Eesti 2023. aasta koroona meistrivõistlused segapaarismängus - 7 vooru
Paremusjärjestus
Place Name Club Score Buch. Berg. Progr.
1 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist Tirts 12 53.0 86.00 52.0
2 Aurika Vaho, Gunnar Vaho Saare Mäng 10 56.0 68.00 42.0
3 Õie Malmberg, Styven Kuntson Vaablane 10 54.0 74.00 35.0
4 Hanna Mehik, Viljar Mehik Haiba 10 53.0 62.00 34.0
5 Urve Reetamm, Guido Trees Peningi 8 39.0 31.00 26.0
6 Tiina Saareoja, Margus Saareoja Tirts 7 40.0 22.00 21.0
7 Meeli Ruuto, Aarne Ruuto Kadrina 6 59.0 42.00 30.0
8 Ingeliina Kore, Eiki Lehemets Vaablane 6 53.0 22.00 28.0
9 Tatjana Osokina, Kaupo Helm-Rosin Vaablane 6 50.0 30.00 24.0
10 Saima Rand, Jaak Kupper Vaablane 6 49.0 32.00 26.0
11 Ave Laks, Tõnis Laks Peningi 5 51.0 18.00 21.0
12 Tamara Evert, Taivo Raid Vaablane 3 46.0 8.00 16.0
13 Anette Einmann, Rene Einmann Vaablane 2 46.0 3.00 9.0
1. aprillil 2023. aastal Tihemetsa Spordihoones.
Peakorraldaja Eiki Lehemets, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist 12.0 11:2.0 4:2.0 2:2.0 8:2.0 7:2.0 3:0.0 9:2.0
2 Aurika Vaho, Gunnar Vaho 10.0 6:2.0 8:2.0 1:0.0 3:2.0 11:2.0 4:0.0 7:2.0
3 Õie Malmberg, Styven Kuntson 10.0 9:1.0 5:1.0 4:2.0 2:0.0 8:2.0 1:2.0 13:2.0
4 Hanna Mehik, Viljar Mehik 10.0 7:2.0 1:0.0 3:0.0 12:2.0 10:2.0 2:2.0 8:2.0
5 Urve Reetamm, Guido Trees 8.0 10:1.0 3:1.0 7:0.0 11:1.0 0:1.0 13:2.0 12:2.0
6 Tiina Saareoja, Margus Saareoja 7.0 2:0.0 7:0.0 0:1.0 13:2.0 9:1.0 12:2.0 10:1.0
7 Meeli Ruuto, Aarne Ruuto 6.0 4:0.0 6:2.0 5:2.0 10:2.0 1:0.0 8:0.0 2:0.0
8 Ingeliina Kore, Eiki Lehemets 6.0 13:2.0 2:0.0 12:2.0 1:0.0 3:0.0 7:2.0 4:0.0
9 Tatjana Osokina, Kaupo Helm-Rosin 6.0 3:1.0 12:1.0 10:0.0 0:1.0 6:1.0 11:2.0 1:0.0
10 Saima Rand, Jaak Kupper 6.0 5:1.0 11:1.0 9:2.0 7:0.0 4:0.0 0:1.0 6:1.0
11 Ave Laks, Tõnis Laks 5.0 1:0.0 10:1.0 13:2.0 5:1.0 2:0.0 9:0.0 0:1.0
12 Tamara Evert, Taivo Raid 3.0 0:1.0 9:1.0 8:0.0 4:0.0 13:1.0 6:0.0 5:0.0
13 Anette Einmann, Rene Einmann 2.0 8:0.0 0:1.0 11:0.0 6:0.0 12:1.0 5:0.0 3:0.0
Club Standings
Place Name Score
1 VAABLANE 33
2 TIRTS 19
3 PENINGI 13
4 HAIBA 10
SAARE MÄNG 10
6 KADRINA 6