Eesti 2022 a veteranide koroona meistrivõistlused
9 vooru šveitsi süsteemis
Paremusjärjestus
Koht Nimi Vanus Maakond Punkte Buch. Berger Progr. Vanuseklassides punkte
vanuseklass mn1. mn2. m3.
1 Gunnar Vaho, Saare 24 179.0 455.00 124.0 15
2 Aarne Udusaar, m70 Pärnu 23 177.0 447.00 125.0 15
3 Styven Kuntson, Pärnu 23 166.0 416.00 101.0 14
4 Kaupo Helm-Rosin, m60 Pärnu 22 186.0 455.00 113.0 15
5 Vambola Bakhoff, m60 Pärnu 21 174.0 410.00 101.0 14
6 Heiki Sassian, m60 Rapla 21 173.0 370.00 117.0 13
7 Hillar Elva, L.Viru 20 183.0 391.00 108.0 13
8 Aurika Vaho, n Saare 20 174.0 381.00 93.0 15
9 Valter Viisut, m70 Rapla 20 173.0 373.00 104.0 14
10 Tatjana Osokina, n60 L.Viru 20 168.0 351.00 96.0 15
11 Õie Malmberg, n60 L.Viru 20 161.0 354.00 93.0 14
12 Guido Trees, m60 Harju 19 177.0 362.00 98.0 12
13 Oole Rits, m60 Pärnu 19 168.0 347.00 101.0 11
14 Meelis Tätte, Tartu 19 165.0 299.00 93.0 12
15 Taivo Raid, Pärnu 18 181.0 353.00 103.0 11
16 Marek Poltrago, Tartu 18 170.0 324.00 94.0 10
17 Aadu Vinkel, m70 Saare 18 165.0 325.00 87.0 13
18 Urmas Talistu, m60 Saare 18 164.0 309.00 93.0 10
19 Vallo Heina, m60 Saare 18 158.0 306.00 95.0 9
20 Vello Stimmer, m70 Pärnu 18 138.0 217.00 69.0 12
21 Kaido Pung, Viljandi 17 164.0 305.00 92.0 9
22 Vladimir Jõgis, m70 Pärnu 17 155.0 288.00 83.0 11
23 Enn Pruul, m70 Pärnu 17 153.0 273.00 84.0 10
24 Raivo Humal, Saare 17 149.0 230.00 78.0 8
25 Ago Laanet, Saare 16 159.0 256.00 81.0 7
26 Ülo Liblik, m60 Pärnu 16 152.0 231.00 75.0 8
27 Johannes Loikmaa, m70 Saare 16 147.0 238.00 76.0 9
28 Eiki Lehemets, m60 Pärnu 15 148.0 192.00 69.0 7
29 Andrus Aas, L.Viru 14 148.0 186.00 65.0 6
30 Ülo Siivast, Rapla 14 147.0 180.00 70.0 5
31 Riho Kore, Pärnu 14 146.0 189.00 77.0 4
32 Kaarel Naarits, m70 Viljandi 13 156.0 181.00 64.0 8
33 Ave Laks, n Pärnu 9 151.0 110.00 48.0 14
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Gunnar Vaho, 24.0 18:3.0 2:1.0 27:4.0 7:2.0 25:4.0 6:3.0 10:4.0 4:2.0 3:1.0
2 Aarne Udusaar, m70 23.0 32:3.0 1:3.0 12:3.0 6:3.0 15:3.0 4:1.0 7:3.0 9:3.0 8:1.0
3 Styven Kuntson, 23.0 17:2.0 28:3.0 15:1.0 9:2.0 5:1.0 25:3.0 26:4.0 18:4.0 1:3.0
4 Kaupo Helm-Rosin, m60 22.0 8:3.0 12:2.0 14:3.0 13:2.0 7:2.0 2:3.0 6:3.0 1:2.0 5:2.0
5 Vambola Bakhoff, m60 21.0 26:2.0 8:2.0 23:2.0 12:2.0 3:3.0 14:3.0 16:2.0 7:3.0 4:2.0
6 Heiki Sassian, m60 21.0 33:4.0 15:3.0 7:3.0 2:1.0 13:3.0 1:1.0 4:1.0 16:3.0 9:2.0
7 Hillar Elva, 20.0 10:3.0 16:4.0 6:1.0 1:2.0 4:2.0 21:3.0 2:1.0 5:1.0 24:3.0
8 Aurika Vaho, n 20.0 4:1.0 5:2.0 28:3.0 11:3.0 9:1.0 19:2.0 23:3.0 15:2.0 2:3.0
9 Valter Viisut, m70 20.0 21:1.0 29:4.0 17:2.0 3:2.0 8:3.0 12:3.0 18:2.0 2:1.0 6:2.0
10 Tatjana Osokina, n60 20.0 7:1.0 11:1.0 32:3.0 20:4.0 19:3.0 15:3.0 1:0.0 12:2.0 16:3.0
11 Õie Malmberg, n60 20.0 16:1.0 10:3.0 21:2.0 8:1.0 30:3.0 17:3.0 22:2.0 13:2.0 15:3.0
