Järva valla 2023. aasta seeriavõistluse 3. etapp - Round 7
Paremusjärjestus
Place Name Club Score Buch. Berg. Progr. M-Buch.
1 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist Tirts 12 61.0 101.00 44.0 43.0
2 Kaupo Helm-Rosin, Styven Kuntson Vaablane 11 57.0 84.00 46.0 41.0
3 Jevgeni Põshnõi, Guido Trees Peningi 10 59.0 74.00 42.0 42.0
4 Alar Liimer, Tõnis Laks Peningi 10 58.0 71.00 45.0 41.0
5 Urmas Pirnipuu, Mati Suun Koeru 8 51.0 57.00 32.0 34.0
6 Aivar Kool, Jaan Laug Koeru 8 50.0 51.00 31.0 33.0
7 Viljar Mehik, Hanna Mehik Haiba 8 48.0 49.00 29.0 32.0
8 Ilmar Rohi, Raimo Rohi Kiili SK 7 53.0 42.00 33.0 39.0
9 Urmas Virves, Martin Tomingas Koeru 7 52.0 27.00 29.0 36.0
10 Arvo Püvi, Aarne Ruuto Kadrina 7 50.0 41.00 30.0 36.0
11 Paavo Ladvik, Priit Matiisen Kiili SK 7 48.0 36.00 27.0 34.0
12 Priit Seire, Andres Mitt Koeru 7 47.0 29.00 30.0 31.0
13 Tatjana Osokina, Õie Malmberg Vaablane 6 55.0 45.00 27.0 38.0
14 Tõnu Kask, Hillar Elva Kadrina 6 50.0 37.00 26.0 36.0
15 Tarmo Karon, Andrus Aas Kadrina 5 48.0 20.00 18.0 34.0
16 Pille Laev, Anne Klaar Kiili SK 5 42.0 18.00 17.0 28.0
17 Urve Reetamm, Tiit Toomik Peningi 4 48.0 20.00 18.0 33.0
18 Kaupo Kütt, Risto Saarjärv Kiili SK 4 39.0 13.00 11.0 28.0
19 Kadri Kohv, Heli Pusa Kiili SK 4 37.0 6.00 15.0 26.0
20 Meelis Metsma, Meeli Ruuto Koeru/Kadrina 0 23.0 5.00 1.0 12.0
19. märtsil 2023. aastal Koeru Keskkooli Spordisaalis
Peakorraldaja Urmas Virves, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist 12.0 3:1.0 9:2.0 2:1.0 12:2.0 7:2.0 4:2.0 6:2.0
2 Kaupo Helm-Rosin, Styven Kuntson 11.0 17:2.0 13:2.0 1:1.0 4:1.0 9:2.0 3:2.0 5:1.0
3 Jevgeni Põshnõi, Guido Trees 10.0 1:1.0 15:2.0 10:2.0 8:2.0 4:1.0 2:0.0 11:2.0
4 Alar Liimer, Tõnis Laks 10.0 16:2.0 14:2.0 8:2.0 2:1.0 3:1.0 1:0.0 9:2.0
5 Urmas Pirnipuu, Mati Suun 8.0 11:2.0 8:0.0 14:2.0 10:0.0 13:1.0 12:2.0 2:1.0
6 Aivar Kool, Jaan Laug 8.0 14:0.0 16:2.0 11:1.0 13:1.0 10:2.0 8:2.0 1:0.0
7 Viljar Mehik, Hanna Mehik 8.0 13:0.0 17:1.0 15:2.0 11:2.0 1:0.0 10:2.0 8:1.0
8 Ilmar Rohi, Raimo Rohi 7.0 18:2.0 5:2.0 4:0.0 3:0.0 15:2.0 6:0.0 7:1.0
9 Urmas Virves, Martin Tomingas 7.0 15:1.0 1:0.0 20:2.0 17:2.0 2:0.0 14:2.0 4:0.0
10 Arvo Püvi, Aarne Ruuto 7.0 19:2.0 12:1.0 3:0.0 5:2.0 6:0.0 7:0.0 16:2.0
11 Paavo Ladvik, Priit Matiisen 7.0 5:0.0 18:2.0 6:1.0 7:0.0 17:2.0 13:2.0 3:0.0
12 Priit Seire, Andres Mitt 7.0 20:2.0 10:1.0 13:1.0 1:0.0 14:1.0 5:0.0 17:2.0
13 Tatjana Osokina, Õie Malmberg 6.0 7:2.0 2:0.0 12:1.0 6:1.0 5:1.0 11:0.0 14:1.0
14 Tõnu Kask, Hillar Elva 6.0 6:2.0 4:0.0 5:0.0 19:2.0 12:1.0 9:0.0 13:1.0
15 Tarmo Karon, Andrus Aas 5.0 9:1.0 3:0.0 7:0.0 18:2.0 8:0.0 16:1.0 0:1.0
16 Pille Laev, Anne Klaar 5.0 4:0.0 6:0.0 18:1.0 20:1.0 19:2.0 15:1.0 10:0.0
17 Urve Reetamm, Tiit Toomik 4.0 2:0.0 7:1.0 19:2.0 9:0.0 11:0.0 18:1.0 12:0.0
18 Kaupo Kütt, Risto Saarjärv 4.0 8:0.0 11:0.0 16:1.0 15:0.0 0:1.0 17:1.0 19:1.0
19 Kadri Kohv, Heli Pusa 4.0 10:0.0 20:2.0 17:0.0 14:0.0 16:0.0 0:1.0 18:1.0
20 Meelis Metsma, Meeli Ruuto 1.0 12:0.0 19:0.0 9:0.0 16:0.0 0: 0: 0:
Club Standings
Place Name Score
1 KOERU 30
2 KIILI SK 27
3 PENINGI 24
4 KADRINA 18
5 VAABLANE 17
6 TIRTS 12
7 HAIBA 8
8 KOERU/KADRINA 1