1
5 MP Saareoja Mererand 2 1 2 0 2 2 2 11 42 2
6 SP Uustulnd Lepist 2 1 2 1 2 2 2 12 46 1
KOKKU 10 7 10 6 10 12 12 67 252
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
4 Ring III 10 12 8 5 6 1 3 kokku 10
1 M Kupper Jaak 1 1 2 2 0 2 0 8 35 5
2 M Tamme Sulev 0 2 0 1 0 1 0 4 18 13
3 M Tagam Leo 1 1 1 2 2 0 0 7 32 6
4 N Asuküll Dagmar 1 0 0 1 0 0 0 2 11 12
5 MP Kupper Tagam 2 1 1 2 1 1 0 8 38 4
6 SP Asuküll Tamme 1 1 1 2 1 1 0 7 31 5
KOKKU 6 6 5 10 4 5 0 36 165
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
5 Peningi II 11 7 9 4 - 2 13 kokku 11
1 M Klimask Guldar 0 0 1 0 1 0 2 4 10 12
2 M Vellemäe Enrico 1 1 0 1 1 1 0 5 22 9
3 M Vaher Kalev 0 0 0 0 1 2 0 3 7 13
4 N Reetamm Urve 0 2 2 1 1 2 1 9 34 5
5 MP Vellemäe Vaher 0 1 2 0 1 1 1 6 22 8
6 SP Reetamm Klimask 1 2 2 0 1 2 1 9 37 3
KOKKU 2 6 7 2 6 8 5 36 132
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
6 Kehra I 12 2 1 3 4 11 8 kokku 2
1 M Vaupere Allan 0 2 2 1 2 2 1 10 37 1
2 M Helm-Rosin Kaupo 1 2 2 2 2 2 2 13 49 1
3 M Karu Olav 1 2 1 0 0 2 2 8 30 5
4 N Kolk Irina 0 2 1 0 2 2 2 9 29 6
5 MP Helm-Rosin Karu 2 2 2 2 1 1 1 11 50 1
6 SP Kolk Vaupere 1 2 1 1 1 1 2 9 35 4
KOKKU 5 12 9 6 8 10 10 60 230
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
7 Ring II 1 5 13 2 8 12 9 kokku 5
1 M Tiik Harri 1 2 2 0 2 0 2 9 37 3
2 M Konts Kalev 0 1 1 1 1 0 1 5 19 10
3 M Sillaots Aigor 1 2 0 1 2 1 2 9 33 3
4 N Nõlvak Kaja 0 0 0 2 0 0 1 3 9 11
5 MP Konts Tiik 1 1 1 1 1 2 2 9 31 3
6 SP Nõlvak Sillaots 0 0 2 2 2 1 0 7 26 7
KOKKU 3 6 6 7 8 4 8 42 155
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
8 Peningi IV 2 1 4 10 7 9 6 kokku 9
1 M Kink Toomas 1 2 0 0 0 2 1 6 24 10
2 M Linkvist Andreas 2 0 2 2 1 0 0 7 35 5
3 M Susi Margo 1 0 1 2 0 0 0 4 20 12
4 N Vahtras Lii 2 0 2 1 2 2 0 9 38 4
5 MP Susi Linkvist 1 0 1 1 1 1 1 6 22 10
6 SP Vahtras Kink 2 0 1 1 0 1 0 5 25 11
KOKKU 9 2 7 7 4 6 2 37 164
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
9 Tirts II 3 - 5 13 2 8 7 kokku 12
1 M Okas Martin 1 1 1 1 2 0 0 6 28 8
2 M Okas Raimo 0 1 2 1 0 2 1 7 25 6
3 M Lepist Mikk 1 1 2 0 0 2 0 6 27 10
4 N Adamson Tiia 0 1 0 0 2 0 1 4 13 10
5 MP Martin Okas - Lepist0 1 0 1 1 1 0 4 15 12
6 SP Adamson - Raimo Okas0 1 0 0 2 1 2 6 16 10
KOKKU 2 6 5 3 7 6 4 33 124
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
10 Vaida 4 13 11 8 12 - 2 kokku 4
1 M Toompalu Aivar 1 1 0 2 0 1 1 6 24 9
2 M Toomapalu Rainar 2 0 1 0 0 1 2 6 23 7
3 M Balasjan Alar 1 2 1 0 2 1 1 8 33 4
4 N Remmelkoor Reele 1 2 1 1 0 1 2 8 32 7
5 MP Balasjan Toompalu R 0 2 1 1 1 1 1 7 27 6
6 SP Remmelkoor Toompalu A1 1 0 1 1 1 2 7 24 8
KOKKU 6 8 4 5 4 6 9 42 163
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
11 Ring I 5 3 10 1 13 6 - kokku 6
1 M Merilaine Heino 2 2 2 0 2 0 1 9 43 2
2 M Terri Gennadi 1 1 1 0 0 0 1 4 19 12
3 M Haav Elmo 2 0 1 2 0 0 1 6 28 9
4 N Talts Viire 2 0 1 0 2 0 1 6 26 9
5 MP Terri - Haav 2 1 1 1 1 1 1 8 35 5
6 SP Merilaine Talts 1 1 2 0 1 1 1 7 29 6
KOKKU 10 5 8 3 6 2 6 40 180
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
12 Haiba 6 4 3 - 10 7 1 kokku 7
1 M Morozov Nikolai 2 1 1 1 2 2 0 9 39 4
2 M Bahovski Andres 1 0 0 1 2 2 0 6 21 8
3 M Liiv Tiit 1 1 1 1 0 1 2 7 26 8
4 N Viirlaid Rimma 2 2 0 1 2 2 0 9 40 3
5 MP Liiv - Bahovski 0 1 0 1 1 0 0 3 13 13
6 SP Viirlaid - Morozov 1 1 0 1 1 1 0 5 22 12
KOKKU 7 6 2 6 8 8 2 39 161
Jrk nr Võistlejad Voorude vastasvõistlejad Punkte Koef Koht
13 Peningi III - 10 7 9 11 3 5 kokku 8
1 M Tshinjonnõi Anatoli 1 1 0 1 0 0 0 3 17 13
2 M Tshizh Gennadi 1 2 1 1 2 0 2 9 36 4
3 M Järve Taavi 1 0 2 2 2 0 2 9 33 2
4 N Milevskaja Svetlana 1 0 2 2 0 0 1 6 26 8
5 MP Tshinjonnõi - Tshizh1 0 1 1 1 0 1 5 20 11
6 SP Järve - Milevskaja 1 1 0 2 1 0 1 6 25 9
KOKKU 6 4 6 9 6 0 7 38 157
Kalju Tiigi 70. sünniaastapäeva võistluse peakohtunik: Guido Trees (Peningi Koroonamänguklubi) www.koroona.ee.