Kalevi 2023. aast mv koroona nais- ja meespaarismängus - Round 7
Standings
Place Name Feder Club Score Buch. Berg. Progr.
1 Mihkel Lepist, Guido Trees Tirts/Peningi 20 113.0 314.00 79.0
2 Andrea Uustulnd, Anette Einmann np Tirts/Vaablane 19 111.0 281.00 73.0
3 Meelis Sarapuu, Erki Lepik Kadrina 19 109.0 286.00 77.0
4 Jevgeni Põshnõi, Kaupo Helm.Rosin Peningi/Kadrina 17 119.0 284.00 77.0
5 Hillar Elva, Viljar Mehik Kadrina/Haiba 16 93.0 197.00 59.0
6 Meeli Ruuto, Aurika Vaho np Kadrina/Saare 16 87.0 165.00 62.0
7 Marek Poltrago, Andrus Aas Kadrina 15 108.0 218.00 63.0
8 Vladimir Jõgis, Vambola Bakhoff Vaablane 14 92.0 156.00 48.0
9 Taivo Raid, Oole Rits Vaablane 14 90.0 166.00 55.0
10 Tõnis Laks, Alar Liimer Peningi 14 89.0 136.00 55.0
11 Kaupo Kütt, Risto Saarjärv Kiili SK 13 81.0 111.00 48.0
12 Gunnar Vaho, Aarne Ruuto Saare Mäng/Kadrina 12 108.0 165.00 55.0
13 Ago Laanet, Urmas Talistu Saare Mäng 11 97.0 122.00 47.0
14 Priit Matiisen, Paavo Ladvik Kiili SK 11 91.0 138.00 43.0
15 Saima Rand, Ave Laks np Vaablane/Peningi 8 90.0 95.00 39.0
16 Urve Reetamm, Õie Malmberg np Peningi/Vaablane 5 90.0 58.00 16.0
6. augustil 2023. aastal Valtu Spordimajas.
Peakorraldaja Kalju Kalda, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Feder Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Mihkel Lepist, Guido Trees 20.0 2:3.0 7:2.0 5:4.0 4:1.0 10:4.0 11:4.0 3:2.0
2 Andrea Uustulnd, Anette Einmann np 19.0 1:1.0 8:4.0 7:3.0 10:3.0 4:3.0 3:1.0 12:4.0
3 Meelis Sarapuu, Erki Lepik 19.0 13:3.0 9:3.0 4:2.0 6:2.0 12:4.0 2:3.0 1:2.0
4 Jevgeni Põshnõi, Kaupo Helm.Rosin 17.0 8:3.0 6:4.0 3:2.0 1:3.0 2:1.0 7:3.0 5:1.0
5 Hillar Elva, Viljar Mehik 16.0 15:2.0 12:3.0 1:0.0 14:3.0 9:2.0 13:3.0 4:3.0
6 Meeli Ruuto, Aurika Vaho np 16.0 16:4.0 4:0.0 15:3.0 3:2.0 7:1.0 12:2.0 13:4.0
7 Marek Poltrago, Andrus Aas 15.0 10:3.0 1:2.0 2:1.0 15:3.0 6:3.0 4:1.0 8:2.0
8 Vladimir Jõgis, Vambola Bakhoff 14.0 4:1.0 2:0.0 16:3.0 13:2.0 14:4.0 9:2.0 7:2.0
9 Taivo Raid, Oole Rits 14.0 11:3.0 3:1.0 14:3.0 12:0.0 5:2.0 8:2.0 16:3.0
10 Tõnis Laks, Alar Liimer 14.0 7:1.0 16:3.0 13:4.0 2:1.0 1:0.0 14:1.0 15:4.0
11 Kaupo Kütt, Risto Saarjärv 13.0 9:1.0 13:1.0 12:1.0 16:4.0 15:4.0 1:0.0 14:2.0
12 Gunnar Vaho, Aarne Ruuto 12.0 14:2.0 5:1.0 11:3.0 9:4.0 3:0.0 6:2.0 2:0.0
13 Ago Laanet, Urmas Talistu 11.0 3:1.0 11:3.0 10:0.0 8:2.0 16:4.0 5:1.0 6:0.0
14 Priit Matiisen, Paavo Ladvik 11.0 12:2.0 15:2.0 9:1.0 5:1.0 8:0.0 10:3.0 11:2.0
15 Saima Rand, Ave Laks np 8.0 5:2.0 14:2.0 6:1.0 7:1.0 11:0.0 16:2.0 10:0.0
16 Urve Reetamm, Õie Malmberg np 5.0 6:0.0 10:1.0 8:1.0 11:0.0 13:0.0 15:2.0 9:1.0