Koeru seeriavõistluse 1. etapp - Round 7
Paremusjärjestus
Place Name Feder Score Buch. Berg. Progr. M-Buch.
1 Kaupo Helm-Rosin, Tõnu Kask 20 111.0 303.00 81.0 82.0
2 Jevgeni Põshnõi, Guido Trees 18 114.0 293.00 72.0 82.0
3 Meelis Saarapuu, Erki Lepik 18 104.0 239.00 75.0 78.0
4 Armo Aas, Viljar Mehik 17 116.0 281.00 71.0 83.0
5 Kalju Mägi, Reno Kangur 17 110.0 252.00 67.0 78.0
6 Hillar Elva, Aivar Strazdin 17 104.0 231.00 76.0 73.0
7 Tiit Pari, Raavo Remmel 16 111.0 233.00 68.0 80.0
8 Urmas Pirnipuu, Urmas Virves 16 108.0 230.00 64.0 79.0
9 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist sp 16 101.0 221.00 66.0 77.0
10 Hanna Mehik, Rain Tombak sp 16 91.0 202.00 54.0 65.0
11 Joonas Kikerpill, Aarne Ruuto 15 106.0 217.00 64.0 77.0
12 Tõnis Tuvi, Kaido Pung 14 96.0 181.00 59.0 68.0
13 Aivar Kool, Jaan Laug 14 91.0 161.00 55.0 61.0
14 Karin Lähker, Liina Treimann np 14 88.0 169.00 47.0 62.0
15 Lisanna Toomik, Kai Kõmmus np 13 87.0 143.00 46.0 65.0
16 Vallo Heina, Ago Laanet 12 100.0 152.00 50.0 71.0
17 Raivo Humal, Aadu Vinkel 12 93.0 153.00 45.0 67.0
18 Alar Liimer, Tiit Toomik 12 89.0 132.00 48.0 66.0
19 Andrus Aas, Mait Videvik 11 101.0 152.00 52.0 73.0
20 Keidi Tamme, Kelli Lillemägi np 11 90.0 108.00 41.0 64.0
21 Heiko Aesma, Enno Sõmera 11 76.0 102.00 39.0 56.0
22 Mare Aade, Mati Suun sp 10 88.0 108.00 40.0 64.0
23 Õie Malmberg, Karlis Strazdin sp 10 86.0 121.00 44.0 62.0
24 Egerd Valdmaa, Erki Valdmaa 6 91.0 72.00 20.0 63.0
8. veebruaril 2024. aastal KOeru Keskkooli Spordisaalis
Võistluse peakorraldaja Urmas Virves, peakohtunik Guido Trees.
Cross Table
No Name Total 1 2 3 4 5 6 7
1 Kaupo Helm-Rosin, Tõnu Kask 20.0 2:1.0 20:4.0 13:4.0 7:4.0 3:2.0 6:3.0 5:2.0
2 Jevgeni Põshnõi, Guido Trees 18.0 1:3.0 6:2.0 12:2.0 16:3.0 4:3.0 9:3.0 3:2.0
3 Meelis Saarapuu, Erki Lepik 18.0 4:1.0 24:4.0 22:4.0 8:3.0 1:2.0 5:2.0 2:2.0
4 Armo Aas, Viljar Mehik 17.0 3:3.0 8:3.0 7:2.0 9:3.0 2:1.0 11:2.0 6:3.0
5 Kalju Mägi, Reno Kangur 17.0 8:1.0 16:4.0 9:1.0 18:4.0 7:3.0 3:2.0 1:2.0
6 Hillar Elva, Aivar Strazdin 17.0 20:3.0 2:2.0 18:3.0 19:4.0 11:3.0 1:1.0 4:1.0
7 Tiit Pari, Raavo Remmel 16.0 14:3.0 10:4.0 4:2.0 1:0.0 5:1.0 19:4.0 8:2.0
8 Urmas Pirnipuu, Urmas Virves 16.0 5:3.0 4:1.0 15:4.0 3:1.0 9:1.0 20:4.0 7:2.0
9 Andrea Uustulnd, Mihkel Lepist 16.0 24:3.0 17:2.0 5:3.0 4:1.0 8:3.0 2:1.0 11:3.0
10 Hanna Mehik, Rain Tombak 16.0 11:3.0 7:0.0 19:0.0 15:3.0 22:4.0 16:3.0 12:3.0
11 Joonas Kikerpill, Aarne Ruuto 15.0 10:1.0 14:3.0 17:3.0 12:4.0 6:1.0 4:2.0 9:1.0
12 Tõnis Tuvi, Kaido Pung 14.0 19:3.0 18:2.0 2:2.0 11:0.0 23:3.0 13:3.0 10:1.0
13 Aivar Kool, Jaan Laug 14.0 15:2.0 23:3.0 1:0.0 17:3.0 19:2.0 12:1.0 21:3.0
14 Karin Lähker, Liina Treimann 14.0 7:1.0 11:1.0 23:2.0 22:2.0 17:3.0 15:2.0 16:3.0
15 Lisanna Toomik, Kai Kõmmus 13.0 13:2.0 22:2.0 8:0.0 10:1.0 24:3.0 14:2.0 19:3.0
16 Vallo Heina, Ago Laanet 12.0 17:2.0 5:0.0 21:4.0 2:1.0 18:3.0 10:1.0 14:1.0
17 Raivo Humal, Aadu Vinkel 12.0 16:2.0 9:2.0 11:1.0 13:1.0 14:1.0 18:2.0 23:3.0
18 Alar Liimer, Tiit Toomik 12.0 21:3.0 12:2.0 6:1.0 5:0.0 16:1.0 17:2.0 24:3.0
19 Andrus Aas, Mait Videvik 11.0 12:1.0 21:3.0 10:4.0 6:0.0 13:2.0 7:0.0 15:1.0
20 Keidi Tamme, Kelli Lillemägi 11.0 6:1.0 1:0.0 24:3.0 23:2.0 21:3.0 8:0.0 22:2.0
21 Heiko Aesma, Enno Sõmera 11.0 18:1.0 19:1.0 16:0.0 24:4.0 20:1.0 23:3.0 13:1.0
22 Mati Suun, Mare Aade 10.0 23:2.0 15:2.0 3:0.0 14:2.0 10:0.0 24:2.0 20:2.0
23 Õie Malmberg, Karlis Strazdin 10.0 22:2.0 13:1.0 14:2.0 20:2.0 12:1.0 21:1.0 17:1.0
24 Egerd Valdmaa, Erki Valdmaa 6.0 9:1.0 3:0.0 20:1.0 21:0.0 15:1.0 22:2.0 18:1.0