Kuupäev | Võistluse nimetus | Toimumise koht | Läbiviija | Info | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. jaanuar | Pärnumaa talimängude võistkondlik(2M+1N+1P+1T)
|
Sauga VSK | Tiiu Alliksalu & H M | ||||||
07. jaanuar | Pärnumaa ind MV lahtine etapp | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
07. jaanuar | Saaremaa III etapp, Uusaastaturniir | Laimjala | |||||||
14. jaanuar | Kuni 18-aastaste noorte Eesti
meistrivõistlused individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid)
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees & H M | juhend, reglement htm | |||||
20.jaanuar | Eesti 2007 a. võistkondlikud mv (8M+2N) | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend | |||||
21. jaanuar |
Raasiku valla 2007 aasta meistrivõistlused meeste
üksik-, ja paarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
27.jaanuar | Kalju Tiigi II mälestusturniir (võistkond 3 M+1N) | Vaida PK | Alar Balasjan ja G.T. | juhend | |||||
28. jaanuar | Saaremaa IV etapp, | Sõrve | |||||||
03. veebruar | Pärnumaa MV nais- ja meespaarid | Sauga | Heino Merilaine | ||||||
10. veebruar | Eesti 2007 aasta mv paarismängudes nais- ja meespaarid | Kehra Keskkool | Ants Verk | juhend | |||||
11. veebruar | Eesti 2007 aasta novuse mv mees- ja naispaarismängus | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
17. veebruar | Eesti 2007 aasta mv segapaarismängus | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
24.veebruar | Pärnumaa 2006 a. mv lauamängude mitmevõistluses | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
03. märts | Eesti SVL 2007 a. ind- võistkondlikud mv lauamängude mitmevõistluses | Koeru Keskkool | Tõnu Maiste | juhend | |||||
10.märts | Saku Segapaar | Saku mõis | Margus Saareoja | ||||||
11. märtsil | Kuni 18-aastaste noorte Eesti meistrivõistlused individuaalvõistlus (tütarlapsed ja poisid)novus-koroonasnoorte II etapp | Viljandi | Viktor Müil | juhend, reglement htm, | |||||
17.03.2007 | Nais- ja meespaarismäng ning segapaarismäng | Kaali | |||||||
18.03.2007 | Võistkondlik (4 meest ja naine) | Kaali | |||||||
24. märts | VI St. Peterburi karikavõistlus | Sankt-Peterburg, Gagarini pr.8 | Irena Ivina | juhend.htm juhend .doc | |||||
31. märts | Eesti 2007 aasta novuse mv segapaarismängus | Vaida Põhikool | A. B. ja G. T. | juhend | |||||
01.aprill | Pärnumaa MV segapaarid | Sauga | Heino Merilaine | ||||||
06. aprill | Jaak Kaldaru Ind+segapaarid | Loo Spordihoone | Jüri Paavel ja Guido Trees | juhend | |||||
07. aprill | Jaak Kaldaru paarismängud, MP ja NP | Loo Spordihoone | Jüri Paavel ja Guido Trees | juhend |
|||||
08. aprill |
Raasiku valla 2007 aasta meistrivõistlused naiste
üksik-, paaris- ja segapaarismängus
|
Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend | |||||
(14.)->15.aprill | Pärnumaa XXII IND mv VI etapp+lõpetamine | Sauga VSK | Heino Merilaine | ||||||
14. aprill | Tallinna noorte 2007 a individuaalsed meistrivõistlused novus-koroonas | Tallinn | Gedi Aver & Guido Trees | juhend | |||||
15. aprill | Tallinna 2007 a individuaalsed meistrivõistlused novus-koroonas | Tallinn | Gedi Aver & Guido Trees | juhend | |||||
21.aprill | Eesti 2007 a IND mv | Kehra | |||||||
22. aprill | Noorte V karikavõistluse III etapp |
Vaida Põhikool | Alar Balasjan | reglement htmjuhend | |||||
28. aprill | Eesti 2007 a. ind- võistkondlikud mv lauamängude mitmevõistluses | Sauga VSK | H.M. | juhend | |||||
29.aprill | Eesti 2007 a novuse IND mv | Viljandi | Kesk- Kaare 17 | Kaare Koolis | |||||
05?.mai |
Estonian Masters |
||||||||
12. mai | Novus Viljandi lahtised mv | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | ||||||
13. mai | Novus Viljandi Paadimees" RV võistlus, paarismäng | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | ||||||
