Eesti Spordiveteranide 2018. a meistrivõistlused - Round 7
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr. Punkte
1 Kuntson, Steven m1 Pärnu 19 111.0 302.00 77.0 15
2 Udusaar, Aarne m3 Pärnu 19 102.0 275.00 74.0 15
3 Vaho, Gunnar m1 Saare 18 107.0 271.00 71.0 14
4 Humal, Raivo m1 Saare 18 106.0 262.00 68.0 13
5 Viisut, Valter m2 Rapla 18 103.0 254.00 72.0 15
6 Vaho, Aurika n1 Saare 17 102.0 243.00 65.0 15
7 Merilaine, Heino m3 Pärnu 16 113.0 234.00 78.0 14
8 Mehik, Viljar m1 Harju 16 105.0 219.00 59.0 12
9 Trees, Guido m2 Harju 16 104.0 228.00 59.0 14
10 Saartok, Jaan m1 Saare 16 99.0 222.00 66.0 11
11 Malmberg, Õie n2 Lääne-Virumaa 15 103.0 213.00 59.0 15
12 Sillaots, Aigor m1 Pärnu 15 100.0 216.00 64.0 10
13 Verk, Ants m3 Harju 15 97.0 204.00 54.0 13
14 Osokina, Tatjana n2 Lääne-Virumaa 15 91.0 158.00 49.0 14
15 Vinkel, Mihkel m1 Saare 14 109.0 207.00 61.0 9
16 Parv, Mare n2 Pärnu 14 109.0 164.00 68.0 13
17 Kink, Ahmet m1 Harju 14 97.0 137.00 57.0 8
18 Laks, Tõnis m1 Pärnu 14 91.0 167.00 49.0 7
19 Stimmer, Vello m3 Pärnu 14 87.0 162.00 45.0 12
20 Vaino, Eugen m3 Pärnu 13 102.0 175.00 67.0 11
21 Vinkel, Aadu m3 Saare 13 100.0 180.00 58.0 10
22 Rits, Oole m1 Pärnu 13 98.0 176.00 45.0 6
23 Pruul, Enn m2 Pärnu 13 98.0 171.00 56.0 13
24 Kermik, Enno m1 Saare 13 95.0 165.00 57.0 5
25 Sassian, Heiki m1 Rapla 12 102.0 171.00 49.0 4
26 Nõu, Mae n1 Harju 12 89.0 152.00 41.0 14
27 Reetamm, Urve n2 Harju 11 101.0 154.00 53.0 12
28 Saar, Arlet m1 Saare 11 91.0 103.00 33.0 3
29 Bakhoff, Vambola m2 Pärnu 11 81.0 111.00 41.0 12
30 Jõgis, Vladimir m2 Pärnu 10 94.0 98.00 39.0 11
31 Andrejev, Gennadi m3 Saare 10 87.0 111.00 44.0 9
32 Talistu, Urmas m2 Saare 9 90.0 77.00 42.0 10
33 Lepp, Jaan m3 Rapla 9 87.0 87.00 35.0 8
Maakondade arvestuses (6 paremat tulemust):
1. Pärnu 82 p
2. Harju 73 p
3. Saare 72 p
4. Lääne- Virumaa 29 p
5. Rapla 27 p
Peakohtunik Heino Merilaine, peakohtuniku asetäitja Guido Trees, sekretär Lii Pihlak.
