Kuupäev | Kellaaeg | Võistluse nimetus | Toimumise koht | Läbiviija | Info |
---|---|---|---|---|---|
05. jaanuar | 10:00 | Pärnumaa ind MV V etapp, LAHTINE | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
18. jaanuar | 10:00 | Eesti 2003 aasta ind mv | Kehra Keskkool | Ants Verk | juhend |
01. veebruar | 10:00 | Pärnumaa 2003 a. mv paarismängus MP & NP | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
8. veebruar | 10:00 | Raasiku valla mv koroonas meeste üksikmängus ja meespaarismängus |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
09. veebruar | 10:00 | Pärnumaa 2003 a. mv segapaarismängus | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
15. veebruar | 10:00 | Eesti 2003 aasta mv paarismängudes MP ja NP | Kehra Keskkool | Heino Merilaine & Ants Verk | |
23. veebruar | 10:00 | Eesti 2003 aasta mv segapaarismängus | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
22. veebruar (?) | 10:00 | Pärnumaa ind MV VI etapp koroonas |
Sauga VSK | Heino Merilaine | |
08. märts | 10:00 | Pärnumaa mv lauamängude mitmevõistluses |
Sauga VSK | Heino Merilaine | |
15. märts | 10:00 | Eesti 2003 aasta võistkondlik mv (8+2) |
Kehra KK | Ants Verk ja Heino Merilaine | |
22. märts | 10:00 | Peterburi karikavõistlus |
Sankt-Peterburg, Gagarini pr.8; | Irena Ivina | juhend |
23. märts | 10:00 | Eesti SVL 2003 mv lauamängude mitmevõistlus |
Sauga VSK | Heino Merilaine | |
29. märts | 10:00 | Saku segapaarismängud | Saku Instituut, Teaduse tn 1 | Margus Saareoja ja Jaan Lindström | juhend |
05. aprill | 10:00 | Eesti 2003 mv lauamängude mitmevõistlus |
Sauga VSK | Heino Merilaine | |
18. aprill | 10:00 | Jaak Kaldaru Ind+segapaarid | Loo Spordihoone | Jüri Paavel & Kalju Tiik | juhend |
19. aprill | 10:00 | Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP | Loo Spordihoone | Jüri Paavel & Kalju Tiik | juhend |
??. ???????? | 10:00 | 6. Estonian Masters |
Viljandi spordihoone, Vaksali tn 4 | Leo Lukka, Gert Müil | |
16. august | 10:00 | KALEV 2003 Suvemängude KV ind koroona | Sauga VSK | R.Meijel ja Heino Merilaine | |
17. august | 10:00 | KALEV 2003 Suvemängude KV paarismäng koroona | Sauga VSK | R.Meijel ja Heino Merilaine | |
15. september (?) | 10:00 | Naiste (VII) sügisene ETSÜ-MISTRA-AUTEX Koroonaturniir | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees & Eha Pesur | |
15. september (?) | 10:00 | Raasiku IV karikavõistlus (meesüksikmäng) | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | |
29. september (?) | 10:00 | Kuni 18-aastaste noorte II individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid) |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | |
??. oktoober | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus I etapp | Loo Spordihoone? Kehra Keskkool? | Jüri Paavel (?) & Ants Verk (?) | |
??. oktoober | 10:00 | Kehra Cup 2003 (võistkondlik 5m+1n) |
Kehra Keskkool | Ants Verk | |
18. oktoober | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused | Kehra Keskkool | Rein Suppi & Ants Verk | |
01. november (?) | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus II etapp | Kehra (?) | Ants Verk (?) | |
15. november | 10:00 | Peningi XIX karikavõistlus paarismängus |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | |
22. november | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP | Kehra | Rein Suppi | |
23. november | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid | Kehra | Rein Suppi | |
06. detsember | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus III etapp | Sauga (?) | Heino Merilaine (?) | |
13. detsember (?) | 10:00 | Anija valla karikavõistlus üksikmängus | Kehra Keskkoool | Ants Verk | |
Selle värviga kaldkirjas võistlused ei lähe edetabeli arvestusse |