Harju 2023. a. meistrivõistlused koroona üksikmängus- Round 9
Standings
Koht, H-Harju Nimi Score Buch. Berg. Progr.
1 Kask, Tõnu 14 94.0 143.00 70.0
2 Poltrago, Marek 12 96.0 126.00 63.0
3H Trees, Guido 12 86.0 101.00 59.0 Harju I mees
4H Põsnõi, Jevgeni 12 84.0 105.00 56.0 Harju II mees
5H Mehik, Viljar 11 92.0 110.00 62.0 Harju III mees
6H Saareoja Margus, 11 90.0 99.00 53.0
7H Traks, Allan 11 88.0 102.00 53.0
8H Mererand, Urmas 11 81.0 90.00 52.0
9 Vaho, Gunnar 10 98.0 104.00 63.0
10H Helm-Rosin, Kaupo 10 95.0 102.00 55.0
11H Mironjuk, Jüri 10 74.0 69.00 42.0
12H Lepist, Mihkel 9 92.0 86.00 52.0
13 Lepik, Erki 9 81.0 68.00 51.0
14 Talistu, Urmas 9 76.0 66.00 36.0
15 Heina, Vallo 9 69.0 47.00 30.0
16H Liimer, Alar 8 80.0 58.00 51.0
17H Roos, Margus 8 79.0 56.00 39.0
18 Vinkel, Aadu 8 78.0 51.00 33.0
19 Malmberg, Õie 8 71.0 41.00 30.0
20 Vaho, Aurika 7 72.0 40.00 37.0
21H Vaim, Olev 6 79.0 40.00 35.0
22H Reetamm, Urve 6 76.0 37.00 30.0 Harju I naine
23H Toomik, Tiit 5 80.0 30.00 33.0
24 Humal, Raivo 5 66.0 24.00 19.0
25H Lähker, Karin 4 70.0 17.00 21.0 Harju II naine
30, septembril 2023. a. Raasiku Spordihoones
Peakorraldaaja Harjumaa Spordiliit.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Kask, Tõnu 14.0 18:2.0 5:0.0 11:2.0 6:2.0 3:2.0 12:2.0 2:1.0 9:2.0 7:1.0
2 Poltrago, Marek 12.0 19:2.0 13:1.0 4:1.0 12:1.0 8:2.0 5:2.0 1:1.0 3:1.0 10:1.0
3 Trees, Guido 12.0 9:0.0 25:2.0 17:2.0 4:2.0 1:0.0 23:2.0 10:2.0 2:1.0 8:1.0
4 Põsnõi, Jevgeni 12.0 22:2.0 23:1.0 2:1.0 3:0.0 6:1.0 20:2.0 11:2.0 7:1.0 9:2.0
5 Mehik, Viljar 11.0 15:2.0 1:2.0 13:1.0 9:2.0 10:1.0 2:0.0 7:0.0 12:1.0 16:2.0
6 Saareoja Margus, 11.0 20:2.0 14:2.0 9:0.0 1:0.0 4:1.0 8:1.0 18:2.0 10:1.0 13:2.0
7 Traks, Allan 11.0 21:2.0 9:0.0 10:0.0 14:2.0 17:2.0 16:1.0 5:2.0 4:1.0 1:1.0
8 Mererand, Urmas 11.0 10:1.0 22:1.0 19:2.0 13:1.0 2:0.0 6:1.0 23:2.0 16:2.0 3:1.0
9 Vaho, Gunnar 10.0 3:2.0 7:2.0 6:2.0 5:0.0 16:1.0 10:1.0 13:2.0 1:0.0 4:0.0
10 Helm-Rosin, Kaupo 10.0 8:1.0 12:1.0 7:2.0 16:2.0 5:1.0 9:1.0 3:0.0 6:1.0 2:1.0
11 Mironjuk, Jüri 10.0 24:1.0 17:1.0 1:0.0 23:1.0 14:1.0 22:2.0 4:0.0 21:2.0 12:2.0
12 Lepist, Mihkel 9.0 14:1.0 10:1.0 15:2.0 2:1.0 13:2.0 1:0.0 16:1.0 5:1.0 11:0.0
13 Lepik, Erki 9.0 25:2.0 2:1.0 5:1.0 8:1.0 12:0.0 21:2.0 9:0.0 20:2.0 6:0.0
14 Talistu, Urmas 9.0 12:1.0 6:0.0 21:1.0 7:0.0 11:1.0 24:2.0 15:1.0 19:1.0 20:2.0
15 Heina, Vallo 9.0 5:0.0 18:1.0 12:0.0 17:0.0 0:1.0 25:2.0 14:1.0 23:2.0 22:2.0
16 Liimer, Alar 8.0 17:1.0 24:2.0 23:2.0 10:0.0 9:1.0 7:1.0 12:1.0 8:0.0 5:0.0
17 Roos, Margus 8.0 16:1.0 11:1.0 3:0.0 15:2.0 7:0.0 18:1.0 21:1.0 22:1.0 0:1.0
18 Vinkel, Aadu 8.0 1:0.0 15:1.0 22:1.0 20:0.0 19:2.0 17:1.0 6:0.0 0:1.0 21:2.0
19 Malmberg, Õie 8.0 2:0.0 20:2.0 8:0.0 21:0.0 18:0.0 0:1.0 24:2.0 14:1.0 25:2.0
20 Vaho, Aurika 7.0 6:0.0 19:0.0 24:2.0 18:2.0 21:1.0 4:0.0 25:2.0 13:0.0 14:0.0
21 Vaim, Olev 6.0 7:0.0 0:1.0 14:1.0 19:2.0 20:1.0 13:0.0 17:1.0 11:0.0 18:0.0
22 Reetamm, Urve 6.0 4:0.0 8:1.0 18:1.0 25:0.0 24:2.0 11:0.0 0:1.0 17:1.0 15:0.0
23 Toomik, Tiit 5.0 0:1.0 4:1.0 16:0.0 11:1.0 25:2.0 3:0.0 8:0.0 15:0.0 24:0.0
24 Humal, Raivo 5.0 11:1.0 16:0.0 20:0.0 0:1.0 22:0.0 14:0.0 19:0.0 25:1.0 23:2.0
25 Lähker, Karin 4.0 13:0.0 3:0.0 0:1.0 22:2.0 23:0.0 15:0.0 20:0.0 24:1.0 19:0.0