Kuupäev | Võistluse nimetus | Toimumise koht | Läbiviija | Info |
---|---|---|---|---|
07. jaanuar | Pärnumaa talimängude võistkondlik(2M+1N+1P+1T)
|
Sauga VSK | Tiiu Alliksalu & H M | |
08. jaanuar | Pärnumaa ind MV lahtine etapp | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
08. jaanuar | Saaremaa III etapp, Uusaastaturniir | Laimjala | ||
15. jaanuar | Kuni 18-aastaste noorte Eesti
meistrivõistlused individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid)
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees & H M | juhend, reglement htm |
21.jaanuar | Eesti 2006 a. võistkondlikud mv (8M+2N) | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend |
22. jaanuar |
Raasiku valla 2006 aasta meistrivõistlused meeste
üksik-, ja paarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
28.jaanuar | Kalju Tiigi II mälestusturniir (võistkond 3 M+1N) | Vaida PK | Alar Balasjan ja G.T. | juhend |
29. jaanuar | Saaremaa IV etapp, | Sõrve | ||
04. veebruar | Pärnumaa MV nais- ja meespaarid | Sauga | Heino Merilaine | |
11. veebruar | Eesti 2007 aasta mv paarismängudes nais- ja meespaarid | Kehra Keskkool | Ants Verk | juhend |
12. veebruar | Eesti 2007 aasta novuse mv mees- ja naispaarismängus | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
18. veebruar | Eesti 2007 aasta mv segapaarismängus | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
25.veebruar | Pärnumaa 2006 a. mv lauamängude mitmevõistluses | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
04. märts | Eesti SVL 2006 a. ind- võistkondlikud mv lauamängude mitmevõistluses | Koeru Keskkool | Tõnu Maiste | juhend |
11.märts | Saku Segapaar | Saku mõis | Margus Saareoja | |
12. märtsil | Kuni 18-aastaste noorte Eesti meistrivõistlused individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid)novus-koroonasnoorte II etapp | Viljandi | Viktor Müil | juhend, reglement htm, |
18.märts | Nais- ja meespaarismäng ning segapaarismäng | Kaali | ||
19.märts | Võistkondlik (4 meest ja naine) | Kaali | ||
25. märts | V St. Peterburi karikavõistlus | Sankt-Peterburg, Gagarini pr.8 | Irena Ivina | |
01.aprill | Eesti 2007 aasta novuse mv segapaarismängus | Vaida Põhikool | A. B. ja G. T. | juhend |
02.aprill | Pärnumaa MV segapaarid | Sauga | Heino Merilaine | |
07. aprill | Jaak Kaldaru Ind+segapaarid | Loo Spordihoone | Jüri Paavel ja Guido Trees | juhend |
08. aprill | Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP | Loo Spordihoone | Jüri Paavel ja Guido Trees | juhend |
09. aprill |
Raasiku valla 2007 aasta meistrivõistlused naiste
üksik-, paaris- ja segapaarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
15.aprill | Pärnumaa XXII IND mv VI etapp+lõpetamine | Sauga VSK | Heino Merilaine | |
22.aprill | Eesti 2007 a IND mv | Kehra | ||
23. aprill | Noorte V karikavõistluse III etapp |
Vaida Põhikool | Alar Balasjan | reglement htmjuhend |
28. aprill | Eesti 2007 a. ind- võistkondlikud mv lauamängude mitmevõistluses | Sauga VSK | H.M. | juhend |
29.aprill | Eesti 2007 a novuse IND mv | Viljandi | Kesk- Kaare 17 | Kaare Koolis |
06?.mai |
Estonian Masters |
|||
132. mai | Novus Viljandi lahtised mv | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | |
14. mai | Novus Viljandi Paadimees" RV võistlus, paarismäng | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | |
10. juuni | Novus Hansapäevad (Hansalinnad; linna võistkonda kuulujad peavad elama või töötama vastavas hansalinnas | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | |
22. juuli | Noorte karikavõistluse IV etapp, Novuskoroonak 11:00 | Prangli saar, Rahvamaja | G. Trees ja T. Piirisaar | reglement htm |
19.-20. august | Kalev 106 KV, noorte seeriavõistluse V etapp | Liiva Spordihall, Muhumaa | ||
16. september | Naiste (X) sügisene koroonaturniir | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | Naiste juhend |
16. september | Raasiku VI karikavõistlus (meesüksikmäng) | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | Meeste juhend. |
23. septembril | noorte lauamängude mitmevõistluse "Jõud" MV algusega kell 11.00. | Koeru Keskkooli võimlas | Urmas Virves. | Võistluse juhend |
23. september | Noorte V karikavõistluse VI etapp |
Koeru | Tõnu Maiste | reglement htmjuhend |
30. september | Noorte Hansapäevad ja I noorte olümpiaad Novuskoroona | Köln, Saksamaa | Al. Groznijs | info |
07. oktoober | Eesti võistkondlik karikavõistlus I etapp | Kehra | A.Verk | juhend |
21. oktoobril | Eesti noorte lauamängude mitmevõistluse MV algusega kell 10.00. | Sauga VSK | H. M. ja E.L. | Võistluse juhend .htm ja dokumendina |
22. oktoober | Noorte IV karikavõistluse VII etapp |
Viinistu Rahvamaja | T. Laanela | reglement htm |
28. oktoober | Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused, noorte VIII etapp reglement htm | Kehra Keskkool | Rein Suppi & Ants Verk | |
4. november | Eesti võistkondlik karikavõistlus II etapp (Läti laual) | Aruküla Põhikooli SH | Guido Trees | juhend |
11. november | Eesti Spordiveteranide Liidu 2006 a MV | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend pdf-ina |
11. november | Novus võistkondlik "Mulgi Mees" | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor ja Gert Müil | juhend htmja |
18. november | Peningi XXIII karikavõistlus paarismängus | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |
25. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP | Kehra | Rein Suppi | juhend |
26. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid | Kehra | Rein Suppi | juhend |
02. detsember | Eesti võistkondlik karikavõistlus III etapp | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend |
09. detsember | Anija meeste VII karikavõistlus üksikmängus | Kehra Keskkoool | Ants Verk | |
10. detsember | Järvamaa MV koroona paarismängus | Türi linnavõimla | TSKL | Kalju Mägi |
16. detsember | Sauga Valla III Jõuluturniir, noorte IX etapp reglement htm | Sauga | Tiiu Alliksalu&Heino Merilaine | |
26. detsember | Noorte IV karikavõistluse viimane X etapp (sündinud 1988 ja hiljem)Novus-koroona, kokkuvõte ja Jõulusprint kõigile | Raasiku Rahvamaja | G. Trees | reglement htm |