Kuupäev | Kellaaeg | Võistluse nimetus | Toimumise koht | Läbiviija | Info |
---|---|---|---|---|---|
05. jaanuar | 10:00 | Pärnumaa ind MV V etapp, LAHTINE | Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
19. jaanuar | 10:00 | Eesti 2002 aasta ind mv | Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
02. veebruar | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP | Kehra KK | Ants Verk | juhend |
03. veebruar | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid | Kehra KK | Ants Verk | juhend |
10. veebruar | 10:00 | Pärnumaa mv paarismängudes MP ja NP | Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
16. veebruar | 10:00 | Eesti 2002 aasta mv paarismängudes MP ja NP | Kehra Keskkool | Kalju Tiik & Ants Verk | |
17. veebruar | 10:00 | Eesti 2002 aasta mv segapaarismängus | Kehra Keskkool | Kalju Tiik & Ants Verk | |
23. veebruar | 10:00 | Mati Kiiveti mälestusvõistlus |
Türi linna võimla | Mati Sadam | |
23. veebruar | 10:00 | Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistlus |
Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
02. märts | 10:00 | Pärnumaa mv segapaarismängus | Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
09. märts | 10:00 | Raasiku valla 2002 aasta meistrivõistlused(M,N,NP,MP,SP) |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | |
10. märts | 10:00 | Viljandimaa 2002 aasta individuaalsed meistrivõistlused |
Viljandi | Gert Müil, Leo Lukka | |
16. märts | 10:00 | Eesti 2001 aasta võistkondlik mv (8+2) |
Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
17. märts | 10:00 | koroona paarismänguvõistlus |
Türi linna võimla | Mati Sadam | |
23. märts | 10:00 | Lauamängude mitmevõistlus |
Särevere spordihoone | Mati Sadam | |
23. märts | 10:00 | Saku segapaarismängud | Saku Instituut, Teaduse tn 1 | Jaan Lindström | juhend |
24. märts | 10:00 | Peterburi karikavõistlus |
Sankt-Peterburg, Gagarini pr.8 | Irena Ivina | juhend |
29. märts | 10:00 | Jaak Kaldaru Ind+segapaarid | Loo Spordihoone | Jüri Paavel & Kalju Tiik | |
30. märts | 10:00 | Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP | Loo Spordihoone | Jüri Paavel & Kalju Tiik | juhend |
06. aprill | 10:00 | Eesti SVL 2002 mv lauamängude mitmevõistlus |
Pärnu Kalurihall | Lii Rõõmussaar | |
13. aprill | 10:00 | 5. Estonian Masters |
Viljandi spordihoone, Vaksali tn 4 | Leo Lukka, Gert Müil | juhend |
20. aprill | 10:00 | Eesti 2002 mv lauamängude mitmevõistlus |
Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
27. aprill | 10:00 | Jüripäevamängud Jüris |
Jüri Kultuurikeskus | Alar Balasjan, Guido Trees | |
1. mai | 10:00 | Harju klubide esindajate nõupidamine Tallinnas |
Tallinn, Kadaka 62a | Olav Karu | |
4. mai | 10:00 | Ida-Virumaa "Peace" klubi esivõistlus |
Jõhvi Noortekeskus | Eve Kikkas | |
11. mai | 10:00 | Eesti Koroonamänguliidu üldkoosolek Tallinnas | kell 11.00; Tallinn, Kadaka 62a | Olav Karu | |
11. mai | 10:00 | Kuni 18-aastaste noorte Peningi ja Jõhvi "Peace" klubi (8m+2n) sõpruskohtumine |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | |
18. mai | 10:00 | Eesti -Läti XIII maavõistlus (koondis 20m+ 10n) |
Pärnu Kalurihall | Janis Piebalgs & Heino Merilaine | |
14. september | 10:00 | Naiste (IV) sügisene MISTRA-AUTEX Koroonaturniir | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
14. september | 10:00 | Raasiku III karikavõistlus (meesüksikmäng) | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
21. september | 10:00 | Pärnumaa 2003.a ind mv (XVIII sv) I etapp |
Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
27. september | 10:00 | Kohtunike teoreetiline seminar |
Tallinnas | Kalju Tiik, Olav Karu | |
28. september | 10:00 | Kuni 18-aastaste noorte võistlus (tütarlapsed ja poisid), kohtunike praktiline seminar |
Raasiku Rahvamaja | Kalju Tiik & Guido Trees | |
5. oktoober | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus I etapp | Kehra Keskkool | Ants Verk | |
26. oktoober | 10:00 | Kehra Cup 2002 (võistkondlik 5m+1n) |
Kehra Keskkool | Ants Verk | |
02. november | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus II etapp | Sauga | Heino Merilaine | |
10. november | 10:00 | Pärnumaa ind mv III etapp (lahtine) |
Pärnu Kalurihall | Heino Merilaine | |
16. november | 10:00 | Peningi XVIII karikavõistlus paarismängus |
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
23. november | 10:00 | Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused | Kehra Keskkool | Rein Suppi & Ants Verk | juhend |
07. detsember | 10:00 | Eesti võistkondlik(8m+2n) karikavõistlus III etapp | Sauga | Heino Merilaine | |
09. detsember | 10:00 | Eesti SLV IND./Võistkondlikud MV koroonas |
Sauga | L. Rõõmussaar | |
14. detsember | 10:00 | Anija valla karikavõistlus üksikmängus | Kehra Keskkoool | Ants Verk | |
28. detsember | 10:00 | Saarde valla karikad ind koroonas |
Sauga | Ülo Liblik | |
Selle värviga kaldkirjas võistlused ei lähe edetabeli arvestusse |