Saaremaa 2022. a. seeriavõistluse 1. etapp - Round 9
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. M-Buch. Progr. GP
1 Viljar Mehik, Peningi 24 166.0 448.00 131.0 109.0 35.00
2 Andrea Uustulnd, N Tirts 23 179.0 447.00 139.0 127.0 32.28
3 Urmas Mererand, Tirts 23 174.0 422.00 135.0 128.0 32.28
4 Piia-Liis Seeder, N Peningi 23 169.0 422.00 134.0 115.0 32.28
5 Mihkel Lepist, Tirts 21 184.0 423.00 144.0 116.0 28.88
6 Raivo Humal, Saare Mäng 21 161.0 365.00 126.0 99.0 28.88
7 Õie Malmberg, N Kadrina 20 152.0 335.00 117.0 97.0 26.84
8 Urmas Talistu, Saare Mäng 19 192.0 399.00 149.0 109.0 23.44
9 Ahmet Kink, Peningi 19 184.0 375.00 143.0 98.0 23.44
10 Jevgeni Põshnõi, Peningi 19 165.0 324.00 129.0 93.0 23.44
11 Gunnar Vaho, Saare Mäng 19 162.0 330.00 126.0 91.0 23.44
12 Taivo Raid, Vaablane 18 157.0 296.00 119.0 85.0 18.00
13 Tatjana Osokina, N Kadrina 18 155.0 270.00 121.0 88.0 18.00
14 Vambola Bakhoff, Vaablane 18 146.0 281.00 116.0 81.0 18.00
15 Jaan Saartok, Saare Mäng 18 143.0 258.00 108.0 74.0 18.00
16 Guido Trees, Peningi 17 166.0 307.00 128.0 83.0 13.92
17 Aadu Vinkel, Saare Mäng 17 166.0 289.00 131.0 95.0 13.92
18 Tõnu Kask, Kadrina 16 170.0 289.00 132.0 90.0 11.20
19 Vladimir Jõgis, Vaablane 16 140.0 228.00 108.0 66.0 11.20
20 Vallo Heina, Saare Mäng 15 158.0 241.00 122.0 83.0 7.12
21 Arlet Saar, Saare Mäng 15 151.0 224.00 117.0 81.0 7.12
22 Aurika Vaho, N Saare Mäng 15 145.0 225.00 113.0 66.0 7.12
23 Oole Rits, Vaablane 15 139.0 226.00 110.0 65.0 7.12
24 Johannes Loikmaa, Saare Mäng 12 156.0 222.00 120.0 75.0 3.04
25 Ago Laanet, Saare Mäng 12 149.0 199.00 115.0 62.0 3.04
26 Mihkel Vinkel, Saare Mäng 11 147.0 183.00 115.0 60.0 1.00
05. novembril 2022. aastal Orissaare Spordihoones
Peakorraldaja ja -kohtunik Gunnar Vaho.
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Viljar Mehik, 24.0 24:1.0 15:4.0 9:3.0 5:0.0 20:3.0 10:3.0 7:3.0 8:4.0 3:3.0
2 Andrea Uustulnd, N 23.0 12:4.0 17:3.0 13:4.0 3:2.0 5:2.0 8:1.0 4:2.0 6:2.0 9:3.0
3 Urmas Mererand, 23.0 16:2.0 21:4.0 20:4.0 2:2.0 17:3.0 5:3.0 8:2.0 4:2.0 1:1.0
4 Piia-Liis Seeder, N 23.0 25:3.0 9:2.0 17:2.0 10:4.0 8:1.0 18:4.0 2:2.0 3:2.0 5:3.0
5 Mihkel Lepist, 21.0 19:3.0 8:2.0 18:3.0 1:4.0 2:2.0 3:1.0 6:3.0 9:2.0 4:1.0
6 Raivo Humal, 21.0 9:1.0 25:3.0 16:2.0 18:1.0 22:4.0 11:4.0 5:1.0 2:2.0 8:3.0
7 Õie Malmberg, N 20.0 26:2.0 16:2.0 24:1.0 19:4.0 11:2.0 17:3.0 1:1.0 12:2.0 13:3.0
8 Urmas Talistu, 19.0 11:3.0 5:2.0 10:2.0 9:3.0 4:3.0 2:3.0 3:2.0 1:0.0 6:1.0
9 Ahmet Kink, 19.0 6:3.0 4:2.0 1:1.0 8:1.0 13:3.0 16:4.0 12:2.0 5:2.0 2:1.0
10 Jevgeni Põshnõi, 19.0 14:3.0 18:2.0 8:2.0 4:0.0 24:3.0 1:1.0 16:3.0 17:3.0 11:2.0
11 Gunnar Vaho, 19.0 8:1.0 19:2.0 14:3.0 13:3.0 7:2.0 6:0.0 18:3.0 21:3.0 10:2.0
12 Taivo Raid, 18.0 2:0.0 23:3.0 22:3.0 16:1.0 21:2.0 20:3.0 9:2.0 7:2.0 14:2.0
13 Tatjana Osokina, N 18.0 21:2.0 26:4.0 2:0.0 11:1.0 9:1.0 14:2.0 24:4.0 15:3.0 7:1.0
14 Vambola Bakhoff, 18.0 10:1.0 22:2.0 11:1.0 25:2.0 26:3.0 13:2.0 15:2.0 18:3.0 12:2.0
15 Jaan Saartok, 18.0 20:1.0 1:0.0 23:2.0 22:2.0 25:3.0 26:3.0 14:2.0 13:1.0 21:4.0
16 Guido Trees, 17.0 3:2.0 7:2.0 6:2.0 12:3.0 18:1.0 9:0.0 10:1.0 23:3.0 20:3.0
17 Aadu Vinkel, 17.0 23:4.0 2:1.0 4:2.0 24:3.0 3:1.0 7:1.0 21:2.0 10:1.0 18:2.0
18 Tõnu Kask, 16.0 22:3.0 10:2.0 5:1.0 6:3.0 16:3.0 4:0.0 11:1.0 14:1.0 17:2.0
19 Vladimir Jõgis, 16.0 5:1.0 11:2.0 25:2.0 7:0.0 23:1.0 22:2.0 26:2.0 20:2.0 24:4.0
20 Vallo Heina, 15.0 15:3.0 24:3.0 3:0.0 21:2.0 1:1.0 12:1.0 23:2.0 19:2.0 16:1.0
21 Arlet Saar, 15.0 13:2.0 3:0.0 26:3.0 20:2.0 12:2.0 24:3.0 17:2.0 11:1.0 15:0.0
22 Aurika Vaho, N 15.0 18:1.0 14:2.0 12:1.0 15:2.0 6:0.0 19:2.0 25:2.0 26:3.0 23:2.0
23 Oole Rits, 15.0 17:0.0 12:1.0 15:2.0 26:1.0 19:3.0 25:3.0 20:2.0 16:1.0 22:2.0
24 Johannes Loikmaa, 12.0 1:3.0 20:1.0 7:3.0 17:1.0 10:1.0 21:1.0 13:0.0 25:2.0 19:0.0
25 Ago Laanet, 12.0 4:1.0 6:1.0 19:2.0 14:2.0 15:1.0 23:1.0 22:2.0 24:2.0 26:
26 Mihkel Vinkel, 11.0 7:2.0 13:0.0 21:1.0 23:3.0 14:1.0 15:1.0 19:2.0 22:1.0 25:
Club Standings
Place Name Score
1 PENINGI 102
2 SAARE MÄNG 94
3-4 TIRTS 67
VAABLANE 67
5 KADRINA 54