10. juuni | Novus Hansapäevad (Hansalinnad; linna võistkonda kuulujad peavad elama või töötama vastavas hansalinnas | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor Müil | ||||||
15.-17. juuni | III Euroopa meistrivõistlused Novus- koroonas | Valmiera | Läti Novuse Föd. | ||||||
13.-14. juuli | 13.-14. juulil Terviseolümpiaadi raames Novuse turniir | Otepääl Madsa spordibaasis | Viktor Müil | ||||||
21. juuli | Noorte karikavõistluse IV etapp, Novuskoroonak 11:00 | Prangli saar, Rahvamaja | G. Trees ja T. Piirisaar | reglement htm | |||||
11.-12. august | Saaremaa lahtised KV | Liiva Spordihall, Muhumaa | Vilmar Rei, Taimo Antsaar | ||||||
18.-19. august | Kalev 106 KV, noorte seeriavõistluse V etapp | Liiva Spordihall, Muhumaa | |||||||
08. september | Kuldne Kepp IV koroonaturniir | Laimjala Rahvamaja | Mae Nõu | juhend | |||||
15. september | Naiste (XI) sügisene koroonaturniir | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | Naiste juhend | |||||
15. september | Raasiku VII karikavõistlus (meesüksikmäng) | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | Meeste juhend. | |||||
22. septembril | noorte lauamängude mitmevõistluse "Jõud" MV algusega kell 11.00. | Koeru Keskkooli võimlas | Urmas Virves. | Võistluse juhend | |||||
23. september | Noorte V karikavõistluse VI etapp |
Koeru | Tõnu Maiste | reglement htmjuhend | |||||
30. september | Saaremaa karikavõistlus I etapp | Orissaare | Saare valdade spordiliit | Võistluse juhend | |||||
07. oktoober | Eesti võistkondlik karikavõistlus I etapp | Kehra | A.Verk | juhend | |||||
20. oktoobril | Eesti noorte lauamängude mitmevõistluse MV algusega kell 10.00. | Sauga VSK | H. M. ja E.L. | Võistluse juhend .htm ja dokumendina | |||||
21. oktoober | Noorte V karikavõistluse VII etapp |
Viinistu Rahvamaja | T. Laanela | reglement htm | |||||
27. oktoober | Harju Spordiliit Jõud Ind meistrivõistlused, noorte VIII etapp reglement htm | Kehra Keskkool | Rein Suppi & Ants Verk | ||||||
28. oktoober | Saaremaa karikavõistlus I I etapp | Orissaare | Saare valdade spordiliit | Võistluse juhend | |||||
4. november | Eesti võistkondlik karikavõistlus II etapp (Läti laual) | Aruküla Põhikooli SH | Guido Trees | juhend | |||||
10. november | Eesti Spordiveteranide Liidu 2007 a MV | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend pdf-ina | |||||
11. november | Novus võistkondlik "Mulgi Mees" | Viljandi Maagümnaasiumis | Viktor ja Gert Müil | juhend htmja doc | |||||
18. november | Lauamängude I etapp Raplas | Rapla | Tarmo Lukk | juhend htm ja dokumendina. | |||||
17.-18.november | Noorte Hansapäevad ja II noorte olümpiaad Novuskoroona 17. ja 18. november | Riia, Skonto hall | Al. Groznijs, J. Kiriks |
info | |||||
24. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus MP & NP | Kehra | Rein Suppi | juhend | |||||
25. november | Harju Spordiliit Jõud mv paarismängus segapaarid | Kehra | Rein Suppi | juhend | |||||
01. detsember | Eesti võistkondlik karikavõistlus III etapp | Sauga VSK | Heino Merilaine | juhend | |||||
02. detsember | Saaremaa karikavõistlus I I I etapp | Orissaare | Saare valdade spordiliit | Võistluse juhend | |||||
08. detsember | Anija meeste VII karikavõistlus üksikmängus | Kehra Keskkoool | Ants Verk | ||||||
09. detsember | Järvamaa MV koroona paarismängus | Türi linnavõimla | TSKL | Kalju Mägi | |||||
15. detsember | Sauga Valla IV Jõuluturniir, noorte IX etapp reglement htm | Sauga | Tiiu Alliksalu&Heino Merilaine | ||||||
26. detsember | Noorte V karikavõistluse viimane X etapp (sündinud 1989 ja hiljem)Novus-koroona, kokkuvõte ja Jõulusprint kõigile | Raasiku Rahvamaja | G. Trees | reglement htm | |||||
29. detsember | Peningi XXIII karikavõistlus paarismängus | Raasiku Rahvamaja | Guido Trees | juhend |