Sauga Spordisaalis 20. oktoobril 2018. aastal
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Kuntson, Steven m1 19.0 9:3.0 11:2.0 15:3.0 16:3.0 3:3.0 7:3.0 2:2.0
2 Udusaar, Aarne m3 19.0 21:1.0 33:3.0 18:4.0 23:3.0 7:3.0 5:3.0 1:2.0
3 Vaho, Gunnar m1 18.0 14:3.0 6:2.0 27:2.0 8:4.0 1:1.0 20:3.0 7:3.0
4 Humal, Raivo m1 18.0 8:2.0 9:2.0 29:4.0 5:2.0 10:2.0 11:2.0 17:4.0
5 Viisut, Valter m2 18.0 30:3.0 21:3.0 7:2.0 4:2.0 17:3.0 2:1.0 16:4.0
6 Vaho, Aurika n1 17.0 24:3.0 3:2.0 23:2.0 15:2.0 12:2.0 8:2.0 20:4.0
7 Merilaine, Heino m3 16.0 25:4.0 15:3.0 5:2.0 20:4.0 2:1.0 1:1.0 3:1.0
8 Mehik, Viljar m1 16.0 4:2.0 13:1.0 19:4.0 3:0.0 32:4.0 6:2.0 15:3.0
9 Trees, Guido m2 16.0 1:1.0 4:2.0 22:3.0 25:2.0 23:3.0 21:3.0 10:2.0
10 Saartok, Jaan m1 16.0 28:3.0 12:1.0 13:3.0 27:3.0 4:2.0 16:2.0 9:2.0
11 Malmberg, Õie n2 15.0 22:3.0 1:2.0 20:0.0 13:2.0 31:4.0 4:2.0 12:2.0
12 Sillaots, Aigor m1 15.0 26:3.0 10:3.0 16:1.0 24:2.0 6:2.0 15:2.0 11:2.0
13 Verk, Ants M3 15.0 18:1.0 8:3.0 10:1.0 11:2.0 27:3.0 25:2.0 21:3.0
14 Osokina, Tatjana n2 15.0 3:1.0 25:1.0 0:2.0 22:2.0 30:3.0 27:3.0 24:3.0
15 Vinkel, Mihkel m1 14.0 17:4.0 7:1.0 1:1.0 6:2.0 25:3.0 12:2.0 8:1.0
16 Parv, Mare n2 14.0 0:3.0 18:3.0 12:3.0 1:1.0 20:2.0 10:2.0 5:0.0
17 Kink, Ahmet m1 14.0 15:0.0 0:2.0 28:4.0 32:4.0 5:1.0 24:3.0 4:0.0
18 Laks, Tõnis m1 14.0 13:3.0 16:1.0 2:0.0 33:2.0 22:2.0 26:2.0 31:4.0
19 Stimmer, Vello m3 14.0 20:1.0 22:2.0 8:0.0 26:2.0 28:3.0 30:3.0 25:3.0
20 Vaino, Eugen m3 13.0 19:3.0 32:3.0 11:4.0 7:0.0 16:2.0 3:1.0 6:0.0
21 Vinkel, Aadu m3 13.0 2:3.0 5:1.0 32:2.0 30:3.0 24:2.0 9:1.0 13:1.0
22 Rits, Oole m1 13.0 11:1.0 19:2.0 9:1.0 14:2.0 18:2.0 23:2.0 27:3.0
23 Pruul, Enn m2 13.0 31:3.0 27:2.0 6:2.0 2:1.0 9:1.0 22:2.0 26:2.0
24 Kermik, Enno m1 13.0 6:1.0 28:3.0 31:3.0 12:2.0 21:2.0 17:1.0 14:1.0
25 Sassian, Heiki m1 12.0 7:0.0 14:3.0 26:3.0 9:2.0 15:1.0 13:2.0 19:1.0
26 Nõu, Mae n1 12.0 12:1.0 31:1.0 25:1.0 19:2.0 29:3.0 18:2.0 23:2.0
27 Reetamm, Urve n2 11.0 29:3.0 23:2.0 3:2.0 10:1.0 13:1.0 14:1.0 22:1.0
28 Saar, Arlet m1 11.0 10:1.0 24:1.0 17:0.0 0:2.0 19:1.0 29:3.0 33:3.0
29 Bakhoff, Vambola m2 11.0 27:1.0 30:3.0 4:0.0 31:2.0 26:1.0 28:1.0 32:3.0
30 Jõgis, Vladimir m2 10.0 5:1.0 29:1.0 33:3.0 21:1.0 14:1.0 19:1.0 0:2.0
31 Andrejev, Gennadi m3 10.0 23:1.0 26:3.0 24:1.0 29:2.0 11:0.0 33:3.0 18:0.0
32 Talistu, Urmas m2 9.0 33:3.0 20:1.0 21:2.0 17:0.0 8:0.0 0:2.0 29:1.0
33 Lepp, Jaan m3 9.0 32:1.0 2:1.0 30:1.0 18:2.0 0:2.0 31:1.0 28:1.0