Pärnumaa 2022. aasta koroona
individuaalsed meistrivõistlused
Standings
Place Name N/nm Club Score Buch. Berg.
1 Styven Kuntson, Kadrina 22 114.0 350.00
2 Andrea Uustulnd, N Tirts 21 118.0 334.00
3 Kaupo Helm-Rosin, Kadrina 18 124.0 306.00
4 Jevgeni Poshnõi, Peningi KMK 18 119.0 279.00
5 Vambola Bakhoff, SK Vaablane 18 116.0 283.00
6 Tõnu Kask, Kadrina 18 105.0 264.00
7 Gunnar Vaho, SK Saare Mäng 16 106.0 217.00
8 Aadu Vinkel, SK Saare Mäng 16 101.0 211.00
9 Tõnis Laks, Kadrina 16 100.0 190.00
10 Tatjana Ossokina, N Kadrina 16 89.0 203.00
11 Mikk Lepist, Tirts 15 117.0 239.00
12 Oole Rits, SK Vaablane 15 109.0 214.00
13 Guido Trees, Peningi KMK 15 105.0 189.00
14 Vladimir Jõgis, SK Vaablane 15 103.0 211.00
15 Janis Aksiim, SK Saare Mäng 15 102.0 211.00
16 Õie Malmberg, N Kadrina 14 97.0 178.00
17 Raivo Humal, SK Saare Mäng 14 96.0 188.00
18 Ahmet Kink, Peningi KMK 14 92.0 181.00
19 Taivo Raid, SK Vaablane 14 91.0 157.00
20 Anette Einmann, N SK Vaablane 13 103.0 178.00
21 Mihkel Lepist, Tirts 13 98.0 176.00
22 Enn Pruul, SK Vaablane 13 98.0 156.00
23 Aarne Udusaar, SK Vaablane 13 95.0 170.00
24 Aurika Vaho, N SK Saare mäng 13 91.0 162.00
25 Vallo Heina, SK Saare Mäng 13 91.0 128.00
26 Ago Laanet, SK Saare Mäng 13 76.0 97.00
27 Ülo Liblik, SK Vaablane 12 92.0 153.00
28 Kuldar Vreimann, NM SK Vaablane 12 83.0 131.00
29 Rene Einmann, SK Vaablane 12 83.0 88.00
30 Ilme Rand, N SK Vaablane 12 77.0 88.00
31 Eiki Lehemets, SK Vaablane 11 101.0 133.00
32 Riho Kore, SK Vaablane 8 79.0 63.00
33 Ave Laks, N Kadrina 7 80.0 44.00
34 Rasmus Tamm, NM SK Vaablane 1 81.0 8.00
Cross Table
No Name Feder 1 2 3 4 5 6 7
1 Styven Kuntson, 31:4 3:2 11:3 9:3 2:3 4:3 13:4
2 Andrea Uustulnd, N 19:4 25:4 12:4 4:3 1:1 3:3 5:2
3 Kaupo Helm-Rosin, 16:4 1:2 5:4 7:2 13:3 2:1 4:2
4 Jevgeni Poshnõi, 22:4 8:3 7:3 2:1 20:4 1:1 3:2
5 Vambola Bakhoff, 29:4 9:3 3:0 11:3 7:4 6:2 2:2
6 Tõnu Kask, 11:1 26:4 8:2 14:3 22:3 5:2 15:3
7 Gunnar Vaho, 30:4 20:3 4:1 3:2 5:0 31:4 9:2
8 Aadu Vinkel, 33:4 4:1 6:2 12:2 15:1 20:3 11:3
9 Tõnis Laks, 34:4 5:1 23:3 1:1 12:2 14:3 7:2
10 Tatjana Ossokina, N 25:0 19:2 27:3 21:3 31:2 29:3 16:3
11 Mikk Lepist, 6:3 14:3 1:1 5:1 23:3 12:3 8:1
12 Oole Rits, 27:4 13:3 2:0 8:2 9:2 11:1 17:3
13 Guido Trees, 32:4 12:1 17:3 25:4 3:1 15:2 1:0
14 Vladimir Jõgis, 28:3 11:1 15:3 6:1 18:3 9:1 21:3
15 Janis Aksiim, 21:2 24:2 14:1 30:4 8:3 13:2 6:1
16 Õie Malmberg, N 3:0 29:4 20:1 28:3 24:2 22:3 10:1
17 Raivo Humal, 24:3 18:2 13:1 22:1 25:4 21:2 12:1
18 Ahmet Kink, 23:2 17:2 22:2 31:2 14:1 19:2 29:3
19 Taivo Raid, 2:0 10:2 28:1 33:2 32:4 18:2 24:3
20 Anette Einmann, N 26:3 7:1 16:3 23:3 4:0 8:1 22:2
21 Mihkel Lepist, 15:2 23:0 24:3 10:1 28:4 17:2 14:1
22 Enn Pruul, 4:0 33:4 18:2 17:3 6:1 16:1 20:2
23 Aarne Udusaar, 18:2 21:4 9:1 20:1 11:1 24:1 31:3
24 Aurika Vaho, N 17:1 15:2 21:1 32:3 16:2 23:3 19:1
25 Vallo Heina, 10:4 2:0 30:3 13:0 17:0 27:2 34:4
26 Ago Laanet, 20:1 6:0 29:2 27:0 34:4 30:2 32:4
27 Ülo Liblik, 12:0 31:1 10:1 26:4 30:2 25:2 28:2
28 Kuldar Vreimann, NM 14:1 32:1 19:3 16:1 21:0 33:4 27:2
29 Rene Einmann, 5:0 16:0 26:2 34:4 33:4 10:1 18:1
30 Ilme Rand, N 7:0 34:4 25:1 15:0 27:2 26:2 33:3
31 Eiki Lehemets, 1:0 27:3 32:3 18:2 10:2 7:0 23:1
32 Riho Kore, 13:0 28:3 31:1 24:1 19:0 34:3 26:0
33 Ave Laks, N 8:0 22:0 34:4 19:2 29:0 28:0 30:1
34 Rasmus Tamm, NM 9:0 30:0 33:0 29:0 26:0 32:1 25:0