Eesti Spordiveteranide 2019. aasta meistrivõistlused - Round 7
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr.
1 Styven Kuntson, Pärnu 21 110.0 320.00 84.0
2 Vello Stimmer, m3 Pärnu 19 114.0 294.00 85.0
3 Harri Tiik, m3 Pärnu 18 119.0 296.00 83.0
4 Kaupo Helm-Rosin, m2 Pärnu 18 101.0 260.00 69.0
5 Õie Malmberg, n2 Lääne- Viru 17 115.0 266.00 70.0
6 Guido Trees, m2 Harju 17 111.0 262.00 71.0
7 Oole Rits, Pärnu 17 100.0 229.00 61.0
8 Eugen Vaino, m3 Pärnu 17 99.0 232.00 60.0
9 Tatjana Osokina, n2 Lääne- Viru 16 106.0 236.00 65.0
10 Heino Merilaine, m3 Pärnu 16 106.0 216.00 63.0
11 Vambola Bakhoff, m2 Pärnu 16 99.0 207.00 61.0
12 Valter Viisut, m2 Rapla 15 101.0 193.00 57.0
13 Toivo Lepp, m2 Saare 15 100.0 213.00 59.0
14 Aadu Vinkel, m3 Saare 15 100.0 191.00 66.0
15 Heiki Sassian, Rapla 14 99.0 168.00 60.0
16 Mare Parv, n2 Pärnu 13 110.0 202.00 58.0
17 Mihkel Vinkel, Saare 13 102.0 175.00 55.0
18 Marek Poltrago, Tartu 13 101.0 141.00 58.0
19 Jaan Lepp, m3 Rapla 13 81.0 124.00 38.0
20 Ülo Liblik, m2 Pärnu 12 97.0 154.00 56.0
21 Aivar Kool, m2 Järva 12 95.0 157.00 46.0
22 Aarne Udusaar, m3 Pärnu 12 93.0 140.00 52.0
23 Tõnu Maiste, m3 Järva 12 91.0 147.00 45.0
24 Vallo Heina, m2 Saare 12 90.0 149.00 45.0
25 Meelis Tätte, Tartu 12 90.0 145.00 45.0
26 Jaan Laug, Järva 12 88.0 114.00 49.0
27 Urve Reetamm, n2 Harju 12 83.0 112.00 42.0
28 Pille Viies, noor Pärnu 9 76.0 76.00 33.0
29 Kalmer Kuld, Pärnu 8 82.0 61.00 34.0
30 Margit Viies, noor Pärnu 4 81.0 46.00 10.0
Cross Table
No Name Feder Club Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Styven Kuntson, Pärnu 21.0 10:3.0 27:4.0 5:3.0 2:2.0 3:2.0 18:3.0 14:4.0
2 Vello Stimmer, m3 Pärnu 19.0 18:4.0 26:4.0 3:2.0 1:2.0 10:3.0 6:2.0 5:2.0
3 Harri Tiik, m3 Pärnu 18.0 12:4.0 15:3.0 2:2.0 11:4.0 1:2.0 9:2.0 4:1.0
4 Kaupo Helm-Rosin, m2 Pärnu 18.0 23:2.0 25:3.0 15:2.0 16:3.0 5:2.0 12:3.0 3:3.0
5 Õie Malmberg, n2 Lääne- Viru 17.0 21:3.0 9:3.0 1:1.0 20:3.0 4:2.0 7:3.0 2:2.0
6 Guido Trees, m2 Harju 17.0 7:2.0 17:4.0 11:2.0 10:2.0 15:3.0 2:2.0 9:2.0
7 Oole Rits, Pärnu 17.0 6:2.0 16:1.0 12:2.0 29:4.0 8:3.0 5:1.0 18:4.0
8 Eugen Vaino, m3 Pärnu 17.0 9:1.0 19:3.0 26:2.0 13:3.0 7:1.0 16:3.0 17:4.0
9 Tatjana Osokina, n2 Lääne- Viru 16.0 8:3.0 5:1.0 20:2.0 26:4.0 18:2.0 3:2.0 6:2.0
10 Heino Merilaine, m3 Pärnu 16.0 1:1.0 28:4.0 14:3.0 6:2.0 2:1.0 17:1.0 22:4.0
11 Vambola Bakhoff, m2 Pärnu 16.0 16:2.0 22:4.0 6:2.0 3:0.0 13:1.0 21:3.0 20:4.0
12 Valter Viisut, m2 Rapla 15.0 3:0.0 29:3.0 7:2.0 24:4.0 17:3.0 4:1.0 13:2.0
13 Toivo Lepp, m2 Saare 15.0 19:3.0 20:2.0 16:1.0 8:1.0 11:3.0 15:3.0 12:2.0
14 Aadu Vinkel, m3 Saare 15.0 25:2.0 23:4.0 10:1.0 15:2.0 16:3.0 22:3.0 1:0.0
15 Heiki Sassian, Rapla 14.0 30:4.0 3:1.0 4:2.0 14:2.0 6:1.0 13:1.0 24:3.0
16 Mare Parv, n2 Pärnu 13.0 11:2.0 7:3.0 13:3.0 4:1.0 14:1.0 8:1.0 21:2.0
17 Mihkel Vinkel, Saare 13.0 22:2.0 6:0.0 19:4.0 25:3.0 12:1.0 10:3.0 8:0.0
18 Marek Poltrago, Tartu 13.0 2:0.0 30:4.0 21:2.0 23:4.0 9:2.0 1:1.0 7:0.0
19 Jaan Lepp, m3 Rapla 13.0 13:1.0 8:1.0 17:0.0 27:3.0 24:1.0 30:3.0 29:4.0
20 Ülo Liblik, m2 Pärnu 12.0 28:3.0 13:2.0 9:2.0 5:1.0 22:1.0 23:3.0 11:0.0
21 Aivar Kool, m2 Järva 12.0 5:1.0 24:2.0 18:2.0 22:1.0 25:3.0 11:1.0 16:2.0
22 Aarne Udusaar, m3 Pärnu 12.0 17:2.0 11:0.0 28:3.0 21:3.0 20:3.0 14:1.0 10:0.0
23 Tõnu Maiste, m3 Järva 12.0 4:2.0 14:0.0 27:4.0 18:0.0 26:2.0 20:1.0 28:3.0
24 Vallo Heina, m2 Saare 12.0 27:1.0 21:2.0 25:2.0 12:0.0 19:3.0 26:3.0 15:1.0
25 Meelis Tätte, Tartu 12.0 14:2.0 4:1.0 24:2.0 17:1.0 21:1.0 29:3.0 27:2.0
26 Jaan Laug, Järva 12.0 29:4.0 2:0.0 8:2.0 9:0.0 23:2.0 24:1.0 30:3.0
27 Urve Reetamm, n2 Harju 12.0 24:3.0 1:0.0 23:0.0 19:1.0 30:3.0 28:3.0 25:2.0
28 Pille Viies, noor Pärnu 9.0 20:1.0 10:0.0 22:1.0 30:3.0 29:2.0 27:1.0 23:1.0
29 Kalmer Kuld, Pärnu 8.0 26:0.0 12:1.0 30:4.0 7:0.0 28:2.0 25:1.0 19:0.0
30 Margit Viies, noor Pärnu 4.0 15:0.0 18:0.0 29:0.0 28:1.0 27:1.0 19:1.0 26:1.0
Club Standings
Place Name Score
1 PÄRNU 200
2 SAARE 55
3 RAPLA 42
4 JÄRVA 36
5 LÄÄNE- VIRU 33
6 HARJU 29
7 TARTU 25