12 Guido Trees, m60 19.0 22:3.0 4:2.0 2:1.0 5:2.0 23:4.0 9:1.0 15:2.0 10:2.0 13:2.0
13 Oole Rits, m60 19.0 29:3.0 21:3.0 19:2.0 4:2.0 6:1.0 18:1.0 14:3.0 11:2.0 12:2.0
14 Meelis Tätte, 19.0 0:2.0 26:3.0 4:1.0 17:3.0 16:2.0 5:1.0 13:1.0 25:3.0 22:3.0
15 Taivo Raid, 18.0 24:4.0 6:1.0 3:3.0 19:3.0 2:1.0 10:1.0 12:2.0 8:2.0 11:1.0
16 Marek Poltrago, 18.0 11:3.0 7:0.0 18:2.0 24:3.0 14:2.0 31:4.0 5:2.0 6:1.0 10:1.0
17 Aadu Vinkel, m70 18.0 3:2.0 31:2.0 9:2.0 14:1.0 27:3.0 11:1.0 24:2.0 19:3.0 18:2.0
18 Urmas Talistu, m60 18.0 1:1.0 33:2.0 16:2.0 26:4.0 21:2.0 13:3.0 9:2.0 3:0.0 17:2.0
19 Vallo Heina, m60 18.0 25:3.0 30:3.0 13:2.0 15:1.0 10:1.0 8:2.0 21:2.0 17:1.0 26:3.0
20 Vello Stimmer, m70 18.0 30:1.0 22:2.0 25:1.0 10:0.0 0:2.0 29:1.0 33:4.0 32:4.0 21:3.0
21 Kaido Pung, 17.0 9:3.0 13:1.0 11:2.0 30:3.0 18:2.0 7:1.0 19:2.0 22:2.0 20:1.0
22 Vladimir Jõgis, m70 17.0 12:1.0 20:2.0 26:2.0 23:2.0 31:1.0 28:4.0 11:2.0 21:2.0 14:1.0
23 Enn Pruul, m70 17.0 28:2.0 27:2.0 5:2.0 22:2.0 12:0.0 30:4.0 8:1.0 24:1.0 29:3.0
24 Raivo Humal, 17.0 15:0.0 0:2.0 33:3.0 16:1.0 28:2.0 27:3.0 17:2.0 23:3.0 7:1.0
25 Ago Laanet, 16.0 19:1.0 32:2.0 20:3.0 31:3.0 1:0.0 3:1.0 29:3.0 14:1.0 27:2.0
26 Ülo Liblik, m60 16.0 5:2.0 14:1.0 22:2.0 18:0.0 32:2.0 33:4.0 3:0.0 31:4.0 19:1.0
27 Johannes Loikmaa, m70 16.0 31:2.0 23:2.0 1:0.0 32:3.0 17:1.0 24:1.0 30:3.0 29:2.0 25:2.0
28 Eiki Lehemets, m60 15.0 23:2.0 3:1.0 8:1.0 29:2.0 24:2.0 22:0.0 0:2.0 33:3.0 32:2.0
29 Andrus Aas, 14.0 13:1.0 9:0.0 0:2.0 28:2.0 33:2.0 20:3.0 25:1.0 27:2.0 23:1.0
30 Ülo Siivast, 14.0 20:3.0 19:1.0 31:2.0 21:1.0 11:1.0 23:0.0 27:1.0 0:2.0 33:3.0
31 Riho Kore, 14.0 27:2.0 17:2.0 30:2.0 25:1.0 22:3.0 16:0.0 32:2.0 26:0.0 0:2.0
32 Kaarel Naarits, m70 13.0 2:1.0 25:2.0 10:1.0 27:1.0 26:2.0 0:2.0 31:2.0 20:0.0 28:2.0
33 Ave Laks, n 9.0 6:0.0 18:2.0 24:1.0 0:2.0 29:2.0 26:0.0 20:0.0 28:1.0 30:1.0
Võistkondlik arvestus
Koht Maakond Punkte
1 PÄRNU 84 punkti
Aarne Udusaar 15, Styven Kuntson 14, Kaupo Helm-Rosin 15, Vambola Bakhoff 14, Ave Laks 14, Vello Stimmer 12, (Oole Rits 11, Taivo Raid 11).
2 SAARE 71 punkti
Gunnar Vaho 15, Aurika Vaho 15, Aadu Vinkel 13, Urmas Talistu 10, Vallo Heina 9, Johannes Loikmaa 9.
3 Lääne-VIRU 48 punkti
Tatjana Osokina 15, Õie Malmberg 14, Hillar Elva 13, Andrus Aas 6.
4 RAPLA 33 punkti
Valter Viisut 14, Heiki Sassian 14, Ülo Siivast 5.
5 TARTU 22 punkti
Meelis Tätte 12, Marek Poltrago 10.
6 VILJANDI 17 punkti
Kaido Pung 9, Kaarel Naarits 8.
7 HARJU 12 punkti
Guido Trees 12.
16. oktoobril 2022. aastal Tihemetsa Spordihoones
Peakohtunik ja -korraldaja Eiki Lehemets, sekretär Guido Trees.
Eesti Koroonamänguliit ning Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liit.
Punkte (arvestades kõiki mängijaid)
Place Name Score
1 PÄRNU 232
2 SAARE 147
3 Lääne-VIRU 74
4 RAPLA 55
5 TARTU 37
6 VILJANDI 30
7 HARJU 19