Eesti 2020. aasta veteranide meistrivõistlused koroona üksikmängus - Round 7
Paremusjärjestus
Place Name Feder Club Score Buch. Berger Progr. Võistkondlikku arvestusse
mn1 mn2 m3
1 Styven Kuntson, Pärnu 20 110.0 307.00 81.0 15
2 Heino Merilaine, m3 Pärnu 19 107.0 271.00 83.0 15
3 Kaupo Helm-Rosin, m2 Pärnu 18 117.0 289.00 70.0 15
4 Jevgeni Põshnõi, m2 Harju 18 112.0 275.00 72.0 14
5 Olav Karu, m2 Harju 18 104.0 250.00 66.0 13
6 Harri Tiik, m3 Pärnu 17 101.0 235.00 67.0 14
7 Aadu Vinkel, m3 Saare 17 99.0 235.00 64.0 13
8 Guido Trees, m2 Harju 16 92.0 201.00 60.0 12
9 Eugen Vaino, m3 Pärnu 15 104.0 219.00 62.0 12
10 Vladimir Jõgis, m3 Pärnu 15 101.0 198.00 61.0 11
11 Valter Viisut, m2 Rapla 15 88.0 172.00 57.0 11
12 Heiki Sassian, Rapla 14 113.0 219.00 67.0 14
13 Janis Aksiim, Saare 14 113.0 214.00 68.0 13
14 Aarne Udusaar, m3 Pärnu 14 102.0 197.00 53.0 10
15 Tatjana Osokina, n2 Lääne.Viru 14 101.0 186.00 60.0 15
16 Aigor Sillaots, Pärnu 14 95.0 169.00 56.0 12
17 Vambola Bakhoff, m2 Pärnu 14 88.0 162.00 55.0 10
18 Vallo Heina, m2 Saare 14 77.0 133.00 42.0 9
19 Enn Pruul, m3 Pärnu 14 76.0 139.00 45.0 9
20 Aurika Vaho, n Saare 13 112.0 204.00 61.0 15
21 Gunnar Vaho, Saare 13 105.0 189.00 54.0 11
22 Raivo Humal, Saare 13 96.0 164.00 55.0 10
23 Õie Malmberg, n2 Lääne.Viru 13 93.0 169.00 53.0 14
24 Urmas Talistu, m2 Saare 12 92.0 149.00 47.0 8
25 Eiki Lehemets, Pärnu 12 91.0 140.00 44.0 9
26 Vello Stimmer, m3 Pärnu 10 95.0 136.00 44.0 9
27 Urve Reetamm, n2 Harju 10 89.0 101.00 36.0 13
28 Mihkel Vinkel, Saare 9 91.0 99.00 43.0 8
29 Oole Rits, 9 89.0 103.00 30.0 7
30 Ülo Siivas, m2 Rapla 6 87.0 63.00 24.0 7
11. oktoobril 2020. aastal Sauga Spordisaalis
Peakorraldaja ja -kohtunik Heino Merilaine, peakohtuniku asetäitja ja sekretär Guido Trees.
Cross Table
No Name Feder Club Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Styven Kuntson, Pärnu 20.0 24:3.0 3:3.0 2:2.0 16:4.0 13:3.0 4:2.0 10:3.0
2 Heino Merilaine, m3 Pärnu 19.0 30:4.0 20:3.0 1:2.0 4:3.0 12:3.0 5:2.0 3:2.0
3 Kaupo Helm-Rosin, m2 Pärnu 18.0 5:3.0 1:1.0 10:3.0 14:3.0 7:2.0 12:4.0 2:2.0
4 Jevgeni Põshnõi, m2 Harju 18.0 6:2.0 25:3.0 15:4.0 2:1.0 9:3.0 1:2.0 11:3.0
5 Olav Karu, m2 Harju 18.0 3:1.0 29:4.0 20:2.0 6:2.0 15:3.0 2:2.0 13:4.0
6 Harri Tiik, m3 Pärnu 17.0 4:2.0 27:4.0 12:1.0 5:2.0 21:3.0 13:2.0 17:3.0
7 Aadu Vinkel, m3 Saare 17.0 21:3.0 12:1.0 24:3.0 20:2.0 3:2.0 8:2.0 22:4.0
8 Guido Trees, m2 Harju 16.0 13:1.0 28:3.0 26:3.0 9:1.0 14:3.0 7:2.0 23:3.0
9 Eugen Vaino, m3 Pärnu 15.0 23:2.0 11:3.0 16:2.0 8:3.0 4:1.0 10:1.0 21:3.0
10 Vladimir Jõgis, m3 Pärnu 15.0 29:3.0 15:1.0 3:1.0 25:4.0 20:2.0 9:3.0 1:1.0
11 Valter Viisut, m2 Rapla 15.0 26:2.0 9:1.0 21:1.0 27:4.0 28:3.0 20:3.0 4:1.0
12 Heiki Sassian, Rapla 14.0 14:3.0 7:3.0 6:3.0 13:2.0 2:1.0 3:0.0 15:2.0
13 Janis Aksiim, Saare 14.0 8:3.0 16:2.0 17:4.0 12:2.0 1:1.0 6:2.0 5:0.0
14 Aarne Udusaar, m3 Pärnu 14.0 12:1.0 21:2.0 18:4.0 3:1.0 8:1.0 16:2.0 20:3.0
15 Tatjana Osokina, n2 Lääne.Viru 14.0 27:3.0 10:3.0 4:0.0 22:3.0 5:1.0 21:2.0 12:2.0
16 Aigor Sillaots, Pärnu 14.0 28:3.0 13:2.0 9:2.0 1:0.0 22:2.0 14:2.0 27:3.0
17 Vambola Bakhoff, m2 Pärnu 14.0 25:2.0 22:3.0 13:0.0 26:2.0 23:2.0 28:4.0 6:1.0
18 Vallo Heina, m2 Saare 14.0 20:0.0 30:3.0 14:0.0 19:2.0 25:2.0 29:3.0 28:4.0
19 Enn Pruul, m3 Pärnu 14.0 22:1.0 24:1.0 25:2.0 18:2.0 29:2.0 27:2.0 30:4.0
20 Aurika Vaho, n Saare 13.0 18:4.0 2:1.0 5:2.0 7:2.0 10:2.0 11:1.0 14:1.0
21 Gunnar Vaho, Saare 13.0 7:1.0 14:2.0 11:3.0 23:3.0 6:1.0 15:2.0 9:1.0
22 Raivo Humal, Saare 13.0 19:3.0 17:1.0 23:2.0 15:1.0 16:2.0 26:4.0 7:0.0
23 Õie Malmberg, n2 Lääne.Viru 13.0 9:2.0 26:2.0 22:2.0 21:1.0 17:2.0 24:3.0 8:1.0
24 Urmas Talistu, m2 Saare 12.0 1:1.0 19:3.0 7:1.0 28:1.0 26:3.0 23:1.0 29:2.0
25 Eiki Lehemets, Pärnu 12.0 17:2.0 4:1.0 19:2.0 10:0.0 18:2.0 30:3.0 26:2.0
26 Vello Stimmer, m3 Pärnu 10.0 11:2.0 23:2.0 8:1.0 17:2.0 24:1.0 22:0.0 25:2.0
27 Urve Reetamm, n2 Harju 10.0 15:1.0 6:0.0 29:3.0 11:0.0 30:3.0 19:2.0 16:1.0
28 Mihkel Vinkel, Saare 9.0 16:1.0 8:1.0 30:3.0 24:3.0 11:1.0 17:0.0 18:0.0
29 Oole Rits, 9.0 10:1.0 5:0.0 27:1.0 30:2.0 19:2.0 18:1.0 24:2.0
30 Ülo Siivas, m2 Rapla 6.0 2:0.0 18:1.0 28:1.0 29:2.0 27:1.0 25:1.0 19:0.0
Võistkondlik arvestus
Koht Maakond Punkte
1 PÄRNU 83 p
Kuntson 15, Merilaine 15, Helm-Rosin 15, Tiik 14, Vaino 12, Sillaots 12.
2 SAARE 71
A. Vaho 15, A.Vinkel 13, Aksiim 13, G. Vaho 11, Humal 10, Heina 9
3 HARJU 52
Põshnõi 14, Karu 13, Reetamm 13, Trees 12.
4 RAPLA 32
Sassian 14, Viisut 11, Siivas 7
5 LÄÄNE.VIRU 27
Osokina 15, Malmberg 14.
võrdluseks
Maakondade 6 parema punktid lihtsalt summeerides
Koht Maakond Punkte
1 PÄRNU 104
2 SAARE 84
3 HARJU 62
4 RAPLA 35
5 LÄÄNE.VIRU 27