Eesti 2017 aasta meistrivõistlused nais- ja meespaarismängus - Round 7
Standings
Place Name Feder Score Buch. Berg. Progr. M-Buch.
1 Andrea Uustulnd, Marek Lepist 22 100.0 308.00 74.0 94.0 Eesti meistrid meespaarismängus
2 Mihkel Lepist, Margus Saareoja 20 120.0 320.00 96.0 110.0 II meespaar
3 Tarmo Laanela, Ragnar Piibemann 20 110.0 288.00 76.0 100.0 III meespaar
4 Urmas Mererand, Kaupo Helm-Rosin 20 106.0 292.00 90.0 100.0
5 Styven Kuntson, Heino Merilaine 20 104.0 272.00 84.0 98.0
6 Vladimir Jõgis, Eugen Vaino 18 112.0 268.00 62.0 102.0
7 Lauri Lillemägi, Mattias Kaasik 16 110.0 208.00 66.0 100.0
8 Janno Kalda, Tõnis Laks 16 110.0 200.00 72.0 100.0
9 Ants Verk, Ahmet Kink 16 106.0 192.00 64.0 96.0
10 Guido Trees, Janek Jaðkov 16 102.0 192.00 64.0 94.0
11 Elmo Haav, Harri Tiik 16 100.0 228.00 56.0 90.0
12 Urve Reetamm, Helena Tann np 14 110.0 204.00 58.0 104.0 I naispaar
13 Tatjana Osokina, Õie Malmberg np 14 104.0 168.00 66.0 96.0 II naispaar
14 Arlet Saar, Jaan Saartok 14 98.0 172.00 66.0 92.0
15 Janis Aksiim, Gunnar Vaho 12 106.0 156.00 64.0 96.0
16 Karri Tamme, Sulev Tamme 12 96.0 128.00 44.0 86.0
17 Oole Rits, Aarne Udusaar 12 82.0 112.00 46.0 76.0
18 Aurika Vaho, Merle Kiiver np 12 74.0 72.00 26.0 68.0 III naispaar
19 Nikolai Morozov, Armo Aas 10 100.0 120.00 42.0 92.0
20 Priit Pappel, Mati Torop 10 94.0 108.00 38.0 86.0
21 Ülo Liblik, Vambola Bakhoff 10 82.0 56.00 46.0 76.0
22 Gunnar Kasesalu, Mihkel Vinkel 10 78.0 68.00 34.0 72.0
23 Ketlin Liiv, Karin Lähker np 6 92.0 80.00 22.0 86.0
24 Enno Kermik, Raivo Humal 6 88.0 24.00 28.0 82.0
25 Jaak Kupper, Ants Tabur 4 50.0 20.00 6.0 42.0
Võistluse peakohtunik ja -korraldaja Heino Merilaine.
Peakohtuniku asetäitja ja sekretär Guido Trees.
Sauga Valla Spordisaalis 04. veebruaril 2017 a.
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Andrea Uustulnd, Marek Lepist 22.0 6:2.0 12:0.0 23:4.0 19:4.0 15:4.0 3:4.0 2:4.0
2 Mihkel Lepist, Margus Saareoja 20.0 19:4.0 9:4.0 10:4.0 8:2.0 5:4.0 4:2.0 1:0.0
3 Tarmo Laanela, Ragnar Piibemann 20.0 11:0.0 20:4.0 9:4.0 10:4.0 13:4.0 1:0.0 7:4.0
4 Urmas Mererand, Kaupo Helm-Rosin 20.0 23:2.0 6:4.0 12:4.0 15:4.0 8:4.0 2:2.0 5:0.0
5 Styven Kuntson, Heino Merilaine 20.0 24:4.0 8:2.0 16:4.0 13:4.0 2:0.0 7:2.0 4:4.0
6 Vladimir Jõgis, Eugen Vaino 18.0 1:2.0 4:0.0 22:4.0 11:4.0 14:0.0 13:4.0 9:4.0
7 Lauri Lillemägi, Mattias Kaasik 16.0 13:0.0 25:4.0 11:2.0 12:4.0 10:4.0 5:2.0 3:0.0
8 Janno Kalda, Tõnis Laks 16.0 25:4.0 5:2.0 14:4.0 2:2.0 4:0.0 12:0.0 17:4.0
9 Ants Verk, Ahmet Kink 16.0 18:4.0 2:0.0 3:0.0 16:4.0 20:4.0 14:4.0 6:0.0
10 Guido Trees, Janek Jaðkov 16.0 17:4.0 16:4.0 2:0.0 3:0.0 7:0.0 21:4.0 12:4.0
11 Elmo Haav, Harri Tiik 16.0 3:4.0 15:0.0 7:2.0 6:0.0 19:2.0 20:4.0 14:4.0
12 Urve Reetamm, Helena Tann np 14.0 14:2.0 1:4.0 4:0.0 7:0.0 24:4.0 8:4.0 10:0.0
13 Tatjana Osokina, Õie Malmberg np 14.0 7:4.0 21:4.0 15:2.0 5:0.0 3:0.0 6:0.0 22:4.0
14 Arlet Saar, Jaan Saartok 14.0 12:2.0 23:4.0 8:0.0 17:4.0 6:4.0 9:0.0 11:0.0
15 Janis Aksiim, Gunnar Vaho 12.0 20:4.0 11:4.0 13:2.0 4:0.0 1:0.0 17:0.0 16:2.0
16 Karri Tamme, Sulev Tamme 12.0 22:4.0 10:0.0 5:0.0 9:0.0 18:2.0 19:4.0 15:2.0
17 Oole Rits, Aarne Udusaar 12.0 10:0.0 22:2.0 24:4.0 14:0.0 21:2.0 15:4.0 8:0.0
18 Aurika Vaho, Merle Kiiver np 12.0 9:0.0 19:0.0 20:0.0 0:2.0 16:2.0 23:4.0 24:4.0
19 Nikolai Morozov, Armo Aas 10.0 2:0.0 18:4.0 21:2.0 1:0.0 11:2.0 16:0.0 20:2.0
20 Priit Pappel, Mati Torop 10.0 15:0.0 3:0.0 18:4.0 21:4.0 9:0.0 11:0.0 19:2.0
21 Ülo Liblik, Vambola Bakhoff 10.0 0:4.0 13:0.0 19:2.0 20:0.0 17:2.0 10:0.0 23:2.0
22 Gunnar Kasesalu, Mihkel Vinkel 10.0 16:0.0 17:2.0 6:0.0 25:2.0 23:2.0 24:4.0 13:0.0
23 Ketlin Liiv, Karin Lähker np 6.0 4:2.0 14:0.0 1:0.0 24:0.0 22:2.0 18:0.0 21:2.0
24 Enno Kermik, Raivo Humal 6.0 5:0.0 0:2.0 17:0.0 23:4.0 12:0.0 22:0.0 18:0.0
25 Jaak Kupper, Ants Tabur 4.0 8:0.0 7:0.0 0:2.0 22:2.0 0: 0: 0: